ПІДСУМКИ

Другий тур прем’єр ліги виявився неповний, адже один матч був перенесений, проте пристрастей, як завжди вистачало. Дванадцять команд зуміли забити двадцять вісім м’ячів та отримати дві червоні картки. Доволі солідні показники, і варто зазначити, що була зафіксована чергова нічия діючого чемпіона ФАС, що говорить про те, що рівень чемпіонату виріс в рази.

Розпочнемо з однієї історичної події. Нарешті колектив «Відродження» перервав свою серію поразок проти команди «Дискотека 90». Підопічні Замлинського зробили певне досягнення та змогли обіграти «Любителів Дискотек» з рахунком 3:2. Нагадаємо, що «Білі» в останніх двох матчах проти чемпіонів першої Ліги Лівого берегу отримали у власні ворота 14-ть м’ячів. З почином, як-то кажуть! Також треба віддати належне іншому новачку елітного дивізіону – колективу «Wings». Підопічні Нестратова зустрічались з командою «Локомотив» та змогли не просто дати бій грізному супернику, а здобути другу перемогу поспіль. «Червоні» в першій половині матчу показали чудову реалізацію гольових нагод, а другій – відмінні навички гри від оборони. Тому, результат 5:2 на користь «Wings» виглядає цілком закономірним.

Також поговоримо про певні рекорди окремих колективів. Вже другий тур поспіль колектив «Галактікос» виграє свій матч з рахунком 5:1. На цей раз підопічні Сокурова декласували команду «Емполі». Навіть зірковий Марченко не зумів нічого протиставити новачкам вищого дивізіону. Зазначимо, що в цьому протистоянні було зафіксовано найбільшу кількість чудових сейвів і попри 5-ть пропущених м’ячів, саме Євген Київський претендує на роль кращого голкіпера. Всі досягнення першого номеру «Емполі» Ви зможете подивитись у нашій постійній рубриці «Кращі сейви туру».

Стосовно поєдинку «Masters»- «Аматорс», то тут інтрига була відсутня. «Майстри» повністю реалізували прогноз на матч та без проблем обіграли підопічних Волянського. Можливо рахунок 1:0 після першого тайму може ввести когось в оману, проте у другій тридцяти хвилинці номінальні господарі показали себе у всій красі. Оріщук змушений був ще три рази виймати м’яч з власної сітки воріт і відповідно «Майстри» обіграли своїх опонентів з рахунком 4:0. Зазначимо, що в складі «Аматорс» був відсутній Віталій Буйневич та Олександр Мірошніков, а це на хвилинку одні з ключових виконавців «Грифонів».

Звичайно, окремої уваги заслуговує класичне дербі нашого чемпіонату «Олімпік-Ставище»-«Зміна». Роман Проценко після видалення в першому турі не зумів допомогти своїй команді здобути три залікові бали, хоч і був присутній на футбольному полі та підказував партнерам по команді. Зазначимо, що матч завершився бойовою нічиєю 2:2, але вже другий тур поспіль був призначений доволі неоднозначний пенальті у ворота колективу «Зміна». Проте, підопічні Ростовцева не знітились в такій ситуації та змогли проявити себе у всій красі. Також віддамо належне В’ячеславу Денисенко. Славко забив неймовірний гол прямим ударом з кутового, котрий став справжньою окрасою туру!

Завершався ігровий день неймовірним протистоянням «Максимус-«Теремки». Обидві команди не змогли в першому турі показати себе з кращої сторони, проте зараз видали справжній футбольний спекталь. «Гладіатори» з перших хвилин кинулись забивати швидкий гол, проте впевнена гра Кулікова (доречі колишній голкіпер «Максимус») та надійна гра Олександра Кічі у захисті допомогла підопічним Мавричева зберегти свої ворота «сухими». А в середині першої половини матчу у всій красі проявив себе Горобецький, котрий власне й став автором єдиного забитого голу за 30-ть хвилин ігрового часу. В другому таймі глядачі ДЮСШ-15 стали свідками справжньої драми. «Гладіатори» пішли ва-банк і робили все можливе, щоб виправити ситуацію на табло, але маючи перевагу у володінні м’ячем та безліч гольових моментів, так і не змогли досягти бажаного. Натомість підопічні Мавричева змогли витримати натиск своїх опонентів і перед свистком про завершення поєдинку Ярослав Сімашко відзначив своє повернення результативним ударом – 2:0. Зазначимо, що в цьому протистоянні нарешті дебютував Олексій Ляшенко, котрий доволі непогано вписався в тактичну схему колективу «Теремки».

Ось такий видався в нас другий тур, але це тільки початок, далі буде ще цікавіше!