ПІДСУМКИ

В неділю 3-го вересня пройшов 1-ий тур змагань в першому дивізіоні лівого берега, який подарував нам багато забитих м’ячів, та безліч яскравих емоцій. Перший тур виявився доволі результативним, тому що було забито аж 43 голи! Про це все, та багато іншого ми з вами зараз дізнаємось.

«Енергетик» - «КСК» 5:9
Одразу ж у першому матчі туру ми стали з вами свідками просто таки футбольної «зливи» забитих м’ячів від команд. Більш того, у цьому матчі було призначено аж 3 пенальті! Активніше розпочали матч хлопці з «КСК», які виглядали більш впевненіші за своїх опонентів. Після першого тайму рахунок був 5:1 на користь колективу КСК, який просто таки домінував на полі. Лишень у другому таймі команда «Енергетик» змогла дещо зіпсувати настрій та нерви своїм суперникам, засмутивши голкіпера «КСК» 4 рази, але на більше «салатових» не вистачило. Більше того, «енергетики» пропустили стільки же, скільки й забили у ворота суперника у другому таймі. Підопічні Ярослава Комісарчука здобувають впевнену перемогу на старті сезону, проте розслаблена гра, як у другому таймі, може погано завершитись для них у наступних матчах.

«Відрадний» - «ПСЖ» 3:0 (ТП)
Перший тур і відразу ж перший скандал маємо з вами. В складі команди «ПСЖ» вийшов на поле гравець, який по-перше не був заявлений, а по-друге, цей гравець має професійний контракт з одним із клубів України. «Парижани» порушили одразу два пункти регламенту «ФАС», за що й отримали технічну поразку з рахунком 0:3. Проте, матч було все ж таки було зіграно, але він носив товариський статус. Перемогу в цьому матчі здобули молоді «парижани» з рахунком 6:4, які приємно вразили своєю швидкістю та комбінаційною грою. А ось колектив «Відрадний» розчарував. У підопічних Дениса Стасенко нічого не «клеїлося» в атаці, хлопці не були на себе схожі і як внаслідок – справедлива поразка у цьому товариському матчі.

«Adler» - ФК «Козаки» 3:5
Цікавий та результативний матч видали обидва колективи. Вже на перших хвилинах матчу команда «Adler» вийшла вперед і тим самим шокувала своїх опонентів. У гравців з ФК «Козаки» дещо не пішла гра на початку. Хлопці з «козацького роду» дуже поспішали, пробивали з дальньої та середньої дистанції, проте багато цих ударів летіли повз ворота суперника. Колектив «Adler» добре захищався, проте під кінець 1-го тайму номінальні господарі фізично «підсіли». Цим скористались «синьо-білі», і перший тайм цього матчу закінчився з рахунком 2:1 на їх користь. Другий тайм знову краще розпочав колектив «Adler». Хлопці змогли відігратися та вийти вперед з рахунком 3:2. Проте знову номінальні господарі провалила кінцівку 2-го тайму, за що й були покарані своїм суперникам. Футболісти з ФК «Козаки» продемонстрували справжній характер, та волю до перемоги і в результаті цього перемагають у дуже напруженому матчі.

AFC «Darnytsa City» - «АВ-Центр» 1:3
Початок цього матчу був повністю за хлопцями з «Дарниці». «Червоні» володіли ініціативою на полі, забили дуже красивий м’яч після розіграшу кутового, та мали ще багато можливостей, щоб збільшити свою перевагу у рахунку, проте ці можливості були змарновані. Команда «АВ-Центр», відверто кажучи, провалила початок матчу, адже номінальні гості нічого не могли вигадати в атаці. Проте, все ж таки один результативний момент «біло-зелені» змогли створити у воріт суперника і на перерву команди пішли за рахунку 1:1. В другому таймі, ми з вами побачили вже більш відкриту та змістовну гру команд, особливо у виконанні хлопців з «АВ-Центру». Підопічні Егора Прокоповича двічі покарали, за невикористанні моменти, колектив «Дарниця Сіті», який до того ж догравав цей матч у меншості. Команда «АВ-Центр» здобуває дуже важку перемогу.

«Атлетіко» - FC «DICH» 4:4
Дуже яскравий і натомість драматичний матч видали команди. Колектив «DICH» заволоділа ініціативою на полі з перших хвилин матчу і забила два швидких голи. Хлопці з «Атлетіко» довго приходили в себе після такого початку, проте в середині 1-го тайму змогли відіграти один м’яч для себе. Але як виявилося, цей гол ще більше завів колектив «DICH», які майже відразу же забили гол у відповідь і тим самим виграли перший тайм з рахунком 3:1. Другий тайм розпочався з атак команди «Атлетіко», проте замість того щоб забити, «матрацники» пропустили четвертий м’яч у свої ворота. Все йшло до впевненої перемоги хлопців з FC «DICH», але останні 7 хвилин стали найдраматичнішими у цьому протистоянні. Підопічні Сергія Бугая продемонстрували справжній бійцівський характер, та за вище згадані 7-м хвилин зробили неймовірний «камбек» у цьому матчі, звівши його до нічийного рахунку 4:4.

«Профлайн» - «Фристайла» 0:6
Це був матч, в якому інтрига була присутня лише до 27-ої хвилин, адже рівно стільки часу колектив «Профлайн» міг чинити опір своєму супротивнику. А ось починаючи з 28-ої хвилини і до кінця матчу, хлопців з «Фристайла» було просто таки не зупинити. Я не хочу нікого образити, це лише моя думка, але команда «Профлайн» дуже погано зіграла в обороні і в атаці, їх переграли суперники за всіма статтями. Так, моменти «жовто-чорні» створювали у чужих, проте їх було не так багато, та й воротар з команди «Фристайла» провів дуже чудовий матч. Команда «Фристайла», у цьому матчі, продемонструвала нам класну командну гру та велике бажання перемогти, а шалені атаки не залишили жодних шансів їх супернику Цілком заслужено хлопці з команди «Фристайла» здобувають розгромну перемогу з рахунком 6:0 на їхню користь.