ПІДСУМКИ

У другому дивізіоні зібралось чимало нових команд, проте знайшлось місце доволі відомим колективам, котрі ще не так давно боролись за підвищення у класі в чемпіонаті 2016/2017. Більше того, всі команди окрім «Десни Київ» відкрили лік забитим м’ячам та показали пристойний рівень футболу. Відверто кажучи, навіть у першому дивізіоні не так драматично розвивались події.

Зазначимо, що в дебютному турі ми побачили вже два хет-трики. Руслан Фуртас з «Пас-Контрол» показав чудову результативність та допоміг своїми результативними пострілами переграти колектив «Десна Київ». Другим героєм став Євген Смірнов. Євген грає за «Wolves» і буквально самотужки обіграв команду «В1», тричі засмутивши голкіпера своїх опонентів.

Найрезультативнішим протистоянням став поєдинок між командами «Smart-Legends» та «Легіон». «Легенди» зробили собі доволі гучне ім’я у київському футзалі та розпочали боротьбу за нагороди у форматі 8х8. Хоча, старт у підопічних Шеремата не вийшов, попри те, що в складі є чимало вихованців «ДЮСШ-15» та тренерів цієї чудової футбольної школи. «Легіонери», хоч і пропустили швидкий м’яч, але зуміли у шаленій перестрілці обіграти своїх опонентів з рахунком 5:4, забивши при цьому вирішальні голи на останніх хвилинах основного часу! Також камбеком відзначились футболісти «Атлетіка». Хлопці програвали з рахунком 0:1 по ходу зустрічі, але проявили справжню жагу до перемоги та змогли обіграти доволі цікаву та амбіційну команду «Padeborn 07». Тут також не обійшлось без драми, адже вирішальний м’яч був забитий лише на 58-й хвилині!

Також слід віддати належне командами, котрі нам приглянулись і вже встигли полюбитись з минулого сезону. Оновлений колектив «Лас-Пальмас», котрий з новими силами та зірковими гравцями команди «Дискотека 90» кинувся підкорювати нові вершини, проте старт підопічним Мустафаєва м’яко кажучи не вдався. Хлопці з «Січі» просто не залишили шансів своїм опонентам. «Іспанці» поступились з рахунком 1:4 і отримали два м’ячі у власні ворота від Гевора Мавинга. Натомість інший колектив, котрий в минулому році дивував своїми протистояннями з лідерами чемпіонату, а саме «Charity» - розписав бойову нічию з хлопцями з «Альянсу», котрі підвищились в класі не так давно. Обидві команди показали чудову фізичну підготовку та футбол високого рівня, тому нічия закономірний результат- нікому не образливо.

Підводячи підсумок, хочеться подякувати всім командами за такий чудовий старт. Друзі, в нас не було жодної червоної картки, сподіваємось, що так буде й надалі та очікуємо ще чимало цікавих протистоянь вже за тиждень!