Анонс

«Максимус»-«Емполі»
Обидві команди знають один одного просто чудово. «Гладіатори» зустрічались з «Італійцями» 5-ть разів і гравці «Максимус» тричі обігрували своїх опонентів. Проте, в останній зустрічі колектив Київського розбив «Гладіаторів» з рахунком 6:2. Команди доволі неоднозначно розпочали сезону. Якщо Цехмейструк і компанія виграли один з двох поєдинків, то «Італійці» не набрали жодного пункту і поки що не можуть віднайти своєї гри. Більше того, навіть Артем Марченко не показує себе у всій красі, тому важко сказати, що зараз відбувається з командою. В звітному протистоянні фаворитом будуть «Гладіатори», а команда Київського робитиме все можливе, аби набрати перші пункти в чемпіонаті 17/18.

«Дискотека 90»-«Аматорс»
Колектив «Дискотека 90» наразі являється одним з головних розчарувань сезону. Після трьох трофеїв у минулому чемпіонаті, хлопці програли дві стартові зустрічі і не показали й половини того, що демонстрували буквально рік тому. Стосовно «Грифонів», то підопічні Волянського встигли вже здобути одну перемогу, але на минулому тижні відчули на собі всю міць команди «Masters» і нічого не змогли протиставити своїм опонентам. У звітній зустрічі, як це не дивно віддамо роль фаворита «Любителям Дискотек». Справа в тому, що підопічні Мустафаєва зробили висновки і збираються приїхати в оптимальному складі, аби спробувати повторити свій минулорічний тріумф та розпочати переможну ходу саме з 3-го туру.

«Wings»-«Євразія»
Підопічні Нестратова продовжують вражати своєю грою і якщо здобуть перемогу у звітній зустрічі, то вже зможуть похизуватись певною серією. Зазначимо, що Арно Мартіросян пропустить матч через бійку у протистоянні з командою «Локомотив». Стосовно «Любителів Суші», то в минулому турі хлопці відпочивали та мали час, щоб краще відпочити і з’їсти трохи більше ролів. Проте, підопічні Пилипчука будуть в ролі фаворитів, адже за плечами цього колективу досвід та на воротах своїть один з кращих голкіперів вищого дивізіону – Іван Єременко. Сподіваємось, що обидві команди покажуть свій кращий футбол та продемонструють всі свої найкращі якості.

«Зміна»-«Локомотив»
Футболісти «Зміни» нарешті зіграють з голкіпером і місце у воротах займе Влад Томашевський. Варто зазначити, що це доволі непоганий воротар. Хоча з іншої сторони є неперевірена інформація, що Антон Борисенко, котрий став новоспеченим лідером команди пропустить зустріч. У «Залізничників» взагалі не зрозуміла ситуація зі збором на гру, адже це команда-загадка. Хоча, відомо, що Швець не допоможе своїй команді через вилучення в минулому турі. Колектив «Зміна» буде в ролі фаворитів, а хлопці з «Локомотиву» спробують нарешті набрати перші залікові бали в чемпіонаті.

«Відродження»-«Masters»
Колектив «Відродження» феноменально зіграли у стартових двох матчах та здобули максимум залікових балів. Полубок і компанія встигли навіть відзначитись історичною перемогою над командою «Дискотека 90». В свою чергу «Майстри» мають 4 пункти в своєму активі, але все одно будуть в ролі безперечних фаворитів. Суттєве підсилення в особах братів Глазунових зіграло в минулому турі на користь колективу «Masters» і цьому протистоянні хлопці також зможуть проявити себе у всій красі. Прогноз на гру – впевнена перемога номінальних гостей.

«Теремки»-«Галактікос»
Підопічні Сокурова потужно розпочали сезону та за два матчі відвантажили своїм опонентам десять м’ячів. Більше того, колектив «Галактікос» встиг обіграти, як «сторожилів» елітного дивізіону так і дебютантів. Натомість команда «Теремки» набрала три пункти в двох поєдинках, що також доволі непогано. До складу «Місцевих» повернувся Олександр Кіча, котрий видав феноменальну гру у протистоянні з колективом «Максимус». Стосовно прогнозу, то досвід безперечно буде на стороні підопічних Мавричева, проте запал та енергія «дебютантів» просто вражає, тим паче Шаманський у відмінній формі і ще не було жодного матчу в новому сезоні, в якому б Андрій не відзначився. Сподіваємось побачити яскравий футбол у виконанні обох колективів та чимало забитих мячів!

«Олімпік-Ставище»-«IntroPro»
"Олімпійці" не кращим чином стартували і за два тури зуміли набрати всього два бали. Не дивлячись на силу опонентів, це вже певна сенсація і одразу так й не пригадаєш,коли підопічні Проценко показували такі результати. Стосовно колектив "IntroPro", то хлопці буквально "вскочили в останній поїзд". "Айтішніки" замінили команду "Дніпро", котра знялась з дистанції після першого туру. У Сергія Захарченко та компанії буде дуже важкий старт в елітному дивізіоні, адже прийдеться з найсильнішою командою минулого сезону. Звичайно, в цій ситуації "Олімпійці" будуть в ролі фаворитів, адже за інформацією інсайдерів до команди повертається Олександр Кульша з відпустки і Роман Проценко після дискваліфікації. Сподіваємось, що "Айтішники" покажуть себе з кращої сторони і своєю грою завоюють прихильність нових вболівальників. Нагадаю, що в минулому сезоні хлопці з "IntroPro" неодноразово обігрували фаворитів, демонструючи при цьому справжні бійківські якості. Запрошуємо всіх вболівальників на стадіон "ДЮСШ-15", а якщо ви не маєте змоги підтримати свою команду на трибуні, то вмикайте онлайн трансляцію на Ютубі і насолоджуйтесь футболом найвищого рівня!