Анонс

«Київ Сіті»-«Магазин Круїзів»
«Кияни» в минулому турі втратили перемогу, а зараз будуть протистояти колективу, котрий вважається одним з головних фаворитів сезону. Гравцям «Київ Сіті» буде вкрай важко і хлопці повинні показати найкращий збір, щоб розраховувати хоча б на якісь залікові бали. Команда «Магазин Круїзів» просто знищила минулого тижня колективу «Острота» з рахунком 7:0 та готова до нових звершень. «Небесні» безперечні фаворити та зроблять все можливе, аби набрати чергові три пункти собі в актив.

«Русанівка»-«Меркс»
Колектив «Русанівка» в першому так само, як і хлопці з «Меркс» проявили волю до результату. Обидві команди програвали свої матчі з рахунком 0:2, але змогли у підсумку здобути бойову нічию. Номінальні господарі будуть в ролі фаворитів у звітній зустрічі, адже рівень цієї команди такий, що вже зараз можна було б виступали у найсильнішому дивізіону. Натомість «Фіолетові» повинні максимально щільно зіграти в обороні та не дати розвернутись швидкісним форварда суперників. Прогноз на гру – важка перемога номінальних господарів.

«Банда»-«Фк Прометей»
Підопічні Лепехи в минулому турі втратили перемогу і зараз матимуть гарну нагоду, аби здобути 3 пункти. Красножон і компанія запам’ятались чудовою грою та відмінною реалізацією гольових нагоди. В свою чергу команда «ФК Прометей» поступилась дебютанту, а саме колективу «Апогей». «Білим» буде вкрай важко здобути перемогу у звітному протистоянні, адже в «Банди» чимало гравців, котрі виступають у прем’єр лізі та звикли грат на найвищому рівні. Прогнозуємо впевнену перемогу номінальних господарів.

«FC Phantom»-«Динамо Відрадний»
Обидві команди по всім статтям програли своїм опонентам у першому турі і зараз вирішать між собою, хто у кращій формі. Не так давно підопічні Столярова та «Динамівці» грали у вищій лізі, проте вилетіли та опинились у першому дивізіоні. Колектив «FC Phantom» більш відомий, як «Десна», запросив до себе чимало нових футболістів, але результату від цього не додалось. Натомість «Біло-Сині» навпаки втратили чимало виконавців найвищого рівня і тому важко виділи в цій парі. Сподіваємось побачити красивий футболі і нехай переможе найсильніший!

«Острота»-«Інтер Київ»
Колектив «Інтер Київ» приємно здивував у першому турі. Хлопці піднялись з третього дивізіону та одразу розгромили колишнього представника прем’єр ліги «Динамо Відрадний» з рахунком 6:0. Особливо проявив себе Олексій Ляшенко, котрий оформив хет-трик та відзначився асистом. В свою чергу команда «Острота» поступилась колективу «Магазин Круїзів» не показавши своєї кращої гри. «Червоні» просто розчарували і важко сказати з чим це пов’язано. Прогнозуємо перемогу колективу «Інтер Київ» та сподіваємось, що підопічні Міхайловського знайдуть свою гру і зможуть дати опір дебютанту першого дивізіону.

«Enix Team»-«Апогей»
Звітне протистояння буде безперечно центральним в турі. Обидва колективи планують розпочати наступний сезон в елітному дивізіоні, але для цього необхідно не втрачати бали в жодному матчі. Хлопці з «Enix Team» вважаються одним з головних фаворитів, і очевидно, що навіть після втрати Дениса Зінченка будуть боротись за першу сходинку. В свою чергу хлопці з «Апогею» в першому турі показали справжній характер та запам’ятались своїми цікавими комбінаціями. Сергій Дзюба та компанія обіграли команду «ФК Прометей» з рахунком 3:2, забивши вирішальний гол наприкінці матчу. Стосовно прогнозу, то невеличку перевагу віддамо команді «Enix Team», а «Чорні» спробують обіграти грізного суперника та стримати супер-форварда Василя Юткевича.