Анонс

«Січ»-«Легіон»
Обидві команди стартували з перемоги та в доброму гуморі підходять до поєдинку. Більше того, ці колективи дебютанти в нашому чемпіонаті, тому до звітної зустрічі буде прикута особлива увага. Команда «Легіон» запам’яталась своїм неймовірним характером і жагою до перемоги, адже хлопці зуміли буквально «вирвати» для себе три пункти на останніх секундах у протистоянні з «Smart Legends». В свою чергу футболісти з «Січі» зарекомендували себе, як неймовірно атакуючий механізм, котрий налаштований виключно на перемоги і тим паче у команди є для цього все необхідне. Саме тому номінальні господарі будуть в ролі фаворитів та спробую здобути свою другу перемогу поспіль.

«Padeborn 07»-«Charity»
Хлопці з «Charity» в минулому турі втратили перемогу на останніх хвилинах і тепер будуть робити все можливе, аби не повторити туж саму помилку. «Білі» показували цікаву гру, а Макс Сало, як завжди феєрив та відзначався результативними ударами. Натомість хлопці «Padeborn 07» проявили себе відмінно, попри прикрий пропущений гол на останніх хвилинах матчу. Цей колектив являється нашим дебютантом, але швидше за все буде боротись за найвищі нагороди. Прогнозуємо цікаве протистояння і не будемо виділяти фаворита, проте, якщо Макс Сало приїде не гру, то безперечно перевага буде на стороні колективу «Charity». Сподіваємось побачити не один забитий гол і нехай переможе найсильніший!

«b1»-«Десна Київ»
Для обох колективі звітний матч буде вкрай принциповим, адже в першому турі вони не змогли себе проявити. Якщо у хлопців з «b1» є виправдання, що це дебют, то до гравців «Десни Київ» є чимало питань, адже ця команда в минулому сезоні грала в другій лізі ФАС. Важко робити прогноз в такій ситуації, але віддамо роль фаворита номінальним гостям, адже в них більше досвіду. Також сподіваємось, що колектив «b1» зробив висновки після поразки в першому матчі та покаже себе з кращої сторони.

«Wolves»-«Smart Legends»
«Легенди» не так давно втратили перемогу у протистоянні з «Легіоном», проте у звітній зустрічі саме Конюшевський і компанія будуть в ролі фаворитів. Справа в тому, що номінальні гості дуже досвідчена команда, тому після таких поразок одразу робляться певні організаційні висновки та певна ротація складу. Так, у «Wolves» більше досвіду гри в форматі 8х8, проте хлопцям доведеться зіштовхнутись з футболістами, в котрих за плечима школа «ДЮСШ-15», а у деяких представників взагалі досвід гри на найвищому рівні. Очікуємо чимало боротьби, головне, щоб пристрасті не переходили межі дозволеного.

«Атлетік Київ»-«Пас-Контрол»
Звітне протистояння буде центральним в турі. Колектив «Атлетік» підписав одного відомого виконавця та взагалі хлопці планують боротись за чемпіонство. Натомість команда «ПАС-Контрол» в минулому турі просто не залишила шансів «Десні», а Руслан Фуртас взагалі себе проявив на 100% та оформив хет-трик. Важко віддати комусь перевагу в цій парі, проте, якщо Фуртас та Змійок приїдуть на матч, то в ролі фаворита будуть саме номінальні гості. Побачимо, як готувались команди, проте це протистояння може стати найрезультативнішим в турі, адже обидва колективи полюбляють атакувати.

«Альянс»-«Сіріус»
Колектив «Альянс» зустрінеться з новою командою нашого чемпіонату, тому важко щось сказати про суперника. «Червоні» спробують здобути першу перемогу в новому для себе дивізіоні, а суперник для цього підходящий. Колектив «Сіріус» буде дебютувати, тому досвід безперечно буде на стороні номінальних господарів.