Анонс

Ну що ж, друзі, вже зовсім скоро команди третього дивізіону зійдуться в очних протистояннях другого туру. Мені здається, що саме час для прогнозів від журналістського цеху нашого турніру, які, наголошую, можуть здатися вам суб’єктивними .

Розпочнемо згідно розкладу, за яким першими на поле вийдуть команди «Бродяги» та «DHL». Обидва колективи в минулому турі зазнали досить болючих поразок, пропустивши чотири і п’ять голів, відповідно. Проте говорити о потенціалі того чи іншого колективу по одному матчу буде неправильно, тим паче, що дебютні поєдинки завжди проходять під впливом додаткових переживань. Що стосується безпосередньо матчу, то зазначу, що «DHL», наскільки мені відомо, має більше досвіду виступів у подібних змаганнях, тому цей фактор може зіграти на їх користь. Проте, згадуючи про те, як «Бродяги» боролися в минулому матчі проти «Winners»є великі сумніви, що для футболістів «DHL» цей матч стане легкою прогулянкою.

Що стосується другого матчу туру, в якому зустрінуться «М’ясники» і «Winners», то для мене тут ситуація більш зрозуміла. Нагадаю, що думка автора може буди ну дуже суб’єктивною, але пам’ятаючи, як команди зіграли в першому турі, віддам перевагу «Переможцям». По перше в складі цієї команди є багато індивідуально сильних футболістів (враховуючи той факт, що усі голи цієї команди в першому турі забили різні гравці), а також є певний малюнок гри. «М’ясники», як мені здалося, перебувають зараз у процесі формування команди, а для цього їм точно знадобиться хоча б декілька матчів.

Третій матч туру буде не менш цікавим. Між собою зіграють команди «AFC Sevilla» і «Дніпро». Обидва колективи забили в минулому турі по три голи, але якщо футболісти «Дніпра» свій матч впевнено виграли, то «іспанці», маючи переконливу перевагу в рахунку, програли з рахунком 3:5. Зазначу, що в «Дніпрі» є немало футболістів, які прямо зараз могли б виступати у більш вищих за рангом дивізіонах, і саме повинно допомогти цьому колективу у боротьбі за три бали. Проте «іспанці» вже продемонстрували, що вміють забивати, і забивати немало. Хоча якщо цей колектив зіграю в обороні так само, як проти «Катрану», то про набранні бали можна буде забути.

У четвертому матчі ще одне випробовування чекає на футболістів «Гарматщини». Цього разу у вигляді команди «KFC Leon». Підопічні Євгена Ірхіна в першому турі не залишили шансів «DHL», а сам капітан відзначився хет-риком. «Гартмащина», в свою чергу, зіграла у найрезультативнішому матчі минулих вихідних, але програла з рахунком 3:6. З першого погляду можна побачити, що у «гармашів» є великі проблеми з обороною власних воріт, проте, в той же час, вони явно можуть створити чимало проблем опонентам біля чужих воріт. Як мені здається, підопічні Ірхіна явні фаворити цього протистояння, але той досвід, які футболісти «Гарматщини» отримують в матчі з цією командою, їм стовідсотково допоможе у іграх з більш рівними опонентами. В будь-якому випадку я хочу висловити свою повагу до футболістів цієї команди, бо знаю, що деякі гравці їздять на матчі прямо з Чернігівської області!

У передостанньому матчі другого туру на поле вийдуть колективи «Катран» і «JeTa Pizza». Мабуть, це той випадок, коли зробити більш менш вірогідний прогноз дуже важко. «Акули», хоча і виграли в минулому турі, показали, що мають проблеми з першим номером, а також з позиційною обороною. «Любителі піци», в свою чергу, хоч і програли «Adalet D», дуже гідно виглядали на фоні майстерної і досвідченої команди. Мені здається, що в цьому матчі на поле вийдуть більш менш рівні за силами колективи, тому нехай переможе сильніший!

Останнім матчем, який багато хто вже очікує з нетерпінням, буде протистояння команд «Перова-19» і «Adalet D». Я не хочу забігати на перед, але мені здається, що саме ці колективи будуть одними з головних претендентів на чемпіонство. Звичайно, цей висновок я зробив не після першого матчу, а спираючись на деякі знання, що стосується цих команд, та безпосередньо гравців. Підопічні Андрія Харченко дуже часто грають в атакуючий футбол, так само як і їх майбутні опоненти. Мені здається, що переможцем з цієї дуелі вийде та команда, яка зможе найти слабкі сторони у грі своїх опонентів.