Збірна кращих гравців 2-го туру

Євген Київський "Емполі"
Київський попри пять пропущених мячів стає кращим в 2-му турі. Справа в тому, що перший номер "Італійців" запамятався неймовірною кількістю сейвів, котрі ви можете побачити серед ТОП-8 і зрозуміти, як і за що голкіпер, що пропустив 5-ть разів став кращим. Доволі суперечлива ситуацію, проте ці сейви були просто неймовірні!

Олександр Кіча "Теремки"
Кіча був кращим футболістом у матчі "Теремки"-"Максимус". Олександр надійно грав у захисті та регулярно розпочинав атаки своєї команди. Схоже, що Кіча скучив за футболом і відзначив своє повернення неймовірно впевненою грою.

Владислав Наливайко "Максимус"
Наливайко був справжнім лідером своєї команди у протистоянні з колективом "Теремки". Влад, спочатку грав у захисті, а потім у нападі.Якби всі "Гладіатори" грали з таким самим запалом, як Наливайвко, то точно б не програли.

Олександр Середа "Wings"
Середа приємно радує своєю грою вже два тури поспіль. Олександр оформив дубль у протистоянні з колективом "Локомотив" та відзначився результативною передачею. Як наслідок "Червоні" обіграли своїх опонентів з рахунком 5:2, а хавбек "Червоних" потрапляє до символічної збірної.

Сергій Полубок "Відродження"
Полубок вніс один з найвагоміших владів у перемогу своєї команди в матчі проти колективу "Дискотека 90". Сергій активно підказував своїм паринерам по команді та чудово загострював атаки своєї команди. Лідер "Відродження" ще забив гол, тому тут беззаперечне визнання!

Ігор Нечай "Masters"
Нечай вже вдруге потрапляє до симаолічної збірної і на це є вагомі причини. Ігор відзначився голом та кількома асисстами. Цього цілком достатньо, аби опинитись серед вісімки найкращих.

Вячеслав Денисенко "Зміна"
Денисенко забив шалений гол прямим ударом з кутового. Лідер атак "Зміни" згадав Лобановського і виконав все просто блискуче. Щоправда, Вячеславу необхідно потренуватись бити пенальті, а так - просто красень!

Андрій Шаманський "Галактікос"
Шаманський потрапляє до збірної за свою стабільність. Вже три тижні поспіль форвард "Галактікос" відзначається результативними ударами та демонструє на справі, що перебуває у відмінній формі. Так тримати!