Збірна кращих гравців 1-го туру

Руслан Бабега «Фристайла»
Команда «Фристайла» не залишила «каменя на камені» від своїх суперників. Проте моментів у воріт «темно-зелених» вистачало і все що летіло в створ воріт команди, було «намертво» відбито Русланом. Більше того, перший номер команди став єдиним воротарем у 1-му турі змагань, котрий не пропустив жодного м’яча і тим самим потрапляє до «топ-8».

Хасан Тодаєв «КСК»
Капітан «білих» відіграв дуже впевнено у захисті. Хасан зробив багато перехоплень, не програв майже жодної боротьби і дуже класно розпочинав атаки своєї команди. Більше того, захисник команди «КСК» відзначився забитим голом, майстерно то холоднокровно пробивши пенальті.

Максим Прилипко «АВ-Центр»
Макс не забивав і не віддавав результативних передач у цьому матчі, проте активні підключення до атаки, та впевнена гра у захисті не могла залишитися не заміченою. Саме захисник «АВ» був справжнім мотором команди, котрий не на секунду не зупинявся.

Олександр Желіба «Енергетик»
Колектив «Енергетик» майже без бою програв свій поєдинок. Але не зважаючи на невтішний результат, Олександр залишив дуже гарне враження про себе. Хавбек «Енергетиків» завдяки своєї індивідуальній майстерності «накручував» захист суперника та зміг оформити «хет-трик» у цьому матчі.

Сергій Мороз «Adler»
Цього гравця мають взяти на «олівець» команди нашого «елітного» дивізіону. У матчі проти дуже сильного колективу ФК «Козаки» Сергій продемонстрував високу індивідуальну майстерність та непогану координацію, а гол у його виконанні стане одним із найкращих у турі.

Олег Омаров «Фристайла»
Непоступливість, швидкість, наполегливість, класна техніка – все це продемонстрував хавбек «темно-зелених» у 1-му турі змагань. А на додачу до всього «вище» сказаного, Олег ще й оформив «дубль» у ворота свого суперника. Беззаперечне потрапляння до «когорти найкращих» в цьому турі!

Михайло Коваль «КСК»
Кремезний форвард «білих» провів просто прекрасний матч. Михайло встигав не тільки створювати моменти біля воріт суперника, а ще й відпрацьовував у захисті. Більше того, нападник «КСК» оформив дубль у цьому матчі і встиг віддати три гольові передачі на своїх партнерів.

Єгор Прокопович «АВ-Центр»
Якщо у перший тайм лідер та капітан «АВ» відверто провалив, то другий тайм Єгор провів на дуже пристойному рівні. Завдяки «дублю» нападника «біло-зелених» у кінці поєдинку, команда «АВ-Центр» вирвала перемогу для себе. А сам Єгор, запам’ятався активною грою у нападі, та холоднокровністю у вирішальних моментах.