Збірна кращих гравців 1-го туру

Голкіпер колективу «Інтер Київ»
Ворота команди «Інтер Київ» став єдиним, хто не пропустив жодного голу в турі. Зазначимо, що роботи в нього було не багато, проте декілька раз серйозно все ж таки вступав у гру. Саме через те, що зумів відстояти «на нуль» перший номер колективу «Інтер Київ» стає кращим в турі.

Станіслав Іщенко «Банда»
Іщенко являється справжнім лідером своєї команди та розпочинає першою передачею буквально всі атаки. Більше того, захисник «Банди» відзначився результативним ударом п’ятою, забивши один з найкрасивіших голів у турі. У підсумку хлопці з «Банди» розписали бойову нічию 2:2 з колективом «Русанівка», але впевнена гра Іщенко не пройшла не поміченою і тому він власне опиняється у ТОП-8.

Юрій Котляр «Enix Team»
Котляр вже в стартовому матчі сезону дав ясно зрозуміти, що буде лідером свого колективу. Два забиті м’ячі та результативна передача на рахунку Юрія у протистоянні з колективом «FC Phantom». Хавбек «Enix Team» чудово себе зарекомендував і безперечно заслужив місце серед найсильніших футболістів туру.

Дмитро Перепеленко «Магазин Круїзів»
В складі колективу «Магазин Круїзів» було чимало гравців, котрі оформили дубль. Проте, до ТОП-8 відправляємо саме Переленко. Дмитро по-перше забив два чудові голи, по-друге проявляв неодноразово свої лідерські якості, по-третє був одним з найактивніших на полі в протистоянні з командою «Острота». Думаю, що цього цілком достатньо аби потрапити до вісімки найкращих гравців туру.

Олійник Тарас «Апогей»
Олійник забив вирішальний гол у протистоянні своєї команди з колективом «ФК Прометей». Був запеклий матч і рахунок 2:2 яскраве тому підтвердження. Проте, на останніх хвилинах Тарас оформив свій гол, котрий став переможним для дебютантів першого дивізіону. За своє індивідуальне досягнення Олійник потрапляє до вісімки найкращих гравців туру.

Олексій Ляшенко «Інтер Київ»
Ляшенко розпочав сезон з хет-трику в матчі проти «Динамо Відрадного». Олексій показав чудову результативність і відверто кажучи повинен був забивати трохи більше. Проте, навіть трьох м’ячів вистачило форварду «Інтер Київ», аби потрапити до ТОП-8, адже він став єдиним, хто зміг показати таку результативність в турі.

Олександр Василенко «Русанівка»
Василенко став справжнім рятівником своєї команди. Хлопці з «Русанівки» поступались колективу «Банда» з рахунком 0:2, але Олександр зумів себе проявити і показати свій рівень. Василенко оформив дубль та забив вкрай важливі голи, котрі допомогли футболістам «Русанівки» уникнути поразки в стартовому матчі чемпіонату. Саме тому Олександр опиняється на вістрі атаки збірної першого туру.

Сергій Цебенко «Київ Сіті»
Цебенко чудово вписався в тактичну схему гри своєї нової команди. Це доволі відомий гравець, котрий полюбляє грати в футзал, але ось прийшов час і він чудово себе проявив в форматі 8х8. Сергій в дебютному поєдинку оформив дубль та схоже стане лідером «Киян». Прикро, що футболісти «Київ Сіті» втратили перемогу, але Сергій був кращим у протистоянні з командою «Меркс» і тому його поява у ТОП-8 не випадкова.