Збірна кращих гравців 1-го туру

Голкіпер колективу «ПАС-Контрол»

Перший номер команди «ПАС-Контрол» став єдиним воротарем, котрий відстояв «на нуль». Більше того, голкіпер «Дебютантів» другого дивізіону декілька разів серйозно виручив свою команду і продемонстрував непогану реакцію. За своє таке досягнення голкіпер колективу «ПАС-Контрол» стає кращим в першому турі другого дивізіону.

Олександр Липчинський «b1»

Команда «b1» не кращим чином розпочала сезон, проте Липчинський забив просто неймовірної краси гол. З власної половини поля зумів перекинути голкіпера «Вовків» і розмочив рахунок. «Чорні» програли з рахунком 1:3, але цей забитий м’яч вартий особливої уваги, тому Олександр і опиняється у ТОП-8.

Віталій Дяконов «Padeborn 07»

Дяконов робив все можливе для перемоги своєї команди у протистоянні з колективом «Атлетік Київ». Навіть забив дебютний своєї команди в нашому чемпіонаті, але цього виявилось замало для вдалого старту, оскільки хлопці з «Padeborn 07» поступились з рахунком 1:2. Проте, Віталій чудово себе проявив та потрапляє до символічної збірної.

Максим Сало «Charity»

Сало, як завжди був феноменом своєї команди. «Білі» не змогли обіграти команду «Альянс» і розписали бойову нічию, але форвард «Charity» встиг відзначитись результативним ударом. Більше того, практично у всіх гольових атаках приймав участь Макс та запам’ятався чудовою технікою. Лідер «Білих» безперечно заслуговує місце серед вісімки найкращих.

Руслан Фуртас «Пас-Контрол»

Фуртас став одним з тих небагатьох гравців, котрому вдалось оформити хет-трик в першому матчі сезону. Руслан проявив себе з кращої сторони та відвантажив команді «Десна Київ» три голи. У підсумку колектив «Пас-Контрол» переміг з рахунком 6:0, а Руслан потрапив до вісімки найсильніших гравців туру.

Віталій Кіндерес «Легіон»

Кіндерес відомий виконавець в нашому чемпіонаті і зараз колишній футболіст «Дніпра» виступає за «Легіон». Віталій, як завжди виділявся на фоні інших у своїй новій команді та встиг навіть відзначити свій дебют двома результативними ударами. Кіндерес вніс найвагоміший вклад у перемогу своєї команди з колективом «Smart Legends» і цілком заслужено опиняється у ТОП-8.

Максим Зінченко «Smart Legends»

Зінченко в першому турі взяв на себе роль лідера атак «Легенд». В форматі гри 5х5 у Макса не завжди все виходить, а ось в нашому чемпіонаті дебютував просто чудово. Дубль у виконання форварда «Smart Legends» міг допомогти претендувати команді на стартову перемогу, але підопічні Шеремета на останніх секундах втратили бажаний результат, поступившись з рахунком 4:5. Зінченко за свою результативність і впевнену гру потрапляє до символічної збірної.

Євген Смірнов «Wolves»

Смірнов став другим футболістом, котрому вдалось оформити хет-трик. Євген без проблем відвантажив три голи команді «B1» і у підсумку «Вовки» обіграли своїх опонентів з рахунком 3:1. За своє досягнення та чудово розпочатий сезону форвард колективу «Wolves» опиняється серед вісімки найкращих гравців.