Збірна кращих гравців 1-го туру

Віктор Кракович «Дніпро»
Перший номер «Дніпрян» був кращим в минулому сезону і першій лізі берегу та схоже побореться за аналогічно нагороду в третьому дивізіон. Віктор відстояв «на нуль» та знову підтвердив свій високий професійний рівень. Більше того, «Дніпряни» обіграли «Мясників» з рахунком 3:0, а Кракович став кращим воротарем туру.
Іван Кальченко, «Adalet D»
Звичайно обираючи Івана в ТОП-8 гравців першого туру, ми дуже довго вирішували, наскільки справедливо це буде по відношенню до інших учасників, адже Кальченко, на мою думку, футболіст рівня Прем’єр Ліги. Проте раз він вже грає у третьому дивізіоні, то має право на визнання. Саме два голи Івана стали вагомим внеском для перемоги його колективу в непростому матчі проти «JeTa Pizza».
Євген Ірхін, «KFC Leon»
Доробок капітана «червоних» у грі проти «DHL» важко переоцінити. Фактично Ірхін прийняв участь у всіх п’яти голах своєї команди. В першу чергу, зазначу, що Євген відзначився хет-риком. По-друге, саме капітан «KFC Leon» віддав гольову передачу на партнера, коли забивався четвертий гол. Та й в моменті з автоголом остання передача перед ударом по воротах суперника була саме на рахунку Ірхіна. Мені здається, що тут все цілком справедливо!
Микола Зайцев, «Катран»
Для підопічних Атлашова гра проти «іспанців» складалася далеко не кращим чином, адже на 20-й хвилині першого тайму «акули» програвали з рахунком 1:3. Проте в заключній десятихвилинці першої половини на авансцену вийшов Зайцев, який двічі майстерно реалізував вихід сам на сам. До цього доробку він додав ще один м’яч у другій половині матчу, оформивши, таким чином, хет-рик!
Дмитро Сич, «Дніпро»
Гра проти «М’ясників» була досить непростою, адже в першому таймі «Дніпрянам» так і не вдалося забити хоча б один гол. Проте в заключній половині гри футболісти «Дніпра» буквально вирвали перемогу, а Дмитро Сич відзначився одразу двома голами за одну хвилину. Можливо, це була і не краща гра від Сича, проте він двічі опинився в необхідному місці і у необхідний час!
Сухаревський Богдан, «Бродяги»
Мабуть, ця кандидатура викликає найбільшу кількість суперечок. По-перше, «Бродяги» програли з рахунком 1:4, а перевага їх опонентів у другому таймі була більш ніж переконливою. Проте особисто я хотів би виділити бажання і старання Сухаревського, який став автором єдиного забитого гола в складі «Бродяг». Один в полі не воїн, можливо, ця фразу буде дуже доречна саме в цій ситуації.
Назар Ніколаєвський, «Перова-19»
Найрезультативніший гравець туру і цим все сказано! Назар чотири рази відзначився у воротах «DHL», а щоб забити свої перші три гола йому знадобилося усього сім хвилин! Зазначу, що саме Ніколаєвський забив більшу частину голів у непростому матчі проти «Гарматщини», яка завершилася перемогою «Перова-19» з рахунком 6:3.
Сергій Бухарев, «Катран»
Сергій відіграв чудово в минулому році та забив чимало голів. Проте, новому чемпіонаті Бухарев розпочав всього з одного забитого голу. Варто зазначити, що форвард «Катрану» забив дуже важливй м’яч, котрий допоміг підопічним Атлашова здобути вольову перемогу в матчі проти команди «Севилья». Бухарев потрапляє до ТОП-8 і вносить вклад в неймовірний камбек свого колективу.