ПІДСУМКИ

Вже другий тиждень поспіль у нас не можуть відбутись усі матчі прем’єр ліги в силу тих чи інших обставин. Проте, шість безкомпромісних поєдинків все ж таки було зіграно на центральному полі «ДЮСШ-15».

Одразу відзначимо колектив «IntroPro», адже хлопці ризикнули спробувати свої сили у елітному дивізіоні та запам’ятались своїм характером. Більше того, «айтішніки» виграли перший тайм з рахунком 2:1 у діючого чемпіона. Проте потім підопічні Проценко проявили свої найкращі якості та здобули першу перемогу в сезоні. Особливої уваги заслуговують футболісти «Відродження». Підопічні Замлинського були в кроці від перемоги, котра б заставила усіх повірити в дива. «Білі» зустрічались з колективом «Masters»та на 52-й хвилині вели з рахунком 2:0! Погодьтесь, доволі гучна заявка на перемогу, але «Майстри» мобілізувались на останній відрізок ігрового часу та відвантажили своїм опонентам 3 м’ячі і здобули доволі важку перемогу. Натомість, як-то кажуть «Не майстрами єдиними!». Колектив «Дискотека 90» також доволі спокійно обігрував команду «Аматорс», маючи перевагу в два голи. Щоправда в другому таймі підопічні Волянського перевершили самі себе та забили три м’ячі «Любителям Дискотек» і стали другою командою, котра здобула вольову перемогу в третьому турі.

Особливої уваги та похвали заслуговують футболісти з «Wings». «Червоні» навіть без Олександра Середи, котрий перебуває у весільній подорожі, зуміли виграти у «Євразії». «Любителі Суші» грали в цікавий прагматичний футбол і провели декілька гучних трансферів, але все одно поступились дебютантам. Звичайно, від імені всього Футбольного Аматорського Співтовариства вітаємо Олександра Середу з його одним з найважливішим днем в житті та бажаємо щастя та злагоди новій сім’ї! Проте, очікуємо хавбека «Wings» на наших полях, адже доволі сумно без голів Середи! Продовжуючи тему «дебютантів» поговоримо про колектив «Галактікос». Підопічні Сокурова не змогли втретє виграти з рахунком 5:1 і були в ролі наздоганяючих у протистоянні з командою «Теремки». «Місцеві» просто зобов’язані були брати 3 пункти, проте, спочатку Ігор Кияїв «обрізав» всю команду неточною передачею, а на останній хвилині рефері призначив доволі суперечливий штрафний удар у ворота «Теремків». Алім виконав вирок арбітра і встановив остаточний рахунок 2:2, котрий навряд задовільнить «Місцевих» і схоже, що Олександру Мавричеву провести серйозну розмову, адже негоже срібному призеру минулорічної прем’єр ліги набирати 4 пункти в трьох матчах.

Завершувався тур протистоянням «Емполі»-«Максимус». Зазначимо, що до «Італійців» повернувся Дмитро Жикол, котрий, як полюбляє казати Дмитро Цехмейструк : «Крутив позвонки, буквально усім опонентам». «Гладіатори» не знали, як забрати м’яч у Жикола без фолу. Проте, футболісти «Максимус» все одно виявились сильніші від своїх опонентів і на справі довели, що команда гра краще ніж індивідуальна техніка окремих виконавців. Перший тайм завершився з рахунком 5:1 на користь «Гладіаторів», а коли прокинулись «Італійці» в другій половині матчу, то вже було запізно. Навіть хет-трик Марченко не допоміг «Емполі» і колектив Київського поступився з рахунком 4:6. Також відзначимо Ігоря Рудича в складі «Максимус», котрий також зумів записати три голи собі в актив.

Ось такий неоднозначний виявився 3-й тур і тим самим цікавим! Сподіваємось, що всі без виключення команди продовжать нас радувати видовищним футболом!