ПІДСУМКИ

Вітаю вас шановні гравці та вболівальники Дивізіону 1 лівого берега! Відіграли команди 2-ий тур, було багато цікавих матчів, в яких команди забили 33 м’ячі.

Відкривали ігровий день колективи «Дарниця» та «КСК». Команди показали високий темп гри з першої до останньої хвилини, створювали багато гострих моментів. З перших хвилин, більш активними виглядали футболісти к «КСК», проте пройти через добре злагоджений захист суперника хлопцям не вдавалось. Першими забили гравці «Дарниці», які заволоділи ініціативою у середині 1-го тайму, і як виявилось – це був єдиний м’яч у перші тридцять хвилин ігрового часу. Якщо перший тайм команди зіграли рівно, то вже у другій половині домінування колективу «Дарниця» було вражаюче. Так, футболісти «КСК» теж створювали моменти, проте забити вони змогли лише один раз. А ось хлопці з «Дарниці» «вижали» максимум зі своїх атак, забили ще 3 м’ячі у ворота суперника і тим самим здобули важливу перемогу з рахунком 4:1.

Не дуже результативним виявився матч між командами «Профлайн» та «ПСЖ», проте гострих моментів у цьому матчі вистачало. Розпочався поєдинок під «акомпанемент» атак футболістів «ПСЖ». Молоді «парижани» класно комбінували, пробивали з любих доступних позицій, проте успіху це їм не принесло. Натомість, хлопці з «Профлайну» вистояла після штурму воріт суперником і змогла забити двічі у середині першого тайму. Команда «ПСЖ» була трохи шокована таким розвитком поєдинку, проте в кінці першого тайму, скориставшись помилкою суперника, змогла скоротити відставання у рахунку. Друга половина матчу нічим не відрізнялась від першої - «парижани» атакували, а хлопці з «Профлайн» відбивалися як могли. Все ж таки, команда «Профлайн» вистояла дуже вольову перемогу з рахунком 2:1, навіть не дивлячись на те, що догравали цей матч у меншості.

А ось поєдинок колективів «Енергетик» та ФК «Козаки» став самим цікавим у турі, адже інтрига була до останньої хвилини матчу. Більш впевнено розпочали гру футболісти «Енергетика», які забили першими. Команда ФК «Козаки» намагалася відразу ж вирівняти ситуацію, проте пропустили вдруге. «Енергетики» повірили в себе і заграли ще жвавіше, проте в одній з контратак суперника, пропустили все ж таки м’яч у свої ворота. Після такого розвитку подій, обидві команди почали грати у «відкритий» футбол і забиті голи наче як «посипались» з неба, адже відповідали голом на гол, проте все ж таки, на перерву команди пішли за рахунку 4:3 на користь «Енергетиків». У другому таймі, ми з вами стали свідками неймовірного «камбєку» від колективу ФК«Козаки». Хлопці майже всі тридцять хвилин атакували, проте забити змогли лише в кінці поєдинку. Матч закінчився вольовою перемогою команди ФК «Козаки», яка знову продемонструвала справжній бійцівський характер.

Тепер поговоримо про матч, в якому команда «DICH» просто «каменя на камені» не залишила від колективу «АВ-Центр». Весь матч пройшов під диктовку футболістів «DICH», які домінували на полі та не давали супернику перейти центр поля. Але не дивлячись на таке домінування, «вепри» змогли забити у першому таймі лише один раз . Натомість у другому таймі, футболістів команди «DICH» як то кажуть «прорвало». Одразу п’ять разів хлопці змогли результативно засмутити воротаря суперника. Що до команди «АВ-Центр», то зовсім нічого не вдалося в цій грі підопічним Єгора Прокоповича. Команда багато разів помилялася, футболісти віддавали багато не зрозумілих один одному передач і це все призвело до закономірного розгрому 6:0 на користь колективу «DICH».

Поєдинок двох новачків дивізіону виявився дуже цікавим у цьому турі. Обидва колективи показували атакуючий футбол, за яким було цікаво спостерігати. Жодна з команд не хотіли поступатися у цьому матчі, проте більш вдалими у своїх діях були хлопці з команди «Фристайла». У першому таймі «темно-зелені» забили два м’ячі у ворота суперника, чим саме трохи шокували їх, адже відверто не йшла гра у футболістів команди «Adler». Натомість у колективу «Фристайла» виходило майже все, красиві комбінації призвели до загального рахунку 2:0, у першому таймі, на їх користь. Дргуий тайм проходив ще цікавіше, адже нарешті «пішла» гра у гравців команди «Adler» і вони спромоглися забити двічі у ворота суперника, проте таку ж саму кількість пропустили у свої ворота. З рахунком 4:2, перемогу у цьому цікавому матчі здобула команда «Фристайла».

Заключним у цьому турі мало бути центральне протистояння колективів «Атлетіко» та «Відрадний». Аде на превеликий жаль, запеклої боротьби ми з вами не побачили. Ще у першому таймі, хлопці з «Відрадного» «відвантажили» 4 сухих м’ячі у ворота суперника. Підопічні Дениса Стасенка контролювали м’яч, дуже класно комбінували між собою і забивали м’яв на любий смак. Що стосується команди «Атлетіко», то «матрацники» знову провалюють початок гри. Хлопці все ж таки зуміли «змайструвати» декілька атак собі, у першому таймі, проте голкіпер «Відрадних» був на місці. Другий тайм вже був більше формальністю для команди «Відрадний». Хлопці «катали» м’ячик на своїй половині, грали в своє задоволення. Проте, «біло-червоні» все ж таки, не змогли втримати свої «ворота сухими». Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу колективу «Відрадний» з рахунком 5:2.

Ось таким, дуже насиченим та результативним виявився 2-й тур змагань в нашому дивізіоні. Впевнений, що далі буде ще цікавіше та «гарячіше».