ПІДСУМКИ

Ну що ж, друзі, на минулих вихідних пройшов другий тур чемпіонату у дивізіоні 3, в якому відбулися усі шість запланованих матчів. Проте, на відміну від першого ігрового дня, цікавих подій було чи не вдвічі більше. Саме про них ми і розповімо вам у наших підсумках.

Почнемо, як завжди, з результативності. В шістьох матчах ми побачили тридцять шість забитих голів, що на два менше, аніж в поєдинках першого туру (38). Таким чином, у середньому в кожній грі було забито шість голів.

Найрезультативнішою грою знов став матч за участю команди «Гарматщина». Але якщо минулого разу «Гармаші» програли з рахунком 6:3, то цього разу впевнено перемогли з таким самим рахунком. Від гарячу руку цьому колективу потрапила команда Євгена Ірхіна, «KFC Leon», яка не змогла продовжити свою переможну серію.Крім того, хочу зазначити, що боротьба в цьому турі точилася на кожному клаптику футбольного поля. Підтвердженням моїх слів є неймовірна кількість жовтих карток. Щоб ви розуміли, в шести матчах туру арбітру 19 разів довелося діставати гірчичники з власного карману, що в середньому дорівнює 3 карткам за гру. Найбільше «відзначилися» у цьому показнику команди «Катран» і «Jeta Pizza», які на двох заробили сім попереджень.

Далі поговоримо про персональні досягнення команд та гравців. Розпочнемо з колективу «Jeta Pizza», якому вдалося в матчі проти підопічних Олексію Атлашова зберегти свої ворота на замку, не пропустивши жодного гола (4:0).Зазначу, що одразу п’ять гравців відзначилися у другому турі дублями: Михайло Тюрін «Перова-19», Ростислав Чюбатюк, Олександр Шульга «Гарматщина», Ярослав Гончар «KFC Leon», Богдан Бессонов «DHL».Але найрезультативнішим гравцем туру став Євген Левицький з команди «Jeta Pizza», який тричі відзначився у воротах «Катрану», оформивши, таким чином, хет-рик!

Цікаво, що після цього ми маємо три колективи, які поки що йдуть зі стовідсотковими показниками – це «Дніпро», «Перова-19» і колектив «Winners». Також є три команди, які ще не набрали жодного балу – «М’ясники», «AFC Sevilla» і «Бродяги». Проте, попереду у хлопці ще багато часу, щоб виправити своє становище. Нагадаю, що у минулому турі я встиг записати колектив «KFC Leon»до когорти фаворитів дивізіону, але у другому турі команда Ірхіна отримала болючий удар від «Гармашів», які здобули свою першу перемогу в чемпіонаті. Я веду до того, що тільки після 7-9 зіграних матчів ми зрозуміємо хто фаворит, а хто аутсайдер.

Вже скоро ви зможете ознайомитись з повними оглядами матчів другого туру, які з’являться на нашому сайті.