Анонс

13/04/2019

Центральний матч туру:
Апогей — АФК Гармата
Гармата продовжує битву за топ-3, але на цих вихідних взяти три бали цій команді буде дуже і дуже непросто. Справа в тому, що на шляху Гармати встане лідер чемпіонату — Апогей. Колектив Колбасюка продовжує впевнено рухатися до чемпіонства, але про недооцінку в цій грі не може бути й мови. Тренер Апогею не дозволить своїм підопічним розслаблятися навіть незважаючи на відрив від Darnytsa City. До речі про Darnytsa City. Ця команда буде дуже розраховувати на Гармату!
Прогноз: перемога Апогею
Charity — AFC Darnytsa City
Претендент на чемпіонство в цьому сезоні Darnytsa City на вихідних буде битися з аутсайдером чемпіонату Charity. Darnytsa City не можна втрачати бали, тому гравці команди абсолютно точно будуть максимально налаштовані на досягненні позитивного результату. Charity, щоб розраховувати на бали, потрібно дійсно сподіватися на диво.
Прогноз: перемога Darnytsa City
КСК — Русанівка
Русанівка в минулому турі в непростому матчі здолала Charity і тепер ця команда піде за новою перемогою в грі з КСК. КСК, в свою чергу, в минулому турі дав хороший бій Емполі, але взяти три пункти все-таки не вдалося. КСК все ще сподівається потрапити в топ-6, тоді як Русанівка продовжує вести боротьбу за третє місце. Буде цікаво!
Прогноз: перемога Русанівки
FC DICH — ФК Олімп
Сенсація перших турів весни ФК Олімп в цьому турі битиметься з FC DICH. FC DICH набрав класний хід, обігравши в минулих турах Гармату і АВ-Центр. Ці результати дозволили FC DICH увійти в когорту команд, що борються за третє місце. Щоб реально розраховувати на призове місце, FC DICH потрібно продовжувати перемагати, але зробити це на вихідних буде вельми непросто. Олімп в перших турах показав зрілу гру і має намір добитися четвертої перемоги поспіль.
Прогноз: нічия
АВ-Центр — PSL
Поєдинок команд з нижньої частини таблиці — АВ-Центр битиметься з PSL. PSL — одна з небагатьох команд, яка у другій частині сезону ще не перемагала. У минулому турі PSL зіграв внічию зі Smart-Legends, але тепер команда постарається взяти повноцінні три бали. АВ-Центр після перемоги в стартовому турі весни поступився в обох наступних матчах. Команда захоче реабілітуватися за минулі невдачі і також зробить все для перемоги. Гра буде цікавою.
Прогноз: перемога АВ-Центр
Емполі — Атлетіко
Дуже інтригуючий матч. Атлетіко хоч і програв в минулих двох матчах, але гру «іспанці» показали дуже непогану. Єдина проблема Атлетіко — гра в обороні. «Смугасті» забагато пропускають. Що стосується суперника Атлетіко Емполі, то цей колектив продовжує вести боротьбу за третє місце і в цьому контексті втрачати пункти зовсім недоречно.
Прогноз: перемога Емполі
Smart-Legends — Динаміка Київ
Заключний матч нашого анонсу — Smart-Legends — Динаміка Київ. Smart-Legends невдало почав весняну частину сезону і скотився аж на шосте місце. Хоча ще восени ця команда була одним з головних претендентів на третє місце. Динаміка Київ в минулому турі розгромно поступилася Апогею і тепер команда захоче реабілітуватися.
Прогноз: перемога Smart-Legends