Анонс

11/06/2021

Цієї суботи «Лівобережжя», офіційно, закриває сезон 2020/2021!
Командам з першого дивізіону залишилось відіграти всього по одній зустрічі (без урахування перенесених матчів), тому до вашої уваги анонс заключного 22-го туру!

«Без 5-ти хвилин» чемпіон нашого дивізіону колектив «Атлетик Київ» спробує «обмити» золоті нагороди перемогою над дуже непоступливим колективом «АВ-Центр» і тим самим продовжити свою безпрограшну серію та встановити абсолютний рекорд за всю історію змагань «ФАС». Звичайно, «Атлети» будуть грати без мотивації, адже головна задача на сезон виконана, але Дмитро Ліпін має налаштувати своїх підопічних, адже «Центральні» вміють та можуть творити сенсації в матчах проти лідерів дивізіону.

Битва «титанів» між колективами «Jolly Roger» та «Smart Legends» поправу стане центральним матчем та головною окрасою заключного туру «Лівобережжя».
Обидві команди претендують на підвищення у класі та на звання «віце-чемпіона» нашого дивізіону, «Пірати» та «Смарти» мають однакову кількість балів та по декілька матчів в запасі, тому очна зустріч має стати ключовою.

Не менш цікавий та інтригуючий матч між ФК «Козаки» та «ЗЗБК №1», тим паче обидві команди також претендують на призові місця. Трохи більше шансів на успіх у звітному протистоянні у «Запоріжців», підопічні Володимира Петрова мають куди менше кадрових проблем ніж у «Залізобетонних», до того ж в разі успіху «Козаки» можуть очолити гонку за срібні нагороди дивізіону.

Головна сенсація другого кола, колектив AFC «Darnytsa City», спробує завершити сезон на «мажорній» ноті в поєдинку проти команди «Понферрадина», яка все ще не знає смаку перемог. «Дарницькі» зробили неймовірний ривок вверх, ще недавно підопічні Дмитра Литовченка були серед аутсайдерів, а перед заключним матчем на «Лівобережжі» хлопці перебувають в середині турнірної таблиці. На нашу думку «Дарничани» будуть беззаперечними фаворитами в звітному протистоянні, тому прогнозуємо більш ніж впевнену перемогу колективу з «Дарниці».

Не зважаючи на провальний сезон колектив FC «DICH» зберіг прописку на наступний сезон в «золотому» дивізіоні  «Лівобережжя». В свою чергу АФК «Гармата» теж не може занести сезон 2020/2021 собі в актив. «Гармаші», до заключних матчів, мали шанси щоб увірватись в гонку за призові місця, але у вирішальних матчах підопічні Сергія Цимбала зазнали «фіаско». Звітне протистояння не несе жодної турнірної мотивації для команд, тому «Гармаші» та «Вепри» можуть спокійно зіграти у власне задоволення.