Підсумки

27/04/2021

«АВ-Центр» 1:3 «ЗЗБК №1»

«Залізобетонні» мали серйозні кадрові проблеми на цю гру, ряд провідних футболістів, по різним причинам, не змогли допомогти своєму колективу в важливому протистоянні, але це ніяк не завадило хлопцям здобути позитивний результат. Ще на початку гри Роман Ліпінський та Дмитро Лещенко відзначились забитими м’ячами та зробили гучну заявку на перемогу – 0:2. Втім, під кінець першого тайму «Центральні», зусиллями Андрія Садового відіграли один м’яч та скоротили відставання у рахунку до мінімального – 1:2. Але все ж таки останнє слово було за колективом «ЗЗБК№1», перед самісіньким свистком на перерву Дмитро Соколюк відзначився шаленим пострілом у дальню «дев’ятку» — 1:3.
В другому таймі футболісти «АВ» кинули всі сили щоб вирівняти гру та результат на табло, але злагоджені дії у захисті та надійна гра голкіперів «ЗЗБК» відбили всі атаки «Центральних» та допомогли втримати переможний результат. Вітаємо «Залізобетонних» з важливою перемогою!
Найкращий гравець матчу: Дмитро Соколюк, «ЗЗБК №1»

«ДинаміК» 1:2 FC «DICH»

В звітному протистоянні глядачі не побачили багато забитих м’ячів, але стали свідками найдраматичнішої розв’язки туру.
З перших хвилин матчу на полі точились справжня, місцями жорстока, боротьба, гравці обох колективів не жаліли ні себе, ні суперника. Однак забитих м’ячів довелося чекати дуже довго, а саме до 29-ої хвилини матчу, саме тоді Олександр Федоренко, після класного сольного проходу, вивів «Динамічних» вперед – 1:0.
В другому таймі активніше заграли «Вепри», підопічні Олега Ланчака поступово заволоділи ініціативою та змусили суперників грати від оборони. Але оборона «ДинаміКів» трималась рівно до 40-ої хвилини, Руслан Сисенко наважився на неймовірний, за красою та траєкторією, дальній постріл і вже ніхто не зміг «біло-синіх» врятувати від пропущеного м’яча – 1:1. Останні хвилини матчу були дуже напруженими та цікавими, обидві команди намагались вирвати перемогу і краще себе проявили в атаці саме «Вепри». За декілька хвилин до фінального свистка Денис Сурков результативно завершив швидку контр-атаку і тим самим приніс перемогу своєму колективу, вітаємо!
Найкращий гравець матчу: Ростислав Шадура, FC «DICH»

«Понферрадина» 2:3 «Атлетик Київ»

«Іспанці» були дуже близькі до того, щоб відібрати залікові бали у лідера дивізіону і тим самим створити головну сенсацію тижня.
Вже на початку матчу Ігор Косюхно вивів господарів вперед – 1:0. В свою чергу, «Атлети» з відповіддю не забарились і рівно через хвилину зрівняли рахунок, а в кінці першого тайму «білі» вийшли вперед – забитими м’ячами відзначились Маленко та Рябоконь.
Втім, трохи несподівано, але «Іспанці» знайшли вагомий аргумент для «Атлетів». За декілька хвилин до перерви Ігор Поліщук обіграв майже пів команди суперника та майстерно перекинув м’яч повз голкіпера – 2:2.
В другому таймі «Атлети» просто затисли гравців «Понферрадина» на власній половині поля та створили стільки моментів, що вистачило б на декілька матчів. «Іспанці» дуже мужньо тримали оборону власних воріт, але все ж таки були змушені капітулювати перед «Атлетами» за декілька хвилин перед фінальним свистком. На 58-ій хвилині матчу капітан «Атлетів» Дмитро Ліпін зробив все для того, щоб Олександр Богданов відзначився переможним голом.
Найкращий гравець матчу: Дмитро Ліпін, «Атлетик Київ»

AFC «Darnytsa City» 4:8 «Smart Legends»

Найрезультативніший матч 16-го туру «Лівобережжя».
Команди одразу ж взялися за справу і дуже швидко обмінялись забитими м’ячами в дебюті поєдинку.
Швидкий темп колективи далі продовжили тримати і за мінімальною перевагою у рахунку 3:4 на користь «Смартів» команди пішли готуватись до другого тайму. Всі очікували, що й в заключні 30-ть хвилин матчу команди будуть грати у відкритий футбол на зустрічних курсах та продовжать демонструвати шалену результативність. Втім, у другому таймі «Смартам» вдалося переломити хід поєдинку та заволодіти ініціативою в матчі, «біло-червоні» продемонстрували відмінну реалізацію власних моментів, а більше за всіх «покуражились» Антон Рудика та Андрій Чепурной, які забили по три м’ячі.
Найкращий гравець матчу: Андрій Чепурной, «Smart Legends»

ФК «Козаки» 3:6 «Jolly Roger»

Звітне протистояння претендувало на звання центрального матчу 16-го туру «Лівобережжя» і забігаючи наперед команди підтвердили це реноме.
З перших хвилин на полі заточилась запекла боротьба, обидві команди агресивно грали в атаці, ніхто не хотів поступатись. В середині першого тайму «Козаки» відкрили рахунок в матчі завдяки пострілу Андрія Таймарова – 1:0. В свою чергу, «Пірати» змогли відновити паритет та під кінець першого тайму Радіон Гуменюк забив гол у роздягальню суперника – 1:1.
На початку другого тайму команди обмінялись забитими м’ячами, однак нічийний рахунок протримався недовго, адже «Піратам» вдалося не тільки вийти вперед, а й повністю переломити хід поєдинку на власну користь. Починаючи з 40-ої хвилини підопічні Олександра Собковича видали дуже потужний та ударний відрізок матчу, забили 4 м’ячі та здобули дуже впевнену перемогу. Звичайно, «Козаки» намагались будь-що виправити ситуацію, забили гол наприкінці матчу та трохи скоротили відставання у рахунку, але на камбєк «Запоріжцям» не вистачило ігрового часу.
Найкращий гравець матчу: Олександр Самойленко, «Jolly Roger»

АФК «Гармата» 4:1 ОПГ «Трезвость»

«Гармаші» здобули 3-тю перемогу поспіль та стрімко рухаються вгору по турнірній таблиці, підопічні Серхіо Цимбала переграли кризових «Гірників» майже по всім ігровим показникам. Ще в першому таймі Іван Селюк та Олексій Конончук зробили гучну заявку на перемогу та відзначились по голу, а одразу ж після перерви все той же Конончук оформив «дубль» та довів рахунок до розгромного – 3:0. Втім, «Гірникам» вдалося відновити інтригу завдяки голу у виконанні Макса Чорного, забитий м’яч додав впевненості гравцям ОПГ, тому підопічні Владислава Печеневського майже всією командою побігли відіграватись. Але створити камбєк «Гірникам», на жаль, не вдалося, хлопці загрались в атаці та забули про оборону, в результаті чого пропустили контр-атаку від «Гармашів».
Вітаємо гравців «Гармати» з впевненою перемогою!
Найкращий гравець матчу: Олексій Конончук, АФК «Гармата»