Підсумки

08/06/2021

FC «DICH» 2:6 ФК «Козаки»

В принциповому дербі ветеранів «Лівобережжя» сильнішими виявились «Козаки», які не без проблем, але все таки подужали непоступливих «Вепрів».
В першому таймі команди грали рівно, «Вепри» двічі передували у рахунку завдяки голам Макса Давиденка та Віталія Губринюка, але «Запоріжці» далеко не відпускали свого опонента завдяки дублю Андрія Таймарова. В другому таймі «Козаки» вже повністю перевернули хід поєдинку на власну користь, Вадим Щирба відзначився майже миттєво після перерви, а під кінець поєдинку «Запоріжці» дотисли «Вепрів» і в підсумку «дубль» Руслана Годунова та гол у виконанні Олександра Щербахи приніс не тільки розгромну перемогу, а й зберіг шанси «Козаків» на призові нагороди в кінці сезону.

АФК «Гармата» 1:3 «АВ-Центр»

«Гармаші» протистояли «Центральним» далеко не основним складом і саме цей фактор став ключовим у звітному протистоянні, хоча не дивлячись навіть на те, що Сергій Цимбал залучив до першої команди чимало виконавців з дублюючого, все одно «Гарматні» майже на рівних протистояли молодим та технічним футболістам «АВ». «Центральні» активно почали діяти з перших хвилин матчу і вже до 25-ої хвилини, завдяки голам Олександра Іваніщенка та Юрія Ананьєва мали комфортну перевагу у рахунку – 0:2. Втім, «Гармаші» без бою не здавались і перед перервою відродили інтригу в матчі голом у виконанні Євгена Розтального – 1:2. В другому таймі на полі точилась рівна боротьба, місцями навіть жорстока і арбітру довелося заспокоювати футболістів жовтими картками. В підсумку, на 39-ій хвилині матчу Роман Калінійчук приніс «Центральним» перемогу, яка допомогла хлопцям обійти «Гармашів» в турнірній таблиці.

AFC «Darnytsa City» 6:1 «ЗЗБК №1»

Ми анонсували, що «Залізобетонним» буде дуже не просто в матчі з «Дарницькими», але напевно ніхто не очікував що «Дарничани» так легко та впевнено здолають колектив, який претендує на високі призові місця. Долю матчу було вирішено в перші 10-ть хвилин, лідер атак «Дарниці» Роман Кучма оформив «хет-трик» та зняв всі питання що до переможця – 3:0. В свою чергу, гравці «ЗЗБК» виглядали дуже розгубленими, в атаці у підопічних Ярослава Глазько мало що виходило, але все таки перед перервою, не без допомоги захисту «Дарниці», «Залізобетонні» відіграли один м’яч завдяки голу Костянтина Лещенка – 3:1.
В другому таймі «Дарничани» обертів не збавили і активність підопічних Дмитра Литовченка увінчалась в ще три забиті м’ячі. Вітаємо «Дарницьких» з сенсаційною перемогою, які підняла хлопців до середини турнірної таблиці.

«Smart Legends» 11:5 «Понферрадина»

«Смарти» та «Понфе» видали найрезультативніший матч 21-го туру «Лівобережжя» забивши на двох 16 м’ячів. «Смарти», на правах фаворита, одразу ж заволоділи ініціативою та почали штампувати м’ячі у ворота «Іспанців», але останні намагались протистояти на рівних іменитому супернику та навіть трохи тримали інтригу, адже в підсумку відставали у рахунку лише в декілька м’ячів. Інтрига трималась рівно до середини другого тайму, але потім «Смарти» підтвердили своєму реноме та розгромили «Понфе» по всім статтям, особливо постарався Тарас Карпушев, який забив 5-ть м’ячів та повернув собі першу сходинку в гонці бомбардирів.

ОПГ «Трезвость» 1:7 «Jolly Roger»

«Пірати» ще до матчу були фаворитами в звітному протистоянні, але в першому таймі обмежились лише одним результативним пострілом у виконанні Макса Мохамада. Відзначимо, що «Гірники», не дивлячись на розгромну поразку, дуже непогано виглядали, особливо в першому таймі створивши більше моментів ніж суперники. В другому таймі «Пірати» розійшлися не на жарт та почали забивати гол за голом у ворота «Гірників», але власні володіння підопічні Олександра Собковича не змогли втримати на замку, адже «ОПГ» все ж таки награли на один гол престижу, але на підсумковий результат матчу це ніяк не вплинуло.