Анонс

12/04/2019

«Прометей»-«Київ Aks.ua»
Обидві команди нещодавно припинили боротьбу за кубок ФАС, тому зараз зможуть повністю зосередитись на чемпіонаті. Проблема лише в тому, що футболісти «Прометею» ще жодного разу не перемагали і коли перерветься ця жахлива серія поразок-невідомо. Натомість для «Киян» звітна зустріч стане легкою прогулянкою, тому в принципі проблем у підопічних Чабана не повинно бути взагалі. Прогнозуємо легку перемогу «Киян», але хотілось би, щоб номінальні господарі продемонстрували хоч якийсь супротив.

«AFC Friends»-«Острота»
«Друзі» в першому колі вже обігрували колектив «Острота», тому зараз необхідно просто згадати 2018-й рік. Більше того, підопічні Дзюби тріумфували з рахунком 2:1, але ця звитяга була непроста. Натомість команда Міхайлівського дуже непогано себе проявила у протистоянні з «Перова-19» і зараз готова до виклику в першій лізі правого берегу. «Червоно-чорні» налаштовані рішуче, тому чекаємо бій від колективу «Острота», але в той же час «Друзі» в цій парі явні фаворити.

«Dolomit Ua»-«Меркс»
«Мінерали» не дуже переконливо проявили себе в кубку ФАС хоч і прошли в наступну стадію,але зараз проблем точно не матимуть. Номінальні господарі витримують лідерську позицію і навряд втратять бали у грі з аутсайдером. Підопічні Гудкова максимум можуть розраховувати на нічию і то ,для цього треба прикласти титанічні зусилля. Нажаль,»Фіолетовим» цей матч буде гарним досвідом і не більше. Прогнозуємо розгромну перемогу «Мінералів».

«Fc Profi»-«ІЕЕП»
Звітна зустріч буде однією з найцікавіших в турі. Професіонал нещодавно провели класну гру проти «Енергетика» і не дивлячись на поразку нічим не поступалися колективу прем’єр ліги. З іншого боку «Студенти» вийшли в 1/16 кубку ФАС,але не приховують амбіції стосовно ТОП -3. Цей матч охарактеризувати, як гру за 6 балів. Шанси оцінимо, як 45\55 на користь «студентів» за рахунок кількох гравців прем’єр ліги та досвіду.

«Альянс»-«ФК Львівський»
Обидві команди на минулому тижні вийшли в 1/16 кубку ФАС, тому зараз у гарному гуморі підходять до матчу. «Червоні» виграли серію пенальті, а підопічні Стамата зупинили «Рубікон». У звітному протистоянні все вирішить збір,а якщо за «Альянс» приїде Максим Ломако,то «Червоні» точно переможуть. Очікуємо чималу кількість результативних ударів!

«KFC Leon»-«Євразія»
«Любителі суші» останнім часом не вражають результатами, а зараз треба зіграти у свій кращий футбол,щоб розрахувати на успіх. Для цього підопічним Пилипчука необхідно добре вивчити суперника і не забувати про оптимальний збір. З іншого боку підопічні Ірхіна фаворити в цій парі,адже останні матчі провели на переможній ноті,тому зараз спробують примножити свій успіх. Прогнозуємо цікаву гру і перемогу «Левів» з різницею в один м’яч.

«Рубікон»-«Пас-Контрол»
Для команди «Пас-Контрол» вкрай важливо здобути перемогу у звітному протистоянні. Колектив Сергія Змійка в першому колі поступився «Теремках» , а зараз в суперникх команда, де 70% гравців з команди одноміменного району. Зазначимо, що у «Рубікому» зараз не все гаразд в ігровому плані, тому прогнозуємо перемогу для команди «Пас-Контрол».