Анонс

19/04/2019

«KFC Leon»-«Рубікон»
«Леви» в минулому тижні поступились «Євразії», тому заразать зроблять все можливе, щоб реабілітуватись за поразку перед своїми вболівальниками. Тим паче, після невдалих матчів підопічні Ірхіна проводять завжди класні поєдинки, тому зараз супернику «KFC Leon» буде вкрай непросто. В свою чергу у «Рубікону» продовжується оновлення складу та постійні зміни. У Горобецького та компанії класний підбір виконавців, але при цьому поки немає повного взаєморозуміння. Саме тому навряд номінальні гості зможуть набрати бали у звітному протистоянні. Прогнозуємо цікаву гру та успіх колективу «KFC Leon».

«Прометей»-«Острота»
Не так давно футболісти «Остроти» вибороли вольову перемогу у «AFC Friends», а зараз зроблять все можливе, щоб здобути другу перемогу поспіль. Більше того, у підопічних Міхайловського відмінний шанс, адже суперник проводить вкрай слабкий сезон. Якщо команда «Прометей» не здобудуть перемогу зараз, то важко сказати взагалі, чи вдасться у 2019-му говорити про три набрані бали. Очікуємо багато результативних ударів та перемогу «Остроти».

«Пас-Контрол»-«Євразія»
«Любителі Суші» провели дуже непросту гру з «KFC Leon» та віддали чимало сил, щоб здобути три бали. Також непогано було, якби в складі «Євразії» змінився «пенальтист», адже Сахневич явно не справляється з цією задачею. В свою чергу у «Пас-Контрол» відбулось зіркове повернення Помазана, котрий вже привчив всіх до своєї блискучої гри в атаці. Саме тому команда «Пас-Контрол» виглядає явним і безперечним фаворитом в цій парі, адже нажаль не в багатьох командах чемпіонату ФАС виступають колишні гравці української прем’єр ліги. Тому прогнозуємо три пункти в скарбничку для команди «Пас-Контрол».

«ІЕЕП»-«Меркс»
«Фіолетові» в першому колі розгромно поступились команді «ІЕЕП», а зараз важко сказати за рахунок чого буде інший результат. Колективу «Меркс» мало що вдається і чесно кажучи сподіватись на бали у грі з таким суперником не приходиться. Зазначимо, що колектив «ІЕЕП» став ще потужніший в порівнянні з 2018-му, тому зараз номінальні господарі мають реальний шанс встановити рекорд результативності. Саме тому не чекаємо інтриги та прогнозуємо розгром від «ІЕПП».

«Київ Aks.ua»-«Dolomit UA»
«Кияни» провели дуже гучну трансферну компанію і в другій половині сезону справляють дуже позитивне враження. Підопічні Чабана прагнуть взяти реванш та відверто кажучи можуть попсувати настрій лідеру. В свою чергу номінальні гості демонструють фантастичну результативність, а також заряджені на максимальні результати, оскільки в своєму складі мають вже не декілька, а багато дуже сильних футболістів. «Мінерали» у звітному протистоянні безперечні фаворити, проте, хотілось би, що «Кияни» дали бій лідеру і спробували зупинити першу команду чемпіонату, адже необхідно якимось чином повертати інтригу в чемпіонат.

«Фк Львівський»-«AFC Friends»
«Друзі» в минулому турі відверто розчарували і провели вкрай слабку гру проти «Остроти». Підопічні Дзюби зіграли непереконливо, тому поступились в матчі, де повинні були перемагати. З іншого боку «Фк Львівський» вдався камбек проти «Альянсу», тому підопічні Стамата у дуже доброму гуморі підходять до гри. Більше того, номінальні господарі, якщо налагодять гру в обороні, то мають реальний шанс, щоб взяти реванш за поразку 0:4 в першому колі. Статус фаворита звичайно у «Друзів», враховуючи попередній результат команд у 2018-му, а зараз необхідно «Львів’янам» брати реванш і для цього є всі можливості.

«Альянс»-«FC Profi»
Підопічні Устименко не так давно програли «ІЕЕП», але зараз готові до перемог. «Зелені» прагнуть підійматись вгору по турнірній таблиці і мають для цього всі необхідні ресурси. З іншого боку «Альянс» не дуже переконливо провів попередню гру, тому «Червоні» поплатились за таке відношення до суперника. Більше того, у звітному протистоянні «Професіонали» не пробачать жахливих помилок в обороні і будуть карати результативними ударами. Саме тому прогнозуємо перемогу підопічних Устименко і саме зараз команда «FC Profi» повинна продемонструвати увесь свій атакуючий потенціал.