Підсумки

23/04/2019

«Острота» приголомшує суперників
Підопічні Міхайлівського протистояли команді «Прометей» і чесно кажучи ще до початку матчу отримали серйозну перевагу. Справа в тому, що «Салатові» не змогли зібрати стартову вісімку і в меншості протистояли своїм опонентам. Більше того, підопічні Москалюка дуже непогано виглядали в захисті, адже стримували натиск суперника та інколи навіть виходили в контратаки. З іншого боку футболісти «Остроти» не кращим чином діяли в завершальній стадії, оскільки підопічні Міхайлівського ніяк не могли втілити свою колосальну перевагу в забитий гол. Було враження, що «Салатові» зможуть зберегти свої ворота на замку, але наприкінці тайму Карплюк оформив результативний удар -1:0. Після перерви команда «Прометей» розпочала гру не кращим чином, оскільки Лабзенко одразу вийшов та вистрілив точно в лівий нижній кут-2:0. В цій ситуації футболісти «Остроти» розслабились і одразу отримали гол у відповідь-2:1. Правда, для камбеку у підопічних Москалюка не вистачило сил, оскільки грати у меншості більше тайму-задача не з простих. Натомість колектив «Острота» завівся не на жарт та почав відповідально ставитись до своїх гольових нагод. Більше того, підопічні Міхайлівського змогли довести справу до розгрому, а Міхайловського та Тафінцев змогли взагалі вистрілити дублями. У підсумку констатуємо гучну перемогу «Остроти» з рахунком 7:1, а колективу «Прометей» необхідно провести необхідні висновки і вже спробувати зібрати бойовий склад.

«Мінерали» не збавляють оберти
Матч між «Київ Aks.ua» та «Dolomit UA» закривав футбольну суботу на стадіон КДЮСШ-15. Більше того, гра виявилась надзвичайно цікаво, оскільки «Кияни» серйозно підготувались на матч з лідером. Підопічні Чабана діяли другим номером, але при цьому встигали проводити класні контрвипади і особливо активно використовували правий фланг. З іншого боку «Мінерали» чимало часу витратили, щоб знайти шлях до воріт суперника. Лідеру першого дивізіону було непросто відкрити рахунок у зустрічі, оскільки підопічні Чабана дуже серйозно підготувались і захисті діяли практично бездоганно. Проте, це не врятувало «Киян» від пропущеного голу. На 17-й хвилині кутовий приніс успіх колективу «Dolomit UA», адже Яковчук вистрибнув вище всіх у чужому штрафному майданчику і відкрив рахунок у звітному протистоянні -1:0. Не встигли підопічні Чабана зрозуміти, хто не дограв в цьому моменті, як за декілька хвилин отримали ще один гол у свої ворота. Беліков потужно вистрілив з лінії штрафної площі та не залишив шансів голкіперу-2:0. Як виявилось, це був останній результативний удар у першій половині матчу. Після перерви підопічні Чабана знову приємно здивували, адже змогли оформити швидкий гол. Прищепа відгукнувся на пас з центру поля та без особливих проблем пробив повз Лавріна, опинившись у чужому штрафному майданчику-2:1. Цей результативний удар додав інтриги в матч, адже “Кияни” повірили у свої сили. Більше того, відрізками підопічні Чабана виглядали дуже переконливо і абсолютно нічим не поступались своїм опонентам. Правда, “Кияни” так й не змогли відігратись, в той час, як “Мінерали” на 53-й хвилині зустрічі практично зняли питання стосовно переможця. Задіран заробив право на пробиття пенальті і чудово виконав цей стандарт -3:1. “Кияни” мали ще декілька хвилин, щоб спробувати відігратись, але черговий пенальті на останній хвилині у виконанні Белікова став блискучим завершенням для “Мінералів”-4:1. Лідер чемпіонату здобуває чергову перемогу, а підопічні Чабана хоч провели класний поєдинок, але не обов’язкові порушення коштували дуже дорого.

«Друзі» залишають місце для інтриги
Футболісти «AFC Friends» дуже непогано стартували в грі з «Фк Львівський», адже одразу спробували нав’язати супернику свою манеру гри. Підопічні Дзюби вже на 9-й хвилині змогли вийти вперед у зустрічі завдяки результативному удару Осташевського, котрий класно відгукнувся на передачу Дзюби-1:0. У підопічних Стамата відповіді не знайшлося, а за декілька хвилин Олександр Дзюбак подвоїв перевагу «Друзів»-2:0. Цей гол дещо розслабив команду «AFC Friends» і «Львів’яни» отримали трохи більше вільного простору. Підопічні Стамата стали частіше проявляти себе в атаці, а на останній хвилині тайму Пісецький всіх шокував своїм результативним ударом -2:1. Саме за такого рахунку команди пішли на перерву, а в таймі другому підопічним Стамата вдався важливий гол у виконанні Олександра Сластіона -2:2. Здавалось би, що представники «Фк Львівський» зможуть зараз навіть забити свій третій гол, але це була хибна думка. Справа в тому, що колектив «AFC Friends» знову увімкнувся та почав демонструвати класну комбінаційну гру. Це яскраво відображається в наступних подіях матчу, коли Осіпчук без особливих проблем записав два голи собі в актив за декілька хвилин -4:2. Після такого удару «Львів’яни» вже не змогли відійти, а підопічні Дзюби створили мінімальну інтригу, але все одно у підсумку отримають свої заслужені три бали. Вітаємо команду «AFC Friends» і в той же час відзначаємо підопічних Стамата, котрі полюбляють відіграватись, але якщо з «Альянсом» вдалось набрати бал, то тут вже зовсім інша історія.

Вирішальний автогол тура
Матч між «KFC Leon» та командою «Рубікон» був одним з найнепередбачуваніших в турі. Проте, гра розпочалась просто жахливо для Кулікова та компанії. Адже вже в дебюті зустрічі Кабанчук переплутав ворота і повертаючись в захист з центру поля відгукнувся на передачу з флангу та записав автогол собі в пасив-1:0. Підопічні Ірхіна повели в рахунку і продовжували діяти першим номером. Більше того, «Леви» дуже непогано виглядали в атаці, але Роман Куліков на останньому рубежі діяв просто фантастично. Стосовно атакуючих дій колективу «Рубікон», то можна пригадати потужні удари під поперечину від Кабанчука, але про більше говорити не приходиться. З іншого боку «Леви» не реалізовували вбивчі нагоди і попри комфортну перевагу в плані володіння м’ячем, змогли виграти першу половину зустрічі лише з мінімальним рахунком. Після перерви мало що змінилось, окрім того, що колектив «Рубікон» став частіше порушувати прави поблизу власних воріт. Проте, з реалізацією у підопічних Ірхіна було не все гаразд. Також варто зазначити, що «Леви» прагнули подвоїти свою перевагу, але до другого голу справа так і не дійшла. Натомість у команди «Рубікон» було не так-то багато гольових моментів й нагод, щоб виправити ситуацію і тому не вдалось зачепитись за заліковий бал. Таким чином «Леви» здобувають важливу перемогу з мінімальним рахунком, але треба попрацювати над реалізацією моментів. З іншого боку у «Рубікону» варто відзначити командні дії, проте без Горобецького не вистачало гостроти в атаці, тому знову «сині» залишаються без залікових пунктів.

Фантастичний камбек «Пас-Контрол»
Колектив «Пас-Контрол» після повернення Помазана серйозно підсилився в атакуючому плані, тому не дивно, що команда Сергія Змійка у протистоянні з «Євразією» почала діяти в атакуючій манері. Натомість у «Любителів Суші» був свій план на гру, тому підопічні Пилипчука шукали свого щастя в контратаках. Для команди «Євразія» важливо було не пропустити, але вже в середині першого тайму глядачі побачили перший результативний удар. Помазан отримав передачу з власної половини поля увірвався в штрафний майданчик та потужно пробив низом ,а Єременко відверто помилився і пропустив прикрий гол -1:0. Колектив Сергія Змійка повів у рахунку і отримав більш ніж гідну відповідь. Вже за 7 хвилин Гук на пару з Латиговським перевернули все з ніг на голову, адже Василь вистрілив дублем, а Сергій також проявив себе в атаці-1:3. «Любителі суші» просто відправили в нокдаун своїх опонентів і добре, що вже за декілька хвилин пролунав свисток на перерву. Після відпочинку футболісти «Пас-Контрол» взялись за справу по-повній. Більше того, «Небесні» стали ще гостріше атакувати та тримали в напрузі Івана Єременко своїми небезпечними ударами. Зазначимо, що представники «Євразії» спробувати діяти по рахунку, але нестримний Помазан та Анікін блискуче себе проявили в атаці і відіграли відставання в рахунку -3:3. Більше того, колектив «Пас-Контрол» прагнув вибороти перемогу, щоправда попри чималу кількість гольових моментів, Єременко на другу половину тайму на високому рівні. В свою чергу «Любителі Суші» також мали пару моментів, щоб забити четвертий гол, але до цього справа не дійшла. У підсумку відзначимо характер «Пас-Контрол», адже вдалось відігратись з різниці -2, а підопічні Пилипчука також повинні зробити висновки після такої непростої гри з сильним суперником.

«Студенти» не знають жалю
Команда «ІЕЕП» зустрічалась з «Меркс» і вважалась безперечним фаворитом. Більше того, підопічні Гудкова не змогли зібратись на гру належним чином та взагалі приїхали на матчу у меншості. «Фіолетові» грали всімох, тому про якісь шанси на позитивний результат не можна було і мріяти. В свою чергу «Студенти» куражились на славу. Для колективу «ІЕЕП» звітна зустріч стала напевно, що найлегшою та найпростішою в сезоні. Адаменко тільки те й робив, що виймав м’яч з власної сітки воріт, тому що матч повністю проходив на половині поля «Меркс». Зазначимо, що «Фіолетові» не пішли з поля та грали до останнього, але це навряд може бути виправданням для результату 1:15. Звітна зустріч стала найрезультативнішою в турі, а Максимчук взагалі записав 5 результативних ударів на свій рахунок. Стосовно інших героїв зустрічі, то Ліпінський та Дмитро Соколюк записали по хет-трику собі в актив. З іншого боку несподіваний гол престижу забив Богдан Адаменко і тим самим порадував кількох вболівальників на трибунах. Таким чином «Студенти» набрали три бали, а представники «Меркс» повинні якось наладити ситуацію зі зборами на матчі.

Досвід «Альянсу» дається в знаки
Представники «Альянсу» за декілька матчів отримали нового лідера команди, котрий фантастично зіграв у протистоянні з «FC Profi». «Червоні» змогли розраховувати на Дудова і універсал «Альянсу» зумів виправдати сподівання. Адже вже на 6-й хвилині класно проявив себе в атаці, а за декілька хвилин вистрілив другим результативним ударом -2:0. За такого розвитку подій підопічні Устименко стали поспішати з атаками. «Зелено-Білі» частіше почали використовувати верхові передачі на форвардів і це ніяким чином не допомагало виправити ситуацію. В свою чергу «Червоні» шукали передачею Пономаренко, котрий віддавав класні загострюючі передачі, проблема була лише в тому, що не вдавалось довести справу до логічного закінчення. Більше того, за свою не реалізацію «Червоні» поплатились на останніх хвилинах тайму. Окунев зіграв на перехопленні біля воріт суперника, скориставшись необачною передачею захисника та гарматним ударом в нижній кут поставив крапку у першій половині матчу -2:1. Другий тайм розпочався з потужним пострілів підопічних Устименко з середньої та дальньої дистанції. Більше того, футболісти «FC Profi» були дуже близькими до голу, але не вистачало зовсім трошки точності в завершальній стадії. Натомість колектив «Альянс” витримав натиск суперника і вже в середині тайму фантастичний Дудов та Бобир остаточно зняли питання стосовно переможця матчу -4:1. За такого розвитку подій все було зрозуміло, але команди мали ще третину тайму в своєму розпорядженні, тому не дивно, що змогли обмінятись результативними ударами. Правда, це жодним чином не вплинуло ім’я переможця зустрічі, адже колектив «Альянс» тріумфував з рахунком 5:2, а підопічні Устименко пішли з поля без залікових балів.