Підсумки

27/04/2021

Windrose 3:0 Рубікон

Суботня ігрова програма в рамках «золотого» дивізіону Правобережжя складалася з одного поєдинку між WR і Рубіконом. Колективи притаманно для себе провели перший тайм: Рубікон — успішно, Windrose — на дуже. У підсумку клуби пішли на перерву при нулях на табло. Після відпочинку WR зробили правильні висновки. Тренер направив своїх підопічних на правильний курс і клуб виглядав сильнішим у другому таймі. Рубікон звідусіль намагався нав’язати опоненту рівний футбол, але їм помітно не вистачало низки важливих футболістів. У решті, доля протистояння вирішилася за сім хвилин в середині другого тайму. “Рози вітрів» перетворили ключові шанси на вирішальні постріли завдяки дублю Димитренка й голу Сахарова. У підсумку, 3:0. Але, рахунок не зовсім по грі. Звичайно, WR заслужили перемогти, але ж «рішучі» у тому матчі були достойні більш гідного результату.

FC Respublika 1:2 Євразія

Як ми й передбачали, новому клубові ФАС на цей раз будо трохи легше, ніж у дебютному протистоянні з b1. Це помітно відобразилося і на загальній картині протистояння, і на рахунку в підсумку гри. Весь матч пройшов під акомпанемент позиційного футболу. Опоненти зайвий раз не ризикували і грали в відносно прагматичний футбол. У першому таймі щастя було на боці «республіканців». Справа в тому, що більше гольових шансів створили «сушисти», але на перерву команди пішли за мінімальної переваги Республіки. Єдиним голом у першому таймі з пенальті відзначився Антон Крамар. Втім, після паузи Євразія все ж таки змогла перевернути на свою користь і хід гри, і рахунок на табло. На 45 хвилині арбітр призначив пенальті вже в протилежні ворота. До точки підійшов Михайло Єременко і відновив паритет протистояння. А через три хвилини, після розіграшу штрафного удару й помилки голкіпера «республіканців» вивести вперед Євразію зміг Денис Андрійчук. Це взяття воріт стало вирішальним у цьому поєдинку. Тож, у битві стандартів сильнішим все ж таки виявилися «сушисти».

Paderborn 2:4 Corplex

Не встигли ми завершити інтерв’ю з головними дійовими особами минулого матчу, як рахунок цієї гри відкрили «німці». Голом на першій хвилині відзначився Олег Кривда. Тож, у дербі молодих і перспективних талантів проти досвідчених та майстерних перше слово було саме за молоддю P-07. Бадьорий і багатообіцяючий початок! Втім, попереду було ще цілих 59 хвилин. Номінальні господарі класно проявили себе в першому таймі, але зберегти перевагу до кінці тайму їм не вдалося. Голом у роздягальню відзначився Микола Троян і зрівняв рахунок. «Юристи», як і на минулому тижні, притримали «козирні карти» на другий тайм. Головним козирем для Corplex по перерві виявився Вадим Федоренко, який вразив захист Падерборна трьома результативними діями (два асисти і гол). Адресатом його гольових передач став Олександр Морозюк, який записав до свого активу черговий дубль. Життя «німців» помітно робила простішим відсутність травмованого Андрія Зозулі, але і без нього Кабанову й компанії було в неділю дуже складно. Цікавий епізод стався наприкінці матчу: рефері після перегляду VAR відмінив п’ятий гол «юристів» і призначив пенальті в їхні ворота. Кривда його реалізував. Тож, останнє слово також було за молоддю, але воно вже нічого не вирішувало. Corplex на досвіді бере три бали в цій грі.

B1 6:2 Phantom

У наступному матчі зустрічалися «чорно-білі» і «привиди». Номінальні господарі змогли розібратися з опонентом навіть без свого лідера Еміна Сафіханова. Його обов’язки взяв на себе Денис Коваленко, який зміг відзначитися покером у воротах опонента. Як ми зазначали в передматчевому анонсі, Фантому помітно не вистачало ігрового тонусу. Окрім цього «привиди» підійшли до недільної зустрічі ще й далеко не в оптимальному складі, що також помітно відображалося на грі команди. У першому таймі Фантом тримався й нав’язував рівну конкуренцію своєму дуелянтові. До перерви вони відзначилися двома голами (результативні постріли на рахунку Давида Дем‘яненка і Максима Столярова). Однак, пропустити менши ніж забити їм не вдалося, тож на перерву клуби пішли за рівного рахунку. Уже в другому таймі помітно негативно на «привидів» вплинули зазначені раніше фактори — неповний склад і відсутність тонусу. Цим скористалися «чорно-білі» та взяли реванш за осінню поразку. На цей раз B1 розгромив Phantom із відривом у чотири голи.

Апогей-2 6:1 Максимус

Дубль Апогея знову “on fire”. У 14-му турі клуб помстився Адалету, якому він програв у першому колі, а на цей раз Колбасюк і компанія взяли реванш у Максимусу. Варто сказати, що виграв клуб значно яскравіше, ніж «гладіатори» в першому колі. Якщо Фролов і його команда занесли собі в актив мінімальну звитягу, то «темно-червоні» тріумфували з великим відривом. Хоч у першому таймі номінальні гості й виглядали дуже пристойно, А-2 мали перевагу з точки зору зібраності й холоднокровності. На їхньому боці була ще і вдача, що підтверджує момент із автоголом Алексєєва, завдяки якому Апогей повів у рахунку. Максимус час від часу відповідав досить перспективними випадами, але завершення в атаці їм помітно бракувало. До перерви підопічні Колбасюка змогли подвоїти перевагу завдяки голу Дмитра Войцеховсткого, а на старті другого тайму клуб відзначився втретє — гол на рахунку Анатолія Тимофєєва. Таким чином, Апогей-2 отримав карт-бланш на весь другий тайм: у них була перевага і в рахунку, і в свіжості, і в настрої. У підсумку Максимус пропустив іще тричі: гол Кожухова на екваторі тайму, за п’ять хвилин до завершення гри дубль оформив Войцеховський, а жирний знак оклику поставив Олександр Пузик, забивши шостий м’яч. На жаль, «гладіатори» у другому таймі спромоглися вразити ворота опонента лише одного разу (гол у активі Івана Цисара). Цього, як ви зрозуміли, було критично недостатньо. Вітаємо А-2 із продовженням безпрограшної серії, а «гладіаторам» бажаємо добряче відновитися під час травневих свят і повернутися до гри з бойовим і позитивним настроєм.

KFC Leon 0:3 Пас-Контрол

«Леви» зустрічалися з ПК і не змогли їм завадити займатися улюбленою справою — контролювати м’яч. Як відомо, це завжди згубно впливає на опонентів «біло-синього» клубу. На цей раз дива не трапилося, і «контролери» спокійно розібралися з KFCL. Вирішальну роль у цьому поєдинку відіграли підключення до атак захисників номінальних господарів. Вони стабільно виконували забігання флангами, що й призвело до першого й фінального забитих м’ячів у цьому матчі. В середині першого тайму Матвій Тебешевський виконав рейд правим флангом, отримав м’яч на підступах до карного майданчика й відкрив рахунок. У завершенні ж гри до атаки, окрім Тебешевського підключився ще й Антон Варфоломєєв. Антон самотужки пройшов кількох суперників і «на тарілочці» видав м’яч Матвієві, якому нічого не залишалося, як оформити дубль. Між згаданими двома голами відзначився в своєму фірмовому стилі ще й Микола Нескей. «Леви» також мали свої нагоди, більшість із яких у першому таймі. Однак, їхні випади здебільшого блокувалися захисниками, а, коли ті буди безсилі, то втручався в гру голкіпер Боженко. Загалом, ПК повністю переграли свого опонента й рахунок на табло досить логічний.

Adalet 0:5 Київ Сіті

КС зловили естафету від Апогея-2 й В1 і також вирішили взяти реванш у свого осіннього кривдника. Столичні чудово пам’ятали розгромну осінню поразку в матчі з «кримськими», а тому налаштувалися на на бій. На відміну від суперника, Сіті підходили до цієї зустрічі в чудовому настрої, що яскраво відобразилося га футбольному полі. Номінальні гості з перших же хвилин взяли під контроль гру й домінували на футбольному полі. Вони буди кращими за всіма аспектами, а тому змогли здобути більш ніж упевнену перемогу. Не на жарт розбушувалися Троцик, Сергієв і Шуфрич: перший продовжує грати диригента наступів свого клубу; другий грає вирішальну роль в атаці; третій після довгої гольової засухи забиває в другому матчі поспіль. Удруге поспіль КС здобуває впевнену перемогу й при цьому не пропускає. Адалет же продовжує шукати свою гру. Цей рік поки що для них провальний, але, сподіваємося, що вони незабаром зроблять це твердження хибним.