Збірна туру

25/04/2019

Віктор Щенявський «KFC Leon»
Перший номер «Левів» зіграв чудово проти команди «Рубікон». По-перше Віктор зумів зберегти свої ворота на замку, по-друге дуже впевнено діяв на виходах, а по-третє давав дуже влучні поради партнерам по команді при обороні. Щенявський заслуговує на визнання та стає кращим воротарем туру. Браво!

Сергій Тафінцев «Острота»
Захисник «Остроти» довів на справі, що не тільки класно грає в обороні, а й відмінно може себе проявляти в якості бомбардира. Тафінцев зумів записати дубль собі в актив і допоміг колективу «Острота» здобути другу перемогу поспіль. Сергій вартий на відзнаку, адже грає стабільно і практично ніколи не пропускає матчі. Вітаємо серед кращих!

Владислав Помазан «Пас-Контрол»
Помазан знову змушує про себе говорити і на цей раз вистрілив двома результативними ударами. Форвард «Пас-Контрол» вистрілив черговим дублем та допоміг своїй команді врятуватись від поразки у грі з «Євразією». Владислав продовжує демонструвати фантастичний футбол, тому заслуговує виключно на позитивні відгуки. Вітаємо у збірній!

Георгій Дудов «Альянс»
Георгій блискуче себе проявив на минулому тижні, а зараз знову демонструє фантастичну результативність. Універсал «Альянсу» записав хет-трик собі в актив та допоміг обіграти «FC Profi». Дудов у космічній формі, тому потрапляє до збірної і отримує порцію компліментів на свою адресу. Так тримати!

Владислав Максимчук «ІЕЕП»
Універсал «Студентів» покуражився на славу в матчі з «Меркс». Владислав оформив аж 5-ть результативних ударів та став найрезультативнішим гравцем першого дивізіону правого берегу на минулому тижні. Вітаємо Максимчука з чудовою реалізацією, а також бажаємо не збавляти оберти в наступних поєдинках. Браво!

Дмитро Соколюк «ІЕЕП»
Ще один «Студент» заслуговує на теплі свою. Дмитро вистрілив хет-триком та встиг віддати декілька результативних передач. Соколюк був одним з тих, хто долучився до розгрому команди «Меркс», а також не забував демонструвати свою чудову техніку. Бажаємо надалі демонструвати таку гру і радувати вболівальників результативними ударами. Браво!

Віктор Беліков «Dolomit UA»
Віктор не втомлюється відзначатись результативними пострілами і цього разу відзначився дублем у ворота «Київ Aks.Ua». Універсал «Мінералів» продовжує демонструвати свої лідерські якості і знову показу кращу результативність у себе в команді. Беліков у чудовій формі, адже грає на декілька фронтів одночасно, але при цьому показує гру дуже високого рівня.

Віталій Осіпчук «AFC Friends»
Осіпчук оформив свій регулярний дубль, котрий на цей раз став переможним. Форвард «Друзів» виконав свою роботу просто відмінно, тому заслуговує на позитивний відгук. Віталій зумів показати відмінну гру в завершальній стадії та допоміг підопічним Дзюби здобути три бали. Вітаємо у ТОП-8.