Анонс

13/04/2019

Indigo Project — АФК Гармата-2
Indigo Project після важкої перемоги в минулому турі над Alitalia битиметься з другим складом Гармати. Indigo продовжує вести важку боротьбу за друге місце, так що втрачати пункти зараз категорично не можна. Гармата в минулому турі з рахунком 0:3 поступилася другій команді Апогею і бачиться, що гра проти Indigo Project легше точно не буде.
Прогноз: перемога Indigo Project
Динамік — Alitalia
Друга команда нашого чемпіонату Динамік в цьому турі зустріне опір з боку Alitalia. Динамік в минулому турі відпочивав через зняття з турніру Націоналя, так що команда голодна і налаштована тільки на перемогу. Alitalia ніяк не може перемогти цієї весни, але зробити це на вихідних буде, швидше за все, ще складніше, ніж в минулих турах. Динамік — явний фаворит поєдинку.
Прогноз: перемога Динамік
White Wolves — Легенда
Легенда після несподіваного фіаско в матчі з Атлетиком отримує відмінний шанс реабілітуватися. Суперник — White Wolves. «Вовки» нарешті перемогли в минулому турі, тим самим набравши перші пункти за 14 матчів. Очевидно, що після зимової паузи «вовки» заграли набагато краще і тепер з цією командою точно треба рахуватися. Подивимося, як проявить себе ця команда проти грізної Легенди.
Прогноз: перемога Легенди
FC Taxi 579 — A.C. Sparta
Лідер чемпіонату FC Taxi 579 в цьому турі битиметься з одним з аутсайдерів — A.C. Sparta. A.C. Sparta на минулих вихідних примудрився поступитися White Wolves — команді, яка до цього в принципі ні разу не вигравала. Тепер же A.C. Sparta належить скласти серйозний іспит FC Taxi 579. «Таксисти» — фаворит, але чи буде гра такою ж легкою як в минулих матчах?
Прогноз: перемога FC Taxi 579
Атлетик Київ — Closer United
Ще один учасник боротьби за друге місце Атлетик проведе бій з Closer United. Атлетик в минулому турі домігся неймовірно важливої ​​перемоги над Легендою, після якої Атлетик став мало не головним претендентом на друге місце. У матчі проти Closer United це потрібно буде довести.
Прогноз: перемога Атлетик