Підсумки

27/04/2021

«Alitalia» 1:2 «Березняки»

«Італійці» ледь не створили головну сенсацію туру, адже ледь не відібрали залікові бали у лідера дивізіону. Вже в дебюті поєдинку номінальні господарі відкрили рахунок в матчі завдяки голу виконані Пилипа Мартиновича – 1:0. В свою чергу, «Березняківці» мали великі кадрові втрати на цей поєдинок, місцевий колектив не зміг розраховувати як мінімум на 3 провідних виконавців, тому в атаці підопічні Рашида Мустафаєва діяли не так активно, як завжди. Втім, в складі «Березняків» знайшовся гравець, який взяв на себе роль лідера і саме з появою на полі Дениса Гриценка почався камбєк «Березняків». Спочатку Ден відновив паритет в матчі відзначившись шаленим пострілом зі штрафного. А під кінець поєдинку все той же Гриценко холоднокровно реалізував пенальті і тим самим приніс дуже не просту перемогу «Місцевим», вітаємо!
Найкращий гравець матчу: Денис Гриценко, «Березняки»

«ЕВІ Інжиніринг» 11:1 АФК «Гармата-2»

«Інженери» знали результат матчу головного конкурента за чемпіонський титул, тому підопічним Віталія Орєхова неодмінно потрібно було перемагати. Футболісти «ЕВІ» зі своїм завданням справились на відмінно та дуже переконливо переграли непоступливих «Гармашів» з розгромним рахунком.
Ще в першому таймі «Інженери» заробили комфортну перевагу у рахунку та тричі засмутили голкіпера «Гармати-2», а в заключні 30-ть хвилин гравці «ЕВІ» розійшлися не на жарт та відгрузили у ворота «Гармашів» аж 8 м’ячів. Найрезультативнішим та найкориснішим гравцем матчу став Сергій Прокопчук, лідер атак «Інженерів» набрав 7 балів за системою «гол+пас», на рахунку Сергія 4 забиті м’ячі та 3 результативні передачі.
Стосовно «Гармашів», то підопічні Сергія Цимбала напрацювали на 1 забитий м’яч, але на підсумковий результат матчу це ніяк не вплинуло.
Найкращий гравець матчу: Сергій Прокопчук, «ЕВІ Інжинірінг»

«Медилайн» 5:1 «Атлетик Київ-2»

«Фармацевти» вдруге у сезоні обіграли «Атлетів», та що саме цікаве з однаковим рахунком 5:1.
Хоча в першому таймі для «Атлетів» нічого не віщувало для розгромної поразки, більше того за підсумками першого тайму номінальні гості вели у рахунку завдяки голу у виконанні Дмитра Бурди. Втім, в заключні 30-ть хвилин матчу «Фармацевтам» вдалося повністю переломити хід поєдинку, після перерви підопічні Дениса Пелехатого вийшли мотивовані та заряджені на результат і одразу ж відвантажили декілька м’ячів у ворота «Атлетів». А в кінці поєдинку «Фармацевти» остаточно зняли всі питання що до переможця та довели матч до розгромного. Завдяки цій перемозі колектив «Медилайн» відірвався від найближчих переслідувачів та очолив гонку за бронзові нагороди, вітаємо, так тримати!
Найкращий гравець матчу: Вадим Корж, «Медилайн»