Анонс

31/07/2020

“Симпатік” – “Psy Ball”

Ще декілька турів назад я б сміливо спрогнозував перемогу колективу “Psy Ball”, але як показують останні ігри “Психологи” мають труднощі саме з командами з нижньої частини турнірної таблиці. До того ж, підопічні Івана Данилюка, несподівано, розгромну поступились на минулому тижні. В свою чергу, колектив “Симпатік груп” з кожним матчем додає, помітно що під керівництвом тренера “Симпатіки” прогресують. Стосовно прогнозу, то шанси на успіх у обох колективів рівні – 50 на 50.


“Юність” – “Merx”

Підопічні Соболєва мінімально поступились у минулому турі, тому “Юніори” будуть прагнути реабілітуватись і підійдуть дуже мотивовані до цієї гри. До того ж в суперниках далеко не гранд дивізіону. “Меркси” здобули в останніх двох матчах 4 залікові пункти, підопічні Гудкова потрохи виходять з кризи, але при всій повазі, шанси на успіх у хлопців примарні. На мою думку, гравці “Юністі” здобудуть впевнену перемогу з комфортною перевагою у рахунку.

 

“Авангард” – “Острота”

Здобувши сенсаційну перемогу в минулому турі, “Авангарди” підходять до звітного протистояння в піднесеному настрої і готові продовжити свій переможний шлях. З іншої сторони, колектив “Острота” переживає далеко не найкращі свої часи. Підопічні Михайловського програли 4-ри останні матчі, і відверто кажучи не зрозуміло за рахунок чого “Гострі” збираються переривати свою невтішну серію. Саме тому, віддамо роль фаворита матчу колективу “Авангард”, Цебро та компанія мають здобувати впевнену перемогу.

 

“Апогей-2” – “В1

Звітне протистояння буде центральним у 19-му турі. Для “Апогейців” кожен матч як останній, адже відрив від головного конкурента становить лише 1 бал, тому помилка може коштувати золотих нагород підопічним Колбасюка. Тим паче, в суперниках колектив який може нав’язати серйозну боротьбу і відібрати залікові бали. “Перші”можуть грати на рівних з будь якою командою з призової трійки, і це підопічні Швеця дуже яскраво продемонстрували на минулих вихідних. Втримаюсь від прогнозів на цей поєдинок, очікуємо цікавий та результативний футбол від обох команд. Нехай переможе найкращий!

 

“Легіон” – “Winner”

Маю дуже великі сподівання на те, що відпочинок пішов на користь гравцям “Легіону” і хлопці розібрали всі свої провальні матчі, зробили правильні висновки. Особисто я не впізнаю минулорічних чемпіонів “бронзових” дивізіону, “Легіонерам” дуже тяжко даються матчі у другому колі.Натомість, у колективу “Winner” все добре і з результатами, і зі зборами на гру. Підопічні Сенчила переважають свогоопонента, саме тому прогнозуємо перемогу колективу«Winner».