Підсумки

08/06/2021

То4ка 5:2 Острота

Ігровий уік-енд у рамках Д2ПБ розпочинали «одесити» і «гострі». Від цього подинку ми очікували результативного футболу, й отримали його. Хоча, першого голу довелося очікувати аж до 32-ї хвилини. До перерви То4ка виглядала переконливіше, але по-справжньому небезпечних моментів у клубів було приблизно порівну. Острота пропустила дуже прикрий гол на старті другого тайму. Але, саме цей гол і надав «фіолетовим» більше запалу, завдяки якому вони й відзначилися відразу ще двома голами. Таким чином, за 5 хвилин «гострі» пропустили тричі. А невдовзі То4ка з пенальті забила й учетверте. Головні герої вбивчої восьмихвилинки від «одеситів» — автори голів: Євген Приймук, Пилип Топал, Іван Іванов (дубль). Вітм, номінальні гості здаватися не збиралися до фінального свистка поєдинку. Однак, на початку тайму команда пропустила забагато, а тому відігратися було дуже складно. Два голи вони змогли відквитати (відзначилися Андрій Листопад і Андрій Михайловський), але на більше не спромоглися. Ба більше, То4ка ще й поставила крапку в грі на 56-й хвилині. П1ятим голом команди відзначився Ігор Васалатий. «Фіолетові» виграли в четвертій грі поспіль!

Syndicate 0:3 Merx

Цей поєдинок не завершився сенсаційним результатом, хоч і передумови для цього були. Такі передумови склалися дуже несподівано, адже в цій дуелі аутсайдер чемпіонату грав із одним із кращих клубів дивізіону. Втім, номінальні гості виглядали дуже класно. Вони зіграли сміливо та яскраво, завдяки чому змусили понервувати суперника. Меркс, так само як і дві минулих гри, бадьоро розпочав поєдинок, створивши кілька класних гольових моментів. Втім, незабаром перехопили ініціативу «біло-сині». Перший тайм пройшов під їхню диктовку, але «фіолетові» дивом не пропустили. Рахунок відкрився на початку таймут2. У Синдіката ніяк не могло «залетіти» з гри, але «залетіло» з пенальті. Рахунок відкрив Костянтин Лещенко. Відзначимо, що в другому таймі атака Меркса була чудовою. Вона грала гостро! Проте, неефективно. Кілька вірних моментів, які відбулися на 44-й та 54-й хвилинах, команда повинна була використовувати, але підвела реалізація. У порожні ворота треба було забивати і відновлювати паритет! Втім, цього не сталося… Інтрига тривалий час не помирала. Але, наприкінці зустрічі Синдікат все ж таки забив іще двічі. Ігор Гумений записав дубль на свій рахунок. Тож, «біло-сині», як то кажуть, «зі скрипом» виграють «мерксів».

Авангард 5:2 Емполі

Іще один матч ювілейного туру в рамках Д2ПБ, який завершився з «динамоевертонівським» рахунком. У цьому випадку динамівцями виявилися «дикі птахи», а «ірисками» — «італійці». Команди демонстрували відносно рівний футбол протягом більшої частини першого тайму, але відзначитися їм не вдавалося до 29-ї хвилини. «У роздягальню» пощастило забити Ігорю Задорожному (Авангард). Гол «із роздягальні» записав до свого активу на 34-й хвилині Микола Тертичний. Він виявився досить курйозним, адже м’яч влетів у сітку після грубої помилки кіпера Емполі. Тоді стало зрозуміло, що щастя на боці «диких птахів», і вони в цьому матчі своє не впустять. Незабаром дубль оформив Задорожний. Згодом «італійці» завдяки точному пострілу Євгена Київського відквитали один гол, проте на екваторі тайму пропустили ще (відзначився Роман Сидорук). За 10 хвилин до завершення гри Емполі, завдяки голу Олексія Волинця, знову скоротили відставання до двох голів. Але, на останній хвилині поєдинку ввімкнувся фактор Тертичного, який в другій грі поспіль відзначився в завершенні матчу. Авангард упевнено виграє Емполі.

Ajax 1:1 Фрістайла

Далі зустрічалися «голландці» і «вільні». Номінальні господарі підійшли до гри з кадровими втратами і не в доброму гуморі після поразки Авангарду. Натомість, у Фрістайли настрій напередодні гри був чудовий, адже колектив у минулому турі завдав фіаско Синдікату. А на цей раз «вільні» ледь не перемогли і в Аякса. Команда спромоглася забити першою, відкривши рахунок уже на 10-й хвилині поєдинку (Віталій Сукаленко віддав, Богдан Дучак забив). Мінамальну перевагу Фрістайлі пощастило зберегти протягом наступної півгодини ігрового часу. Чому пощастило? Тому що Аякс мав вдосталь гольових епізодів протягом першого тайму, які треба було реалізовувати,зокрема й кілька виходів 1 на 1. Номінальні господарі все ж таки зрівняли рахунок на 40-й хвилині. Після кількох верхових передач, на рандеву з голкіпером «вільних»вийшов Юрій Рачковський і відновив паритет. Далі дуелянти влаштували перестрілку холостими кулями й грали фактично без центру поля. Перестрілка була саме холостими кулями, адже до вирішального взяття воріт справа так і не дійшла. Нічия!

 

Winner 2:2 Техно Їжак

Наступними в рамках «срібного» дивізіону ПБ грали Переможець і «їжаки». Команди розпочали поєдинок, обмінявшись забитими м’ячами. На 3-й хвилині відзначився Артем Лісовський (Winner), на 5-й — Олександр Михайленко (ТЇ). Загалом, гра була відносно рівною. Але, у першому таймі Winner трохи переважав суперника за рахунок активної націленості на атаку. Як результат, колектив забив удруге ще до перерви (відзначився Назарій Сенчило). У другій половині матчу номінальні господарі більше контролювали м’яч та атакували, ТЇ — збалансвано й надійно захищалися, й час від часу виходили в «контри». У підсумку, наприкінці матчу на перший план вийшло терпіння і характер «їжаків». Саме завдяки цим рисам їм вдалося зрівняти рахунок і вирвати нічию. Дубль на рахунку Михайленка. Дякуємо клубам за цікавий матч!