Підсумки

15/11/2021

Перше коло чемпіонату завершено! Пані та панове, підбиваємо підсумки.

ФК ПРОМЕТЕЙFC RESPUBLIKA

Відкривали останній тур першого кола «боги» та «коти». Завершити першу частину сезону на мажорній ноті воліли обидва колективи. Натомість, краще це вдалось у підопічних Глизя, а от Прометей не виграє вже у п’ятому матчі поспіль, опускаючись на 9 сходинку.

І гості, і господарі приїхали на цю зустріч у доволі скромних складах. Тим не менш, одна резервна функція у «Прометею» все-таки була, але і цього було замало задля досягнення успіху.

Глизь підтримував свою команду онлайн. Хтозна, ймовірно, саме це і допомогло його команді забити гол вже на 2 хвилині матчу.

Дуже швидко «Республіка» могла свою перевагу подвоїти: Новіков підхопив м’яч та увірвався в карну зону господарів. Фол та пенальті, що взявся реалізовувати найдосвідченіший із футболістів Глизя.

Чергова невдала спроба! Подейкують, що перший млинець глевкий, проте у «республіканців» вже третій нереалізований пенальті поспіль від початку сезону. Можливо, час потренувати виконання стандартів такого типу?

Забити другий гостям невдовзі все ж вдалось. Луганський підхопив м’яч та пробив у кут, а вже за хвилину Вігірінський забиває автогол та встановлює рахунок 0:3.

Шарм «Республіки» полягає у тому, що колектив полюбляє «чудити» вже у другому таймі. Власне, все до цього йшло.

Цимбаленко відзначився першим голом своєї команди на 33 хвилині, а Єгоров на 47 звів перевагу своїх візаві до мінімальної.

У запасі «богів» було близько 15 хвилин, аби змінити ситуацію для себе на краще.

Досвід «котів», зрештою, зіграв свою роль: Луганський оформлює 2+1 та забезпечує своїй команді комфортну перемогу.

Перфоманс нереалізованих моментів Новікова, герой Луганський та Крамар, що вимушений відпрацьовувати 9-метрові удари.

АТЛЕТИК КИЇВ-2TS TECH TEAM

Другий матч суботнього дня розіграли підопічні Бойка та Ліпіна.

Доволі швидко у нашу гру прийшли порушення правил, а Халіл Абдуллаєв встиг навіть заробити «гірчичник» вже на 4 хвилині.

Голи прийшли незабаром: спочатку Крученюк відзначився та вивів свою команду уперед, а на 10 хвилині рахунок став 2:0 на користь гостей.

Натхненні та вмотивовані двома перемогами в останніх трьох матчах, «атлети» аж ніяк не збирались здаватись. Дрокін результативно пробив та звів перевагу суперників до мінімуму ще до перерви.

А от після перерви «кияни» потішити своїми результатами вже не змогли, натомість пропустивши двічі.

На 40-й хвилині Петраков вкотре повернув своїй команді затишну фору, а в ендшпілі Шульга забив п’ятий гол зустрічі та встановив остаточний рахунок.

Друга розгромна перемога поспіль, що продовжує він-стрік команди.

За першу частину сезону «Тек Тім» заробив 25 очок (75% від максимуму), що справедливо дозволяє підлеглим Бойка очолювати ІІ дивізіон.

Київський «Атлетик» має в активі лише 6 очок, що розташовує команду на передостанній сходинці.

ФК ЮНІСТЬMERX

Навряд чи провиною такого переконливого рахунку можна вважати вилучення Антона Білого, адже станом на 16 хвилину рахунок вже був критичним для «Мерксу» — 0:3.

Певно, вилучення лише поставило крапку у надіях Гудкова на успіх.

Білого вилучено, а от Чорний потужно вистрілив на 13 хвилині, відкривши рахунок у матчі.

Неймет перевагу подвоїв та забив ще більш вишуканий гол! Схоже, у родині Ігора поповнення!

До перерви рахунок став 4:0, а другий тайм був лише формальністю у плані результату. У «юнаків» була можливість поліпшити індивідуальні показники.

Кількість тих, хто серед гравців «Юності» відзначитись у матчі не зміг, можна перелічти на пальцях однієї руки. Навіть Кіру Георгій, що є одним із головних асистентів команди, на 49 хвилині вдало реалізував 9-метровий удар!

Підбиваючи підсумки, відзначимо Сиром’ятникова, що оформив хет-трик та віддав гольову передачу, а також пан Чорний. На його рахунку 2+2.

Підлеглі Гудкова за останні 120 хвилин пропустили 16 голів! Команда дістає м’ячі з власних воріт із періодичністю у 7,5 хвилини. Лихо, та й годі, особливо враховуючи інертність атаки.

ФРИСТАЙЛАОСТРОТА

Наскільки довго Музиченко та ко здіймались на верхівку чемпіонату, оберігаючи свою безпрограшну серію, та наскільки стрімко вони летять вниз.

За останні 3 матчі команда не заробила жодного балу, а фіаско в зустрічі з «Атлетиком» і взагалі викликало велику кількість питань.

На цей раз «фристайлери» поступились розгромно.

Старт вийшов жвавим: 3 голи за 9 хвилин. «Зеленим» вдалось відіграти один м’яч, а взяття воріт від Дробишева було першим та останнім для господарів.

«Острота» утримувала перевагу, деінде переграючи свого суперника.

Перший свій гол Березюк забив до перерви, чим суттєво допоміг своїй команді знову затишно почуватись.

Перший тайм завершився із рахунком 1:3 не на користь господарів, що додавало смутку в і без того невтішну серію.

Одразу по перерві Березюк оформив дубль, міцно пробивши у дальній кут, а на 35 хвилині записав до своо активу асист. Передача-цукерка опускалась акурат на голову Юрію Павлику, який не міг схибити у такій ситуації.

«Фристайла» намагалась повернутись до гри, шукаючи свої моменти в атаці, проте до забитого голу справа так і не дійшла.

2 забитих голи та 8 пропущених — результат останніх трьох поєдинків. Клуб за останні 180 хвилин пропустив більше, ніж за 7 стартових матчів.

Підлеглі Музиченка опускаються на 6 місце. Лідери відірвались вже на 8 очок.

А от «Острота»,здається, остаточно забула про фіаско із «республіканцями», здобувши другу перемогу поспіль, посівши при цьому 5 сходинку перед зимовою перервою.

ЕМПОЛІКИЇВ СІТІ-2

Матч вийшов незаможним на голи, при цьому градус гри та інтрига тримались до останьої секунди.

Гостра передача у напрямку воріт знайшла свого адресата — Васянович без проблем пробив повз голкіпера та забив перший гол зустрічі. 7 хвилина матчу, і спадало на думку, що на нас очікує сценарій, який написали «Фристайла» та «Острота».

А вийшло інакше.

Друга мінімальна поразка поспіль боляче б’є по амбітним гравцям «Київ Сіті-2». Зрештою, ця поразка стала вже сьомою у чемпіонаті, а команда знаходиться на 10 сходинці. Нижче лише «Атлетик» та «Merx».

Дзеркальна ситуація у «італійців»! Звитяги підопічних Київського дають про себе знати. Клуб здобув дві «вікторії» у двох останніх поєдинках, залишаючи за собою третю позначку.

CORPLEX-2МАКСИМУС

Дебютна зустріч цих команд завершилась доволі незвично.

Попри відсутність Гукасяна, «Корплекс» мав досвідчених футболістів, аби боротись за перемогу за результат у цьому матчі.

Левченко, Назаренко, Патраманський — є одними з небагатьох, хто володіє високим рівнем гри.

«Гладіатори» на це не зважали: поступаючись навіть кількісно, Цисар оперативно вивів свою команду уперед та подвоїв перевагу.  Двічі пробивши влучно акурат у кут воріт, Іван зміг забити переможний м’яч команди. Усе це — протягом декількох хвилин.

Відіграти один гол вдалось під завісу першої частини гри: Троян вдало реалізував 9-метровий удар.

Всупереч якісній комбінаційній грі протягом усього матчу, зачепитись за очки підопічним Тарасюка не вдалось.
Це значить, що «зелені» дарують «Тек Тім» впевнений гандикап.
А от підопічні Алєксєєва розташувались на 8 сходинці, маючи цілих 120 хвилин гри у резерві. Теоретично, позитивний результат може навіть підняти «біло-чорних» на п’єдестал.