Підсумки

24/11/2021

Футбол формату 8*8 офіційно відправляється у зимову відпустку!

AFC DARNYTSA CITYАВАНГАРД

Схоже, що у цьому турі на нас чекала сенсація посерйозніше за матч «Френдс» та «Круїзів»!

На відміну від «Друзів», у «чорних» в активі було лише одне очко, що команда заробила в очному матчі.

За 10 зіграних поєдинків команда поступилась 9 разів, що відверто натякало на приречений стан колективу в останньому матчі перед зимовою перервою.

Ба більше, «Авангард» зустрічався із командою, що є кандидатом на золоті медалі.

Проте результат відверто здивував! Схоже, за такі дива ми і любимо футбол!

Головними героями матчу стали Яготенко, Задорожний та Терещенко!

Зустріч клубів із найкращою та найгіршою обороною завершилась не так, як прогнозувалось: «авангардійці» вперше за сезон забивають 4 м’ячі в одному матчі.

Незабитий пенальті та 2 пропущених голів з кутового – як приклад невдалої гри від «дарничан» у цьому матчі.

В підсумку, господарі залишаються на 4 місці та втрачають чудову нагоду, аби посісти 2 сходинку після першого кола чемпіонату, а от «Авангард» залишається на дні. Тим не менш, за останні 3 матчі команда забила 10 голів, здобувши важливу перемогу. Чи стане це переламним моментом для колективу?

ЕМПОЛІФРИСТАЙЛА

Четверта поразка поспіль була критичним явищем для підлеглих Музиченка.

І це чудово розуміли «фристайлери».

Перший тайм вийшов заможним за боротьбу, заблоковані удари та порушення правил. Усе найцікавіше (а саме – голи) колективи завершили на другий тайм.

Вже на 33 хвилині, після вдалого рикошету від каркасу воріт суперника, гостям вдалось реалізувати свій момент.

«Італійці» поступались та почали активніше грати біля чужих воріт, що спричиняло виникнення порожнеч у захисті.

У середині другого тайму Сукаленко підхопив м’яч біля чужої карної зони, обіграв захисника та пробив акурат під стійку воріт.

0:2, а в запасі Київського залишалось менше 15 хвилин.

Зрештою, голів у зустрічі більше не було. «Фристайла» нарешті перериває невдалу серію поразок, а також забиває більше 1 голу за матч (вперше з 23 жовтня).  Майже місяць команда не могла прийти до тями.

В підсумку, «зелені» користуються осічками своїх конкурентів, що дозволяє їм піднятись на 3 сходинку та впритул наблизитись до підопічних Тарасюка.

«Емполі» залишає п’єдестал та опускається на 4 сходинку.

ОСТРОТАМАКСИМУС

Здобути другу перемогу поспіль в очних зустрічах «гладіаторам» не вдалось.

Результативна нічия 1:1 перериває він-стрік «Остроти». До речі, це перший нічийний результат для підопічних Михайловського у цьому сезоні.

А от для «Максимусу» це вже третя нічия у цій кампанії. За цим показником вони поступаються лише «Республіці».

Саме гравець господарів і забив перший гол у матчі та вивів свою команду уперед. Листопад приборкав м’яч на межі карного майданчику та другим дотиком влучно пробив у кут воріт!

Під завісу першого тайму гості спромоглись зрівняти рахунок: Басік, ціною власного здоров’я, переграв голкіпера. Після надання швидкої допомоги, Артем повернувся до гри.

Знову вийти уперед «Ост» вдалось всередині другого тайму: після прострілу на дальню стійку, 8 номер без проблем переправив м’яч у ворота.

Вирвати нічию у матчі підлеглі Алєксєєва змогли вже в ендшпілі поєдинку. Відзначився той-таки Басік!

Одразу згадується матч Аталанти та МЮ, що зустрічались у Лізі Чемпіонів 2 листопада. Тоді Роналду забив на 45+1 та на 90+1. Щось схоже вдалось і у 5 номера «біло-чорних».

Нічия, що не пішла на користь жодній з команд. «Острота» не змогла здійнятись на п’єдестал, а от «Максимус» завершує першу частину сезону за екватором таблиці.

MERXФК ПРОМЕТЕЙ

«Меркс», що вчергове поступився із розгромним рахунком, цілком непогано цей матч розпочав.

Капітан господарів відзначився на 3 хвилині та вивів свою команду уперед. Тут здавалось, що історія протистоянь дасть про себе знати, а «Меркс», навіть попри жахливу форму, зможе не тільки зачепитись за очки, а ще й здобути перемогу!

Але це були лише думки. На 9 хвилині Бровко рахунок зрівняв, після чого на полі була лише одна команда.

Перший тайм завершився із рахунком 3:1 на користь «богів». Також зазначимо, що гості не реалізували 9-метровий удар.

У другому таймі погроми мали своє продовження.

Врешті-решт, і господарям відзначитись вдалось також: на 50 хвилині Бистрицький вдало зіграв на добиванні після штрафного.

Завершили матч клуби із рахунком 7:2 на користь «Прометею». Тепер в активі «Мерксу» вже 58 пропущених голів.

«Прометей» здобуває 4 перемогу у сезоні, але піднятись вище не зможе апріорі (до зимової паузи). Отже, 9 сходинка у чемпіонаті та 13 залікових балів.