Анонс

09/02/2019

“Фк Львівський”-”Еві Інжинірінг”

Представники “Еві Інжинірінг” в минулому турі здобули гучну перемогу, розібравшись з “AFC Friends”. Більше того, підопічні Орехова мають нагоду оформити другу звитягу поспіль. Адже у суперниках “Фк Львівський”, котрий просто не може дочекатись формату 8*8 і відверто дограє зимовий чемпіонат. Підопічні Стамата сенсацій особливо не створювали та й в останніх поєдинках демонструють далеко свою не кращу гру. Тому, інтрига у звітній зустрічі мінімальна і швидше за все колектив “Еві Інжинірінг” оформить чергові 3 бали собі в актив.

 

“Авангард”-”Євразія”

Колектив “Авангард” не так давно оформив гучну сенсацію, тому і зараз прагне продовжити свій переможний шлях. Осташевський та компанія у відмінному настрої підходять до звітного протистояння і готові, якщо не на 100, то на 98 відсотків так точно. З іншої сторони багато гравців “Євразії” поїхали відпочивати у Карпати і невідомо, чи повернуться до звітної зустрічі. А якщо встигнуть, то цікаво в яких кондиціях взагалі будуть. Саме тому прогнозуємо успіх команди “Авангард”, але сподіваємось побачити всіх найсильніших в складі “Євразії” та якісний футзал у виконанні підопічних Пилипчука.

 

“Denon”-”Легіон”

В минулому турі колектив “Denon” сенсаційно обіграв “Атлетіко”, а зараз має новий виклик. Підопічні Задорожнього зіграють з “Легіонерами”, котрі славетні своєю атакою. Більше того, в складі “Легіону” один з кращих голкіперів зимового чемпіонату — Віктор Кракович. Зазначимо, що номінальні господарі далеко не один раз спростовували прогноз, то у звітній зустрічі також все можливо. Статус фаворита віддамо “Легіонерам” у котрих чудово розкрився Мельник в форматі 5*5, а від номінальних господарів чекаємо справжній бій та гру на контратаках.

 

“RLC Logistic”-”Магазин Круїзів”

“Логісти” в минулому турі втратили бали і напевно, що отримали після матчу гарну порцію критики від свого наставника. Адже по суті підопічні Костюка програли гру, котру були просто зобов’язані вигравати, а моментів створили стільки, що вистачило б на весь чемпіонат. В свою чергу “Круїзи” програли “Штурму”, щоправда в грі з лідером було дуже непросто підопічним Миколюка. Відносно звітного протистояння, то знову таки “Логісти” фаворити, адже демонструють більш швидкісну гру і готові до того, щоб реабілітуватись. Натомість від підопічних Миколюка чекаємо боротьби з першої та до останньої секунди ігрового часу.

 

“Атлетіко”-”Штурм”

“Іспанці” відверто розчарували в зимовому чемпіонаті, адже втрачають бали в тіх матчах, де не повинні цього робити. Підопічні Бугая програють ігри, де до свистка вважаються фаворитами. Проте, у звітному протистоянні зовсім інша історія. Колектив “Штурм” наразі йде без втрат, тому очевидно, що “Іспанці” навряд зможуть виправити цю ситуацію. Підопічні Шумака не зможуть розраховувати на свого тренера, але все одно повинні та зобов’язані здобувати максимум балів. Нажаль, інтриги тут ми не побачимо, адже представники “Штурму” оформлять свою чергову перемогу.

 

“Магазин Круїзів”-”Легіон”

Обидві команди підійдуть до гри дещо втомленими, адже зіграють матч 8-го туру. Проте, у “Легіонерів” більш юні гравці в складі та довша лава запасних. Саме цей фактор може стати запорукою успіх команди “Легіон” у звітному протистоянні. “Круїзи” витратять чимало сил у протистоянні з “RLC Logistic”, тому навряд покажуть свою кращу гру. Прогнозуємо успіх команди “Легіон” і нагадаємо, що це перенесений матч.