Анонс

09/02/2019

“АФК Гармата”-”Huligans”

“Гармаші” приємно дивують в зимовому чемпіонаті, а особливо це стосується Євгена Білоцького, котрий не так давно оформив свої чергові 5 результативних ударів за 40 хвилин. У “Хуліганів” таких героїв немає, тому треба буде робити ставку на командні дії. Дебютанти дуже непогано зазвичай проводять перший тайм, а після перерви мають серйозні проблеми. Тому колектив “АФК Гармата” зобовязаний здобувати максимум у звітному протистояні і якщо нічого не трапиться екстраординарного, то підопічні Цимбала без проблем оформлять три бали.

 

“Дружба-Ставище”-”Емполі”

“Італійці” не так давно оформили три бали, але зараз доведеться зіграти з дуже сильною команодою. Футболісти зі Ставища мають відмінного голкіпера, а коли демонструють належний збір, то можуть відібрати бали абсолютно у всіх команд. В свою чергу “Італійці” не можуть похизуватись надійною грою в обороні і це серйозна проблема в команді Євгена Київського. Стосовно прогнозу, то колектив “Дружба Ставище” оформить три бали, а від “Італійців” чекаємо цікавої комбінаційнойї гри.

 

“Дружба Спецтранс”-”Меркс”

Представники “Дружби Спецтранс” дещо збавили оберти і чесно кажучи невідомо з яких причин. Проте, в матчі з “Меркс” колектив зі Ставища повинен на справі доводити свої амбіції та статус фаворита. Зазначимо, що “Фіолетові” не так давно оминули свою чорну смугу з поразок, але у звітній зустрічі клас суперника зависокий, щоб говорити про перемогу. Звичайно, підопічні Гудкова прикладуть чимало зусиль для перемоги, але у підсумку очікуємо успіх “Дружби-Спецтранс”

 

“Wings”-”Winner”

“Переможці” в минулому турі несподівано програли, а зараза швидше за все знову підуть з поля без балів. Підопічні Сенчило часто варіюють зі складом, що негативно відображається на результатах команди. Якщо номінальні гості не привезуть своїх зірок з премєр ліги ФАС, то про жодні бали не може йти й мови. В свою чергу підопічним Живого достатньо зіграти в свою гру, тоді у “Червоних” буде максимальний результат. Саме тому прогнозуємо впевнену перемогу команди “Wings”.