Анонс

09/02/2019

“Банда”-”Dolomit UA”

Для гравців “Банди” звіта зустріч стане справжнім випробуванням. Підопічним Лепехи необхідно виключно перемати і швидше за все ставка буде зроблена на Татарчука, котрий щотуру оформлює більше двох результативних ударів. Натомість “Мінерали” не визнають жодних авторитетів  і не дарма очолюють турнірну таблицю. Номінальні гості мають відмінну заявку, в котрій практично кожний другий гравець по-справжньому зірковий і індивідуально сильний. Саме тому прогнозуємо успіх “Dolomit Ua”, але сподіваємось, що номінальні господарі зможуть здивувати.

 

“Phantom”-”Десна Київ”

Представники “Десни Київ” єдині хто наразі залишається без балів, тому зараз треба приймати радикальні дії. Номінальні гості оформлюють красиві голи, але при цьому результат відсутній в принципі. В свою чергу звітна зустріч буде гарною нагодою для колективу “Phantom”, щоб покращити ситуацію в турнірній таблиці. Адже “Сині” мають відмінний склад і повинні без проблем оформлювати три бали. Саме тому прогнозуємо успіх номінальних господарів у 8-му турі зимового чемпіонату.

 

“Авангард”-”Сіті Франс Сервіс”

Звітна зустріч безперечно буде однією з найцікавіших в турі. Обидві команди демонструють якісний футзал та полюбляють грати в атакуючій манері. Більше того, “Автомобілісти” зазнали лише однієї поразки, тому зараз матимуть гарну нагоду, щоб перевірити власні сили. З іншої сторони команда “Авангард” також не приховує своїх амбіцій на медалі, тому нас очікує по-справжньому фантастичний матч. Утримаємось від прогнозів та оцінимо шанси команд, як 50/50.

 

“АВ-Центр”-”Київ Aks.ua”

Колектив “АВ-Центр” вже привчив своїх вболівальників до не стабільних результатів. “Зелені” можуть, як провали гру так і приємно здивувати, що впринципі буває рідше. З іншої сторони “Кияни” готові здобувати чергову розгромну перемогу, адже щотуру демонструють відмінну результативність та належний збір. Тому підопічні Чабана повинні здобувати три бали і ні від кого не залежати. Прогнозуємо успіх “Киян” та декілька мячів від Сергія Юхименко, котрий останнім часом набрав непогану форму.