Анонс

02/03/2019

«Атлетіко»-«Фк Львівський»

«Іспанці» наразі мають гарну нагоду, щоб оформити чергові три бали. Для цього підопічним Бугая необхідно просто продемонструвати належний збір, адже у суперниках команда, котра вже останні тури просто дограє турнір. Підопічні Стамата не можуть дочекатись формат 8х8, а в залі таке враження, що вже грають просто через силу. Можливо, це хибна думка, але все ж таки. Тому інтриги не чекаємо і швидше за все колектив «Фк Львівський» оформить один гол, але у підсумку «Іспанці» оформляють доволі прості три бали.

«Євразія»-«Denon»

«Любителі суші» не так давно здобули феєричну вольову перемогу над «Еві» і зараз навряд будуть збавляти оберти. Підопічні Пилипчука вже не мають дискваліфікованих гравців, тому мають найсильнішу обойму. З іншої сторони гравці «Denon» інколи проводять дуже класні ігри та за рахунок характеру здобувають позитивні результати. Щоправда, підопічним Задорожнього доведеться зіграти проти дуже досвідченого суперника, котрий багато років грає під егідою ФАС. Як би не хотілось підтримати номінальних гостей, але швидше за все «Євразія» оформить впевнену перемогу з різницею в декілька м’ячів, як мінімум.

«Авангард»-«Штурм»

Представники «Штурму» практично зняли питання відносно свого чемпіонства, але при цьому спробують провести всі матчі без поразок, тому до звітного протистояння підопічні Шумака підійдуть з максимальною концентрацією. З іншої сторони «Авангарду» буде вкрай непросто, адже граючи з «Круїзами» Осташевський та компанія пропустили тричі, маючи перевагу в два голи. Саме тому шанси на успіх у номінальних господарів виглядають мінімальними. Відносно прогнозу, то «Штурм» без проблем повинен здобувати ювілейну перемогу.

«Легіон»-«Еві Інжинірінг»

«Легіонери» проводять класний зимовий чемпіонат і мають відмінні шанси фінішувати на другій сходинці. Для цього колективу Юрія Усіка необхідно просто здобути три бали, а це цілком реальна задача, адже Мельник продовжує знаходитись у космічній формі. З іншої сторони для представників «Еві» вкрай важливо «зачепитись» за залікові бали, проте це завдання не з простих. Номінальні гості далеко не фаворити, але якщо зіграють максимально щільно проти тріо Кіндерес-Сич-Мельник, то матимуть певні шанси. Щоправда зупинити цих гравців  вдавалось далеко не всім, тому прогнозуємо перемогу колективу «Легіон».

«RLC Logistic»-«AFC Friends»

«Логісти» в попередньому турі поступились «Штурму», але при цьому продемонстрували відмінну гру. Підопічні Костюка хоч поступились, проте змогли показати себе у всій красі, а зараз мають відмінну нагод ще й оформити три бали. Більше того, номінальні господарі безперечні фаворити в цій парі. «Друзі» стали певним розчаруванням останнім часом і не виправдали сподівань, тому можливо, отримують забагато критики. Проте, реалії такі, що колективу «AFC Friends» мало що світить у звітній зустрічі, тому прогнозуємо впевнену перемогу «Логістів».