Збірна туру

09/02/2019

Олександр Гончарук «Wings»
Гончарук зіграв перший тайм з»Masters» і проявив себе просто відмінно. Олександр діяв відмінно на виходах та встиг оформити декілька чудових сейвів. Очевидно, що 1й номер «Червоних» повертається до своєї кращої форми і вже готовий в форматі 8х8 знову статити основним голкіпером.

Владислав Сокол»Masters»
Сокол врятував свою команду від поразки. Форвард «Майстрів» вистрілив дублем та допоміг підопічним Волобуєва розписати бойову нічию 4:4 з «Wings». Владислав провів класний другий тайм, тому безперечно заслуговує на відзнаку. Так тримати!

Євген Волинець «Емполі»
Євген вистрілив хет-триком і згадав свої зіркові часи у комнаді «Зміна Оболонь». Універсал «Італійців» провів класний матч проти «HuliGans» та став найрезультативнішим футболістом звітного протистояння. Тому відзначаємо і бажаємо всього найкращого!

Максим Оніщук «Дружба Ставище»
Оніщук оформив перший гол у ворота «Winner» та допоміг своїй команді повірити у власні сили. Універсал «Дружби Ставище» став одним з героїв, адже допоміг своїй команді обіграти фаворита. Максим зіграв відмінно, а його гол став одним з вирішальних. Вітаємо серед кращих!