Збірна туру

01/03/2019

Євген Коваленко «Атлетіко»

«Іспанці» зуміли здобути непросту перемогу в матчі з «AFC Friends»,  а одним з героїв матчу став Коваленко. Перший номер «Атлетіко» класно діяв на останньому рубежі і попри пропущений гол, стає кращим воротарем туру. Євген зумів провести черговий класний матч, тому відзначений і тепер №1 тижня.

Іван Миколюк «Магазин Круїзів»

Миколюк виконував роль 5-го в матчі з «Авангардом» та прийняв участь практично у всіх гольових атаках своєї команди. Граючий тренер «Круїзів» провів одну із кращих ігр за останній час,  тому вартий на відзнаку. Більше того, Іван активно підтримував команду підказками та став запорукою успіху «Круїзів». Вітаємо серед кращих!

Андрій Мельник «Легіон»

Мельник став найрезультативнішим гравцем туру, адже зумів оформити покер. Лідер «Легіонерів» зумів на справі довести, що перебуває у фантастичній формі і чотири голи це не максимум. Андрій оформив переможний результат для свого колективу, тому безперечно заслуговує на своє чергове визнання. Браво!

Іван Кравчук «Динамік»

Іван оформив два класні голи у ворота «Denon». Хавбек «Динаміка» виконав стандарт в стилі Бекхема і зумів оформити шалений м’яч. Більше того, Кравчук зумів запам’ятатись своєю грою. Саме тому, не дивлячись на нічийний результат у  матчі, Іван потрапляє до символічної збірної. Вітаємо!

Денис Ситник «Штурм»

Ситник зумів стати героєм матчу «Штурм»-«RLC Logistic». Денис оформив єдиний гол у ворота «Логістів» на останній хвилині зустрічі. Більше того, колишній гравець збірної України провів впевнений матч і протягом 2х таймів мав чимало ігрового часу, тому відповідно себе показав. Так тримати!

Денис Андрійчук «Євразія»

Універсал «Євразії» несподівано та приємно здивував своєю грою в останньому турі. Адже Денис зумів вистрілити покером і стати найкориснішим гравцем матчу. Ми вже відзначали неодноразово прогрес цього виконавця, але зараз ми бачимо результат важкої роботи, тому Андрійчук зі своїм покером безперечно заслуговує на потрапляння до когорти кращих. Браво!