Анонс

28/11/2019

Кращий бомбардир Владислав Любко «Апогей»-16 результативних ударів

 

«Teremok»-«Банда»

Представники «Банди» в минулому турі були дуже близькими до того, щоб обіграти діючого чемпіону, але трошки не вийшо-1:2. Правда, зараз підопічні Станіслава Іщенко налаштовані лише на перемогу, адже доведеться грати не лише проти суперника, а й проти трибун. Також номінальні гості не зможуть розраховувати на тренера на кромці поля, тому Іщенко підказувати своїм підопічним з трибуни. В свою чергу підопічні Матвейченко нещодавно врятували один бал у грі з «Wings» і зараз зроблять все можливе, щоб порадувати своїх вболівальників. Відверто кажучи у номінальних господарів мотивації більші ніж достатньо, адже грати з 9-м гравцем завжди приємно. Правда, колективу «Teremok» треба дуже добре вивчити суперника, адже пригадуємо гру цих команд в кубку ФАС, там було дуже спекотно. Стосовно прогнозу, то шанси рівні і  тому очікуємо дуже гру, а також швидше за все без вилучень не обійдеться.

 

Індивідуальні зустрічі: 0:3*

 

«Енерго-Інвест»-«SimStore-Fiskars»

Звітна зустріч буде знаковою подією першої половини сезону. «Енергетикам» потрібно виключно перемога, щоб наздогнати лідера та вийти на першу позицію. Так, підопічні Стребкова ще жодного разу не виграли у своїх опонентів, але це в минулому. Зараз представники «Енерго-Інвест» налаштовані, як ніколи рішуче, тому готові дати бій. В свою чергу колективу «SimStore-Fiskars» виникли певні проблеми в попередньому турі в грі з «Бандою», адже три бали дались дуже непросто. Правда, номінальні гості готові до такого виклику  і зроблять все можливе, щоб виграти прямого конкурента в боротьби за чемпіонство. «Помаранчеві» мають сильних гравців на усіх без виключення позиціях, а ось у «Енерго-Інвест» є певні прогавини в цьому аспекті, особливо це стосується лінії захисту. Стосовно прогнозу, то тут шанси 50/50 і результат цього матчу дасть відповідь на дуже багато запитань.

 

Індивідуальні зустрічі: 3:5, 1:7

 

«Перова-19»-«Галактікос»

Не так давно гравці «Перова-19» вперше перемогли, тому зараз є реальний шанс закріпити успіх. Підопічні Харченко зіграють з командою, котра може виграти у чемпіона, а потім пропустити більше 10 м’ячів у свої ворота. Номінальні гості вже мають дві технічні поразки в своєму пасиві і в разі ще одного пропуску матчу, то можуть отримати певні санкції. Підопічним Сокурова треба приїзжджати на гру за будь-якого складу і завершити першу половину чемпіонату. Проте, прогнозуємо три бали для колективу «Перова-19», адже номінальні господарі мають всі шанси здобути дві перемоги поспіль і з гарним настроєм готуватись до новорічних свят.

 

Індивідуальні зустрічі: 7:1, 1:1

 

«Олімпік-Ставище»-«Wings»

В попередньому турі команді «Wings» зовсім трохи не вистачило, щоб обіграти «Teremok», але підопічні Живого провели свій кращий матч в сезоні. Зараз номінальним гостям треба закріпити успіх і спробувати обіграти дуже сильного суперника. «Олімпійці» не втомлюються перемагати, а Труський та Ставничий в парі можуть стати грозою для будь-якої команди. Очевидно, що Роман Проценко провів серйозну роботу на трансферному ринку і це дає свої результати. Утримаємось від прогнозу, але очевидно, що у звітному протистоянні буде забито більше п’яти м’ячів.

 

Індивідуальні зустрічі: 0:1, 1:3, 3:0, 1:0

 

«Dolomit Ua»-«Магазин Круїзів»

«Круїзи» здобули лише одну перемогу, тому зараз в останнім матчі першої половини зустрічі треба продемонструвати свій максимум. Номінальні гості  в попередньому турі програли «Перова-19», тому важко сказати, чого чекати від підопічних Івана Миколюка. Стосовно «Мінералів», то від цієї команди чекали набагато більшого. Проте, представники «Dolomit Ua» повинні зараз продемонструвати свій рівень. Номінальні господарі в статусі фаворитів, проте, сподіваємось, що «Круїзи» зможуть себе проявити і дадуть гідний бій.

 

Індивідуальні зустрічі:-

 

«Апогей»-«Зміна»

Команда «Апогей» має всі шанси завершити перше коло серед лідерів і для цього потрібно здобути перемогу в останньому матчі першої половини сезону. Підопічні Колбасюка нещодавно виграли у грізного «Штурму», тому зараз налаштовані дуже і дуже рішуче. У «Зміни» також все дуже непогано, оскільки в останніх матчах «Зелено-Білі» не тільки здобувають позитивні результати, а й демонструють чудову гру. Номінальні гості вже встигли створити проблеми передовим командам чемпіонату, тому колектив «Апогей» чекає дуже непростий матч. Прогнозуємо бойову гру з інтригою до фінального свистка, оскільки гравці «Зміни» готові дати бій, тому звітна зустріч може бути однією з найцікавіших в турі.

 

Індивідуальні зустрічі:-

 

«Штурм»-«IntroPro-Luxoft»

Підопічні Шумака зіграють з своєю улюбленою командою, адже за 4 матчі змогли оформити 21 гол у ворота «Айтішників». Представники «Штурму»  дуже добре знають суперника і готові побити свої рекорди результативності, не дивлячись на поразку в минулому турі. В свою чергу підопічні Захарченко вже дуже давно не перемагали і важко пригадати, коли востаннє радували своїх вболівальників. «Айтішники» практично не мають шансів на три залікові бали, оскільки суперник в рази сильніше. Нічия буде успіхом для номінальних гостей, але прогнозуємо успіх команди «Штурм».

 

Індивідуальні зустрічі: 6:1, 4:1, 6:1, 5:2