Анонс

31/07/2020

«Перова-19»-«Галактікос»

Звітне протистояння можна охарактеризувати, як «битва аутсайдерів». Обидві команди провалили друге коло, але зараз Сергій Гаврись зіграє проти своєї рідної команди. Захисник «Перова-19» багато матчів відіграв за «Галактікос», тому в цьому плані гра обіцяє бути цікавою. Окремо відзначимо, що підопічні Сокурова потребують належного збору, так само, як і команда «Галактікос». Проблеми з явкою на матч є у обох колективів і це проблема. Відносно прогнозу, то тут шанси на успіх максимально рівні, тому навіть варіант з нічиєю можна буде назвати закономірним.

«Зміна»-«Апогей»

«Зелено-білі» спробують обіграти непростого суперника, котрий лише в минулому турі знову вийшов на переможний шлях. Натомість у «Зміни» відзначимо повернення Мельниченко та Борисенко, котрі перебувають у доволі непоганих кондиціях. З іншого боку у номінальних гостей немає шансів на помилку, оскільки в разі поразки команда може припинити боротьбу за трійку. Підопічні Колбасюка нещодавно впевнено обіграли «Wings»,  а зараз прагнуть знову порадувати своїх вболівальників. Прогнозуємо бойовий матч і чимало результативних ударів, а статус фавориту буде у команди «Апогей», оскільки підопічні Колбасюка готові до матчу на 100 відсотків.

«Wings»-«IntroProLuxoft»

«Айтішники» мають відмінну можливість, щоб здобути гучну перемогу. Номінальні гості в другому колі демонструють максимально цікавий футбол, незалежно від кінцевого результату. Номінальні гості спробують за рахунок швидкості та своїх зірок здобути необхідну перевагу в рахунку ще у першій половині матчу. З іншого боку «Крилатим» доведеться шукати потаємні резерви, щоб розраховувати на успіх. У підопічних Живого повернувся Юрченко, тому можлива вся стара гвардія «Wings» знову буде в справі. Проте, безперечні фаворити зустрічі «Айтішники», котрі повинні про себе вкотре гучно заявити.

«Магазин Круїзів»-«Олімпік-Ставище»(0:1 online)

Звітна зустріч буде дограна і матч розпочнеться з рахунку 0:1. «Круїзи» в останніх іграх здобули три перемоги поспіль, а зараз доведеться відіграватись під час поєдинку. Очевидно, що це не є проблема для підопічних Миколюка, котрі перебувають у чудових кондиціях. З іншого боку «Олімпійці» нещодавно зупинили «Енерго-Інвест», тому хочуть зараз здобути максимальний результат. Підопічні Проценком приїзжають на матч у 8х і 9х, але це не є проблемою. Номінальні гості фаворити, але сподіваємось, що «Круїзи» продемонструють свої кращі якості.