Підсумки

10/04/2019

Ходос проти «Круїзів»
Колектив «Магазин Круїзів» був явним фаворитом у протистоянні з «Profline-Slobodka» і вже з перших хвилин почав диктувати свої умови гри. Більше того, підопічні Миколюка раз за разом створювали гострі моменти біля воріт суперника, але Олександр Ковтун діяв просто фантастично. Голкіпер «Фіолетових» був кращим у складі своєї команди і заслуговує на відзнаку, але вже на 10-й хвилині виймав м’яч з власної сітки воріт після розіграшу удару головою хавбека «Магазину Круїзів»-1:0. На цьому неприємності не завершились для «Фіолетових», адже не вдавалось вийти в атаку, а при цьому Носовський та Перепеленко зуміли ще по одному голу записати собі в актив -3:0. Здавалось, що все вже вирішено, але доволі несподівано на останніх секундах тайму Ходос зумів оформити гол у ворота суперника та зберіг певну інтригу -3:1. Після перерви підопічні Миколюка не придали значення результативному удару в свої ворота на останніх секундах і знову прогавили Ходоса, котрий без проблем оформив дубль -3:2. Команда «Profline-Slobodka» повірила в свої сили, але по факту «Круїзи» знову почали серйозніше стали відноситись до гри та знову відвантажили повну торбу м’ячів Олександру Ковтуну. «Фіолетові» ще 5 разів розігрували м’яч з центру поля і оформили ще один гол престижу, котрий встановив остаточний рахунок зустрічі -8:3 на користь «Магазину Круїзів». Зазначимо, що у підопічих Миколюка найрезультативнішим гравцем матчу став Носовський, а у «Фіолетових» приємно здивував Ходос та Ковтун, котрий попри вісім пропущених м’ячів зумів оформити більше десятка фантастичних сейвів.

Прикрість «Патріотів»
Представники команди «Патріот» зустрічались з «Дискотекою 90» і чесно кажучи у першій половині матчу не вразили. Адже підопічні Мустафаєва мали явну перевагу і відверто кажучи мали всі шанси зняти питання стосовно переможця, але обмежились лише одним результативним ударом Шителя. «Любителі дискотек» явно недооцінили суперника, в той час, як «Патріоти» в атаці мало чим запам’ятались. Правда, після перерви ситуація кардинально змінилась. Команда третього дивізіону правого берегу відверто домінувала на футбольному полі і не реалізовувала стовідсоткові нагоди, раз за разом не реалізовуючи виходи віч на віч. Більше того, «Любителям дискотек» в деяких епізодах відверто щастило, а «Патріоти» в завершальній стадії займались відвертим марнотратством. Натомість підопічні Мустафаєва на останній хвилинах матчу змогли зняти питання стосовно переможця завдяки результативному удару Дениса Рудзинського -2:0. Таким чином «Патріоти» попри чудовий другий тайм припиняють боротьбу за кубок, а «Любителі дискотек» крокують в наступну стадію.

«Козаки» знову в справі!
Підопічні Петрова протистояли колективу «Січ-GTL» і буквально зі стартовим свистком спробували нав’язати супернику свою гру. В свою чергу «Рожеві» виглядали не дуже переконливо і переважно діяли індивідуально. Футболісти «Січ-GTL» прагнули продемонструвати техніку та зіграти на публіку, але це негативно відображалось на командних діях. В свою чергу у «Козаків» було чимало нагод та моментів і вже ближче до завершення тайму вдалось втілити свою перевагу в результативні удари. Спочатку Жильцов відкрив рахунок у зустрічі, а на 24-й хвилині Давидов виконав фантастичний штрафний удар і поставив крапку у першій половині матчу -2:0. В другому таймі справи для «Січ-GTL» покращились, адже Хамзат оформив швидкий гол, котрий повернув інтригу в матч -2:1. Проте, «Рожеві» не змогли впоратись з атакуючою ланкою суперника, а тріо Жильцов-Давидов-Таймаров змогли дуже непогано себе проявити. Саме ці виконавці зробили результат для свого колективу, відвантаживши ще декілька м’ячів своїм опонентам. В свою чергу «Рожеві» змогли відзначитись автоголом та ще одним результативним пострілом Матеєна Хамзата. Тому у підсумку констатуємо впевнену перемогу «Козаків», а колектив «Січ-GTL» показав далеко не кращу свою гру та не зумів підтвердити власних амбіцій.

«Перова-19»: Євген Тихонов – наш кандидат!
Футболісти «Перова-19» протистояли «Остроті» і чесно кажучи були явними фаворитами в цій парі. Проте, підопічні Харченко отримали гідний супротив від представників першого дивізіону правого берегу. Підопічні Харченко більше атакували та виглядали гостріше в атаці, але за 30 хвилин змогли оформити лише один гол і те після розіграшу кутового. В свою чергу у «Червоно-Чорних» не все вдавалось в атаці, тому вдалось лише декілька разів серйозно потурбувати Чумака, котрий особливо не мав роботи на останньому рубежі. Після перерви футболісти «Остроти» стали частіше проявляти свої навики в атаці, але забити гол ніяк не вдавалось. Натомість на 48-й хвилині зумів відзначився Арно Мартіросян, вистріливши результативним ударом і подвоївши перевагу свого колективу -2:0. За такого розвитку колектив «Острота» додав в атакуючому плані, а вже наприкінці матчу глядачі звітного протистояння мали реальну нагоду побачити серію пенальті. Справа в тому, що на 56-й хвилині Тафінцев реалізував стандартне положення практично з центру поля, зумівши додати градусу на останні хвилини матчу -2:1. Звичайно, що «Червоно-чорні» кинули всі сили на порятунок від поразки і відверто кажучи просто зобов’язані були відігратись. На 60-й хвилині Євген Тихонов отримав передачу в штрафному майданчику суперника і знаходячись без опіки в 6-ти метрах перед воротами – пробив в район кільцевої дороги!!! Це був одним з самих гучних промахів 1/32 кубку ФАС, а колектив «Перова-19» зумів перемогти з рахунком 2:1 і вже вийшов в наступну стадію змагань.

«Unity»-«Олімпік-Ставище»: Сенсацій не буде
«Олімпійці» приїхали на гру з представником третього дивізіону далеко не оптимальним складом. Більше того, підопічні Проценко відверто експериментували, а дехто з гравці, хто не має багато ігрової практики –отримав свій шанс себе проявити. Натомість у колективу «Unity» особливо моментів та нагод не було, щоб щось протиставити своїм опонентам. «Об’єднані» практично непомітні були в атаці і першій половині матчу пропустили лише два голи. Зазначимо, що футболісти «Олімпік-Ставище» виглядали далеко не кращим чином і займались марнотратством, адже мали нагоду довести справу до розгрому ще у першій половині матчу. Проте, на останній хвилині тайму команда «Unity» приємно здивувала та оформила несподіваний «гол у роздягальню»-2:1. Саме за такого рахунку завершилась перша половина матчу. Після перерви особливо нічого не змінилось, якщо не враховувати той фактор, що підопічні Романа Проценко продовжували диктувати свої умови гри, а також зуміли ще тричі проявити себе в атаці. З іншого боку у «Unity» не було шансів на камбек+ представники третього дивізіону втратили одного з своїх гравців, через неприємну та прикру травму. Натомість колектив «Олімпік-Ставище» здобув вкрай легку перемогу з рахунком 5:1. Зазначимо окремо, що героєм зустрічі став Роман Проценко, котрий виконував роль форварда та вистрілив двома результативними ударами.

«Салют Київ»: 60 хвилин терпіння
Команда «Салют Київ» грала проти діючого чемпіону прем’єр ліги і чесно кажучи було враження, що чекає фінального свистка ще у першому таймі. Адже суперник продемонстрував фантастичну результативність і ще першій половині матчу вбив інтригу. Футболісти «Masters» за 30 хвилин відвантажили 7 м’ячів своїм опонентам, але в одного разу не вгледіли за Валіуліним, котрий оформив гол престижу. Гра проходила за одним сценарієм – «Майстри» постійно атакували, а футболісти «Салют Київ» оборонялись, як могли. Зазначимо, що після перерви картина матчу абсолютно не змінилась. Адже підопічні Волобуєва довели справу до розгрому і просто ще шість м’ячів записали собі в актив, але могли б спокійно оформити 20 результативних ударів. З іншого боку гравці «Салют Київ» нічого не показали і вже зараз будуть готуватись до матчів третього дивізіону, а колектив «Masters» дуже легко та невимушено виходить в наступну стадію, здобувши перемогу з рахунком 13:1. Відносно героїв, то по 4 результативні удари на рахунку Харраза Аюба та Олега Масника.

«Зіркова» феєрія у грі з «Indigo Project»
Футболісти «Indigo Project» просто жахливо підготувались до матчу, адже стартували у звітному протистоянні у форматі 6х8. «Фіолетові» не відповідально підійшли до матчу, тому не дивно, що ще у першій половині зустрічі колектив «Сіріус» зняв всі питання стосовно переможця зустрічі. Звичайно, з часом футболісти «Indigo Project» долучились до гри і матч проходив у повних складах, але вже було запізно. Натомість «Зірки» дуже легко себе почували і не втомлювались відзначатись результативними ударами. Підопічним Семашкова вдавалось абсолютно все, а у «Фіолетових» лише після перерви з’явився певний малюнок гри, але цього було недостатньо, щоб говорити про реальну боротьбу і конкуренцію у звітному протистоянні. Адже навряд може бути виправдання поразці з рахунком 3:15. Саме таким результатом завершився матч для «Indigo Project», а «Зірки» просто покращили свою індивідуальну статистику. Окремо відзначимо Олександра Семашкова з 6-ма результативними ударами в активі та Валентина Шевченко, котрий вистрілив хет-триком. Очевидно, що колектив «Indigo Project» ще не готова протистояти командам прем’єр ліги і вже буде боротись на внутрішній на арені, а «Зірки» впевнено крокують далі.

Трансфери «Галактікос» роблять свою справу!
Колектив «Галактікос» дуже серйозно підсилився перед 1/32 кубку ФАС. Адже до аутсайдера премєр ліги долучився Віталій Сперкач та Максим Каминін. Ці виконавці у певних футзальних кругах доволі відомі, тому таке серйозне підсилення було вчасно, адже необхідно було зіграти з непоступливим колективом «Atletico Kyiv». Зазначимо, що представники третього дивізіону правого берегу розпочали матч не кращим чином, адже змогли нанести декілька ударів з дальньої дистанції, а потім не вгледіли за Віталієм Сперкачем-1:0. Правда, відповіді у команди «Atletico Kyiv» не було для своїх опонентів, адже представники «Галактікос» діяли просто відмінно. Тому не дивно, що вже на 12-й хвилині Кульба розрядив свою гармату і зробив рахунок 2:0. Футболісти «Atletico Kyiv» були обезкуражені та не знали, як протистояти команді прем’єр ліги ФАС. В свою чергу у «Галактікос» у звітному протистоянні вдавалось абсолютно все, тому гол у виконанні Сокурова ні для кого не став несподіванкою-3:0. Зазначимо, що у складі «Atletico Kyiv» був дуже активним Ішутін, котрий самотужки створював моменти, щоб виправити ситуацію, але цього виявилось недостатньо, щоб відзначитись у першій половині матчу, тому за комфортною переваги підопічних Сокурова команди пішли на перерву. В таймі другому футболісти «Atletico Kyiv» не змогли переломити хід зустрічі. Звичайно, декілька непоганих нагод було у колективу з третього дивізіоні, але Олексій Малюшенко не мав багато роботи, щоправда декілька разів серйозно виручив свою команду. Натомість представники «Галактікос» ще три голи відвантажили супернику, при чому один з цих результативних ударів був після пробиття пенальті. Таким чином підопічні Сокурова провели свою кращу гру в сезоні і здобули перемогу з рахунком 6:0, а футболісти «Atletico Kyiv» отримали гарний досвід та вже будуть готуватись до матчів в рамках третього дивізіону правого берегу. Зазначимо, що Віталій Сперкач став найрезультативнішим гравцем матчу, адже зумів вистрілити дублем у першому своєму офіційному матчі.

Подвиг «Psy-ball»!
Колектив «Psy-ball» виглядав далеко не фаворитом у грі з «Аматорс». Більше того, підопічним Данилюка необхідно було зіграти з двократним бронзовим призером прем’єр ліги ФАС. Саме тому, футболісти з третього дивізіону правого берегу одразу вирішили грати від оборони. Натомість у «Аматорс» слід відзначити Миколу Бойко, котрий самотужки намагався створювати моменти для свого колективу. Більше того, форвард «Грифонів» обігрував всіх на своєму шляху і без фолу ніхто не міг його зупинити. З іншого боку у «Psy-ball» відзначимо Сахарова, котрий за рахунок свого колосального досвіду діяв бездоганно в захисті і починав стрімкі контрвипади «Скажених псів». Також окремо слід віддати належне Михайло Лелюку, адже центральний захисник «Psy-ball» виграв абсолютно всю боротьбу, а також здійснив не один десяток перехоплень. Проте, попри таку активність команд у першій половині матчу глядачі не побачили результативних ударів і на перерву команди пішли за рахунку 0:0. В таймі другому тиск «Грифонів» зростав з кожною хвилиною, але завжди молодий Микола Давиденко діяв просто фантастично на останньому рубежі і неодноразово рятував «Скажених Псів» від вірного голу. Більше того, ближче до завершення матчу підопічні Данилюка провели якісну контратаку і покарали суперника за чималу кількість змарнованих нагод -1:0. За такого розвитку подій «Грифони» пішли всіма силами в атаками, але так і не змогли забити хоча б один гол. Підопічні Данилюка змогли втримати переможний результат та стали єдиними представниками третього дивізіону у 1/16 кубку ФАС. Вітаємо колектив «Psy-ball» з гучним успіхом!

Легка прогулянка для команди «Максимус»
«Гладіатори» зустрічались з колективом «КСК» і дуже непогано себе проявили. Більше того, представники премєр ліги зуміли виграти першу половину зустрічі завдяки результативному пострілу Мельника-1:0. В свою чергу у «Білих» було небагато можливостей, щоб виправити ситуацію. Після перерви ситуація для «КСК» стала ще більш не простою, адже Алексеєв реалізував пенальті, а потім Фролов зробив заявку на перемогу своєї команди -3:0. У «Білих» знайшовся аргумент, адже вдалось скоротити відставання до мінімуму. Щоправда цей постріл не додав інтриги, адже наприкінці зустрічі Мельник роставив всі крапки над і-4:1. Вітаємо «Гладіаторів», котрим дуже легко далась стадія 1/32 кубку ФАС, тому вже треба готуватись до наступної гри. Натомість представники «КСК» зіграли не кращим чином, але отримали непоганий досвід у протистоянні з колективом з прем’єр ліги.

«Легенди» вже не ті
Команда «Smart-Legends» повернулась на рідний стадіон КДЮСШ-15 і у 1/32 кубку ФАС протистояла одному з лідер прем’єр ліги – «WINGS». Правда, повернення «Легенд» вийшло просто жахливим. Адже у першому таймі номінальні господарі практично зняти питання стосовно переможця у звітному протистоянні. Нестримний Ярослав Сімашко за тридцять хвилин оформив хет-трик, а Генрі Аделайджа також встиг сказати своє слово в атаці -4:0. Нажаль, у «Легенд» особливих моментів, щоб відповісти попросту не було, а Євген Конюшевський, котрий виконував роль таранного форварда не зумів себе проявити якимось чином в атаці і був повністю нейтралізованим захисниками «Wings». Після перерви ситуація для «Легенд» не покращилась, адже підопічні Живого не збавляли оберти і не втомлювались відзначатись результативними пострілами. Очевидно, що гра для команди «Wings» давалась дуже легко, а у «Smart-Legends» нічого особливо не вдавалось, окрім голу престижу наприкінці матчу, котрий став простою формальністю. У підсумку фіксуємо розгромну перемогу підопічних Сергія Живого з рахунком 7:1, а героями матчу став Сімашко з покером в активі, а також Денис Нестратов, котрий зумів вистрілити дублем на останніх хвилинах матчу.

“Каскад” достроково припиняє боротьбу за кубок
Колектив “Каскад” не так давно програв принципову гру лідеру другого дивізіону, а зараз зустрічався з непоступливою командою “Adalet”. Більше того, підопічні Коруняка самі собі вигадали проблеми в дебюті зустрічі, віддавши не точну передачу на власній половині поля, чим скористався Донець, чітко реалізувавши вихід віч на віч -1:0. Цей гол додав впевненості підопічним Алімова, котрі розуміли, що не дивлячись на чудовий старт — гра буде непроста. Натомість у колективу “Каскад” були певні кадрові втрати і окрім дискваліфікованих гравців, деякі виконавці не зіграли, адже в кубкових баталіях заявлені за інші команди. Зазначимо, що підопічні Коруняка навіть не в оптимальному складі, але створювали проблеми для суперника. Проблема була лише в тому, що Ділявер діяв класно на останньому рубежі та й вболівальники активно підтримували підопічних Алімова. Таким чином попри всі спроби команд виправити ситуація на табло, перша половина зустрічі завершилась за мінімальної переваги команди “Adalet”. Після перерву колектив “Каскад” додав в атакуючому плані, але на 44-й хвилині пропустив гол у свої ворота. Абдараманов увірвався в штрафний майданчику суперника і шаленим пострілом у 9-ку записав гол собі в актив -2:0. Ситуація для “Каскаду” погіршувалась, але за півтайму підопічні Коруняка так і не змогли відповісти своїм опонентам. Натомість на останній хвилині зустрічі Донець оформив дубль та поставив крапку у звітному протистоянні -3:0. Вітаємо представників “Adalet” з виходом в наступну стадію, а колектив “Каскад” тепер зосередиться на матчах другого дивізіону.

Фантастичні “Іспанці”!
Представники “Атлетіко” повернулись на рідні поля КДЮСШ-15 і протистояли потужній команді “Corplex” з другого дивізіону. “Юристи” грали без свого головного форварда Вадима Бурляя, але при цьому виглядали дуже переконливо. З іншої сторони “Іспанці” також діяли дуже непогано, а моментами змушували серйозно попрацювати голкіпера “Corplex”. Правда, попри таку активність з обох сторін, перші результативні удари глядачі побачили аж на 18-й хвилині. Спочатку Корчков вивів представників другого дивізіону вперед, а вже за декілька хвилин Орел відновив рівновагу на табло -1:1. Проте, потім почалось щось неймовірне. “Юристи” стали відповідальніше відноситись до власних гольових нагод і практично гарантували собі вихід в наступну стадію. Адже колектив “Corplex” ще чотири рази засмутив Євгена Коваленко і довів справу до розгрому -5:1. В цій ситуації далась в знаки відсутність досвіду “Юристів”, котрі подумали, що справу зроблено. В свою чергу “Іспанці” завдяки титанічним зусиллям Орла(автор хет-трику) та результативному удару Борсковця на останній хвилині зустрічі змогли перевести гру в серію пенальті-5:5. “Юристи” були в шоці від того, що відбувається і у лотереї не змогли виправити власні помилки. Адже “Іспанці” виграли серію пенальті, оформили фантастичний камбек та вийшли в наступну стадію. Браво, “Атлетіко”!

“Італійці” зупиняються в 1/32
Команда “Alitalia”грала свій виїздний матч проти “KFC Leon” і чесно кажучи не змогла здивувати. Гості з лівого берегу з перших хвилин гри дали зрозуміти, що зроблять ставку на контратаки. “Італійці” не квапились і чекали своєї нагоди, правда, шансу проявити себе в атаці практично не було. Натомість підопічні Ірхіна вже на 9-й хвилині змогли втілити свою перевагу в результативний удар Гераскевича-1:0. Зазначимо, що “Леви” прагнули подвоїти рахунок, але колектив “Alitalia”доволі непогано діяв на власній половині поля. Правда, все ж таки перед свистком на перерву “Леви” досягли свого і Онищенко поставив крапку в першій половині звітного протистояння-2:0. Після перерви справи для “Італійці” погіршились, адже пропустили дуже швидкий гол, а потім підопічні Ірхіна почали відповідально ставитись до власних гольових нагод. Натомість у “Італійців” шансів практично не було камбек і лише за рахунку 6:0, номінальні господарі трохи збавили оберти, а Євген Калюжний оформив гол престижу -6:1. Саме з таким рахунком “Леви” здолали свогої опонентів і повинні подякувати Соцькому, котрий згадав свій бомбардирський хист та вистрілив дублем.

“Банда”-”Тріумф”: Все вирішимо після матчу
Колектив “Тріумф” дуже непогано себе зарекомендував у 1/32 кубку ФАС. Представники третього дивізіону спробували зіграти з командою “Банда” у відкритий футбол. Більше того, “Помаранчеві” виглядали цікавіше та агресивніше грали в атаці. Відносно “Банди”, то невідомо, що трапилось з командою, але підопічні Лепехи явно збавили вимоги до себе. Представник прем’єр ліги демонстрував далеко свою не кращу гру, а якби не майстерність Кулікова, то спокійно міг би програти першу половину звітного протистояння. Натомість “Тріумф” сподобався своїм бажанням та мотивацією, щоправда в першій половині зустрічі глядачі результативних ударів так і не побачили. Після перерви ситуація стала більш напружена, адже футболісти “Банди” зрозуміли серйозність намірів своїх опонентів. Підопічні Лепехи отримали непоганий для себе жереб, але при цьому забити ніяк не вдавалось. Стосовно “Тріумфу”, то цілком заслужено, що “Помаранчеві” не пропустили, адже віддавались грі на 200 відсотків і так сталось, що за 60 хвилин ігрового часу команди взагалі не порадували глядачів результативними ударами, а це означало, що сильнішого необхідно буде визначити в серії післяматчевих пенальті. У “лотереї” сильніше виявились представники “Банди”, адже воротарська майстерність Романа Кулікова на дуже високому рівні, тому не дивно, що підопічні Лепехи змогли виграти серію. Проте, попри поразку “Тріумфу”, відзначимо представників третього дивізіону, котрі змогли дати реальний бій і запам’яталась своєю грою.

Лідер другого дивізіону сильніше за лідера третього дивізіону
Матч між колективом “Теремок” та “Легіон” був знаковий, адже обидві команди реальні претенденти на чемпіонство у своїх дивізіонах і при цьому прагнуть здобути ще один трофей. Зазначимо, що обидва колективу підготувались до гри просто відмінно, але у першій половині матчу більше порушували правил ніж грали у футбол. “Легіонери” не завжди встигали за своїми опонентами, а підопічні Матвейченко також не цурались зіграти жорсткіше проти своїх суперників. Більше того, за емоції отримав червону картку Дмитро Гунченко, при тому, що знаходився на лаві запасних, але не завжди контролював себе і свої висловлювання. Таким чином за 30 хвилин ігрового часу глядачі побачили чимало порушень правил, багато емоцій та червону картку, а ось з результативними ударами не склалось. Лише після перерви розпочалось все найцікавіше, адже на 41-й хвилині підопічні Матвейченко повели в рахунку. Роман Пахолюк потужним ударом низом відкрив рахунок у зустрічі-1:0. Правда, “Легіонери” не знітились і вже за декілька миттєвостей Кіндерес відновив паритет-1:1. Темп матчу зростав, тому не дивно, що футболісти стали більше часу приділяти безпосередньо грі і вже забули про боротьбу. Більше того, Ситник та Андрієвець встигли оформити по одному результативному удару і наблизили свою команду до 1/16-3:1. Натомість “Легіонери” відповіли кільком гострими епізодами, але за 10 хвилин, що залишались до завершення матчу, так і не змогли врятуватись. Таким чином підопічні Матвейченко здобули непросту перемогу та крокують далі, а для “Легіонерів” боротьба за кубок завершилась + перша поразка в 2019-му році.

“Енергетик”: Не все так просто, як здавалось би
“Енергетики” вважались фаворитами в матчі з “FC Profi”, правда, по-першому тайму важко було це сказати. Підопічні Устименко дуже непогано підготувались до гри і нічим не поступались колективу з прем’єр ліги. Можливо, не встигали за Вадимом Бурляєм, але то не важливо, адже мало хто може його в принципі зупинити. Натомість у колективу “Енергетик” були серйозні проблеми в завершальній стадії, адже попри чималу кількість нагод, пробити воротаря “FC Profi” за 30 хвилин ігрового часу так і не вдалось. З іншого боку підопічні Устименко декілька разів завдали вкрай небезпечних пострілів з середньої дистанції, але Старанчук зіграв максимально надійно. Тому на відпочинок команди пішли за нічийного рахунку 0:0. Після перерви “Енергетики” додали в атакуючому плані, а нестримний Вадим Бурляй вивів свою команду вперед-1:0. Здавалось би, що підопічні Крекотня вже свого не відпустять, адже вийшли вперед і все складаєтся на користь колективу з прем’єр ліги. Проте, представники “FC Profi” змогли відповісти своїм опонентам дуже ефектно. Андрій Устименко підключився до атаки і забив одних з найкрасивіших голів у 1/32 кубку ФАС-1:1. Дебютанти старались себе проявити, але знову не вгледіли за Бурляєм, котрий вдруге у зустрічі вивів свою команду вперед -2:1. Цей гол став переможним, хоча підопічні Устименко на останніх хвилинах проявили себе дуже непогано. Таким чином колектив “FC Profi” вибуває з боротьби, а “Енергетики” не дуже впевнено, але виходять в наступну стадію.

Привіт зі Львову!
Колектив “Рубікон” був явним фаворитом у грі з “ФК Львівський”, але вже з перших хвилин матчу було зрозуміло, що Горобецькому та компанії буде дуже непросто. Підопічні Стамата особливих надій на кубок не покладали, тому грали розкуто і впевнено. “Львів’яни” не думали про результат, а діяли на власний розсуд. Такий підхід до матчу допоміг команді “ФК Львівський”, адже не дивлячись на клас суперника, вдавалось демонструвати дуже непогану модель гри. З іншого боку команді “Рубікон” не щастило в завершальній стадії, адже моментів вистачало з обох сторін. Щоправда з результативними пострілами була проблем, оскільки перший гол глядачі побачили лише на 24-й хвилині у виконанні Сластіона, котрий залишився єдиним в таймі першому -0:1. Після перерви “Рубікон” активізувався, але проблема в тому, що не реалізовуючи класні нагоди- отримував мячі у власні ворота. Тановицький та Стамата приємно здивували і практично гарантували свої команді перемогу -0:3. Щопрадва, це була передачасна радість, оскільки колектив “Рубікон” зумів за три хвилини скоротити відставання до мінімуму-2:3. Більше того, останні хвилини матчу були дуже напружені, але останнє слово сказав Артем Руденок, котрий зумів зняти всі питання відносно переможця матчу-2:4. Таким чином підопічні Стамата оформлюють вихід в наступну стадію, а футболісти “Рубікона” несподівано поступаються і буду готуватись до матчів першої ліги правого берегу.

Гостинний “Пас-Контрол”
Колектив “Пас-Контрол” протистояв “Closer United” і стартував не кращим чином. Адже вже в дебюті матчу Андрій Соронович продемонстрував бомбардирський хист і вивів свою команду вперед -0:1. Цей гол давав надію “Жовтим” на те, що є реальні шанси, щоб вийти в наступну стадію. Правда, колектив “Пас-Контрол” жодним чином не відреагував на пропущенний гол. Більше того, команда Сергій Змійка дотримувалась свого плану на гру і виглядала гостріше за суперника. Тому не дивно, що після чималої кількості створених гольових нагод, колектив “Пас-Контрол” оформив свій гол зусиллями Антона Варфоломеєва, котрий не втомлюється відзначатись результативними пострілами практично кожного тижня -1:1. У гостей з лівого берегу не знайшлось аргументів у відповідь, тому перший тайм завершився бойовою нічиєю. Після перерви колектив не зумів забити швидкий гол, а навпаки пропустив від Владислава Помазана-2:1. Цей результативний постріл був цілком заслужений, адже представники “Пас-Контрол” мали територіальну перевагу. Натомість у “жовтих” було близько 20 хвилин, щоб врятуватись від поразки, але не вдалось цього зробити. В свою чергу у колективу “Пас-Контрол” нагадав про свою присутність на полі Володимир Іванов, котрий на останніх хвилинах матчу остаточно вбив інтригу-3:1. Таким чином колектив “Пас-Контрол” крокує далі, а команда “Closer United” припиняє боротьбу за кубок і буде зосереджена на матчах свого дивізіону.

Характер “Айтішників”
Футболісти “IntroPro-Luxoft” зустрічались з “AFC Friends” і отримали гідний супротив від команди з першої ліги. Більше того, підопічні Дзюби грали на рівних та навіть відкрили рахунок у зустрічі завдяки бомбардирському хисту Віталія Осіпчука-1:0. Форвард “Друзів” скористався своїм моментом на 100 відсотків і подарував надію на позитивний результат. Правда у”Айтішників” своє слово сказав завжди молодий Мишко, котрий доволі швидко відновив рівновагу-1:1. Зазначимо, що саме Мишко та Осіпчук стали головними героями першого тайму, адже встигли ще по одному результативному пострілу записати собі в актив і з бойовою нічиєю 2:2 команди пішли на відпочинок. Після перерви “Айтішники” стали виглядати цікавіше та отримали територіальну перевагу. Підопічні Захарченко робили все можливе, щоб повести в рахунку і в цій ситуації своє слово сказав Микита Шульга. Захисник “IntroPro-Luxoft” виконав роль форварда та записав результативний постріл на свій рахунок -3:2. “Друзям” необхідно було виправляти ситуацію, але підопічні Дзюбине змогли цього зробити. Колектив “Afc Friends” багато сил витратив у першому таймі, тому після перерви було дуже непросто, та й “Айтішники” зробити певні висновки, котрі допомогли здобути позитивний результат. У підсумку констатуємо перемогу “IntroPro-Luxoft”, а “Друзі” попри чудовий перший тайм-припиняють боротьбу за кубок.

Сенсація “Друзів”
Футболісти “AFC Friends Kyiv” представляють третій дивізіону правого берегу і дуже приємно здивували. Справа в тому, що “Друзі” зустрічались з “Dolomit UA”, котрий являвся безперечним фаворитом звітного протистояння. Проте, у “Мінералів” було декілька серйозних кадрових втрат+ деякі з гравців грають за інші команди, тому не могли допомогти у кубку. Натомість “Друзі” дуже серйозно підготувались до матчу і змогли зіграти 0:0 з лідером першого дивізіону правого берегу у першій половині зустрічі. “Мінерали” явно не очікували такого супротиву від суперника, а після перерви колектив “Dolomit UA” взагалі був шокований. На 36-й хвилині ігрового часу Віталій Краснянський відзначився важливими голом і вивів вперед представників третього дивізіону правого берегу-0:1. Звичайно, що після цього результативного удару “Друзі” зосередились на грі в обороні. Більше того, колектив “Dolomit Ua” ніяк не міг знайти шлях до воріт суперника і чесно кажучи, важко пригадати, коли “Мінерали” були більше півтайму в ролі наздоганяючих. Проте, натиск лідера першого дивізіону правого берегу дав результат і Іван Кальченко на 51-й хвилині зумів відзначитись голм та перевести матч у серію пенальті. “Лотеря” була дуже цікава, але нереалізований пенальті голкіпера “Друзів” коштував дуже дорого, в той час, як крапку у зустрічі поставив Волков, потужним ударом з позначки. Таким чином “Друзі” хоч програли, але провели дійсно відмінну гру та заслуговують на відзнаку. З іншої сторон “Мінералам” необхідно зробити висновки, адже в наступній стадії буде ще важче.

“Євразії” кубок не потрібен
“Любителі суші” просто блискуче стартували в грі з “Альянсом”, адже вже на 2-й хвилині партнери вивели на ударну позицію Конограя, котрому було не важко пробити повз голкіпера з близької дистанції-1:0. Чудовий початок зіграв з підопічними Пилипчука злий жарт, адже далі у “Любителів суші” виникли серйозні проблеми в ігровому плані, а якщо бути точним, то в атаці. З іншої сторони представники “Альянсу” попри швидкий гол у власні ворота, взагалі не панікували, а просто притримувались свого плану на гру. “Червоні” нічим не поступались своїм опонентам і прагнули відігратись, але пробити Єременко не вдалось. Голкіпер “Євразії” зіграв блискуче та декілька разів зумів здійснити ефектний сейв. Зазначимо, що гра була доволі рівна, але гол Конограя у першій половині матчу став переможним для “Євразії”. Після перерви глядачі побачили ще один швидкий результативний постріл, але на цей раз від Кирила Коваленко -1:1. Інтрига закручувалась дуже серйозна, адже за такого рахунку вже ні в кого не було права помилку. Саме тому футболісти почали діяти більш обережно, з певною оглядкою на власні ворота. Проте, вже на 52-й хвилині колектив “Альянс” практично оформив вихід в наступну стадію завдяки голу Георгі Дудова-1:2. “Червоні” були дуже близькими до успіху, але на останній хвилині ігрового часу не вгледіли за Матвієнко, котрий зумів перевести гру у серію пенальті-2:2. В лотереї краще себе проявили футболісти “Альянсу”, а “Любителі суші” попри гол на другій хвилині матчу-достроково припиняють боротьбу за кубок ФАС.

Вольова перемога “Студентів”
Команда “ІЕЕП” приймала на домашній арені “Олімп” і вже в дебюті зустрічі пропустила швидкий гол. Андрій Козько класно пррявив себе в завершальній стадії та став автором першого результативного удару -0:1. “Олімпійці” дуже серйозно підготувались до гри і цей гол був цілком логічним. Натомість футболісти “ІЕЕП” створювали чимало гольових нагод біля воріт суперника, але мяч ніяк не хотів летіти у ворота. Удари з дальньої та середньої дистанції, кутові, штрафні і ще чимало моментів було у “Студентів”, проте, до голу справа не доходила. З іншої сторони “Олімпійці” не відсижувались в обороні і також демонстрували цікаву гру, але наприкінці тайму все ж таки не витримали натиск суперника. На 26-й хвилині Дмитро Соколюк завершив одну з багатьох атак своєї команди та поставив крапку у першій половині матчу -1:1. Після перерви глядачі знову побачили швидкий гол, правда, на цей раз у вкионанні “Студентів”. Роман Ліпінський відзначився результативними ударом вже на 6-й хвилині другого тайму та вивів свою команду вперед-2:1. “Олімпійцям” нічого не залишалось, як ризикувати, тому футболісти з лівого берегу спробували переломити хід зустрічі. Футболісти “Олімпу” по грі нічим не поступались своїм опонентам, але не вдавалось забити один єдиний гол. Другий тайм був дуже напружений, проте колектив “ІЕЕП” довів справу до переможного кінця, здобувши вольову перемогу. Натомість “Олімпійці” хоч поступились, але провели гру на дуже високому рівні.