Підсумки

03/12/2019

«Енерго-Інвест» 0:6 «SimStore-Fiskars»
Звітна зустріч була центральною в турі, тому не дивно, що викликала чималий інтерес у аудиторії. Обидві команди підготувались максимально якісно до матчу і в першому таймі мінімальна перевага була на стороні «SimStore-Fiskars». «Помаранчеві» розігрували дуже цікаві комбінації та прагнули зберегти лідерство. З іншого боку «Енергетики» переважно били з дальніх дистанції, але з влучністю були проблеми. За такого розвитку подій номінальні гості змогли за перший тайм двічі засмутити Старанчука. Спочатку Шевченко оформив гол в 9-ку з-за меж штрафної, а наприкінці першої половини зустрічі розіграш стандарту завершився ударом головою Олександра Семашкова з близької дистанці-0:2. Після перерви в ігровому плані мало що змінилось, адже «Енергетики» ніяк не могли знайти свою гру в атаці, а на 45-й хвилині не вгледіли за Іванкевич, котрий остаточно зняв всі питання-0:3. Правда, на цьому неприємності не завершились для номінальних господарів, оскільки колектив «SimStore-Fiskars» ще тричі засмутив прямих конкурентів та довів справу до розгрому-0:6. Вітаємо «Помаранчевих», а «Енергетики» втратили шанс завершити першу половину сезону на першій сходинці.

«TeremOK» 3:2 «Банда»
Представники колективу «TeremOK» продемонстрували належний збір на матч і прагнули порадувати своїх вболівальників. Більше того, підопічні Матвейченко чудово стартували і здобули право на пенальті, котрий не вдалось реалізувати Апанчуку. В свою чергу у «Банди» дуже непогано вдавалось розігрувати стандарти і Постолатьєв класно декілька разів стріляв з-за меж штрафної, але Захарчук діяв надійно. Натомість вже на 13-й хвилині Супрунов зумів оформити гол, відгукнувся на верхову передачу з глибини поля-1:0. Номінальні гості одразу додали в атакуючому плані, тому доволі швидко змогли відігратись. Буквально на 23-й хвилині Шевчук розрядив свою гармату з дальньої дистанції і влучив точно в ціль, встановивши остаточний рахунок першого тайму-1:1. Після перерви підопічні Матвейченко оформили швидкий гол, адже Кучеренко класно реалізував штрафний удар-2:1. У «Банди» були свої аргументи, проте, доволі довго невдавалось відігратись. Гра проходила на зустрічних курсах і на 50-й хвилині Віталій Дудар оформив гол низом з-за меж штрафної-2:2. У обох команд залишалось близько третини тайму, щоб визначити сильнішого і номінальні господарі досягли свого. Розіграш кутового командою «TeremOK» завершився результативним ударом, а підопічні Матвейченко здобули вкрай непросту перемогу-3:2. Колектив «Банда» не заслуговував на поразку, правда, стандарти вирішили долю матчу.

«Штурм» 5:0 «IntroPro-Luxoft»
“Айтішники” просто жахливо проводять останні матчу чемпіонату і в грі проти одного з лідерів нічого не змогли продемонструвати. Номінальні гості багато часу приділяли обороні, але в кожному з таймів були слабші за суперника. Справа в тому, що футболісти “Штурму” домінували і не дивно, що Маринчук відкрив рахунок у зустрічі. Більше того, навіть приїзд Ярослава Ждановича не допоміг “Айтішникам” в ігровому плані. Гравці “Штурму” діяли дуже переконливо та продемонстрували відмінну реалізацію гольових моментів, особливо в другій половині матчу. Номінальні господарі на початку другого тайму зняли всі питання стосовно переможця, а Іллічов зумів оформити красивий гол. Підопічні Шумака не отримали жодного супротив та навіть дали пограти тим гравцям, котрі мають вкрай мало ігрової практики, а якщо бути точним, то Ситнику, котрий встиг записати гол на свій рахунок. Нажаль, інтрига була відсутня і гравці “Штурму” могли оформлювати набагато більше м’ячів, але обмежились 5-ма результативними ударами. Вітаємо підопічних Шумака і сподіваємось, що “Айтішники” якимось чином налагодять свою гру в наступному колі.

«Олімпік-Ставище» 4:2 «Wings»
Футболісти «Wings» класно розпочали матч, адже вже на 3-й хвилині Нестратов зумів оформити другий гол за два тижні та відкрив рахунок у матчі-0:1. Правда, не дивлячись на такий потужний старт, підопічні Живого не могли подвоїти свою перевагу. Натомість «Олімпійці» діяли в атакуючій манері, тому в середині тайму змогли повністю перевернути гру. Спочатку Яременко зробив рахунок нічийний, а за декілька хвилин Труський вивів команду Проценко вперде-2:1. Також номінальні господарі встигли декілька разів завдати класних ударів з лінії штрафної площі, але з цими пострілами Гончарук впорався. Тому можна сказати, що «Олімпійці» здобули вольову перемогу в першому таймі. Після відпочинку «Wings» спробували зіграти у відкритий футбол і це дало свої результати. На 42-й хвилині Волощук відзначився голом та зробив рахунок нічийним-2:2. Правда, вже наступній атаці «Олімпійці» знову вийшли вперед-3:2. Підопічні Живого змушені були ризикувати і мали всі можливості, щоб відігратись, але Максим Михолат заробив пенальті у ворота своєї команди та просто звів на нівець всі старання номінальних гостей. Труський зумів реалізувати вирок арбітра і зняти всі питання-4:2. Вітаємо «Олімпійців», але представники «Wings» провели чудову гру, а особливо Нестратов, котрий оформлює результативні удари два тури поспіль.

«Апогей» 2:1 «Зміна»
Номінальні господарі вважались фаворитами матчу, але попри цей фактор розпочали матч дуже важко. Оскільки гравці «Зміни» переважну більшість ігрового часу були в атаці і Борисенко не стомлювався стріляти з дальньої та середньої дистанції. Навіть «Алік» був дуже активний на половині поля суперника й демонстрував відмінну техніку. З іншого боку у «Апогею» зірковий дует Любко-Тищенко прокинувся дуже пізно. Зазначимо, що якби не впевнена гра Костенко, то «Зелено-Білі» забили б далеко не один гол. А так голкіпер «Апогею» зумів зберегти ворота на замку і на 20-й хвилині підопічні Колбасюка оформили гол, котрий став єдиним в першому таймі. Тищенко після передачі Любко зумів реалізували вихід віч на віч і встановив остаточний рахунок першої половини матчу-1:0. Після відпочинку «Зелено-Білі» продовжували гнути свою лінію, правда, Костенко не втомлювався рятувати свою команду. Також зазначимо, що колективу «Апогей» було дуже непросто, оскільки доводилось чимало сил витрачати на оборону. Правда, підопічні Колбасюка на 45-й хвилині змушені були розігрувати з центру поля, оскільки «Алік» впевнено реалізував вихід один в один -1:1. За рівного рахунку обидві команди, робили все, щоб здобути перемогу і краще це вдалось команді «Апогей», оскільки наприкінці зустрічі Тищенко знову з передачі Любко поставив крапку-2:1. Підопічні Колбасюка здобувають вкрай непросту перемогу, а «Зелено-Білі» провели дуже сильний матч, але залишаються ні з чим.

«Перова-19» 4:1 «Галактікос»
В матчі аутсайдерів команда «Перова-19» виглядала дуже цікаво. Номінальні господарі завали темп гри і грали в атакуючій манері. Правда, тривалий час підопічним Харченко не вдавалось забити. З іншого боку гравці «Галактікос» інколи виходили в атаку та переважно стріляли по воротах суперника з дальньої дистанції. Підопічні Сокурова мали проблеми зі збором і особливо не турбували голкіпера «Перова-19», а на 20-й хвилині глядачі побачили єдиний гол в першій половині матчу. Дмитро Лемешко завершив одну з багатьох атак номінальних господарів та встановив остаточний рахунок першої половини зустрічі-1:0. Після перерви малюнок гри особливо не змінився, а підопічні Харченко продовжували діяти дуже переконливо. Проте, черговий гол вдалось оформити лише на 42-й хвилині, коли помилився Малюшенко, необачно зігравши на виході і отримав «За комірець» від Літвінова-2:0. Більше того, за мить Харченко наблизив свою команду до трьох балів-3:0. Номінальні гості зрозуміли, що перемога в кишені, але прогавили Маслюківського, котрий додав трохи інтриги-3:1. Проте, на більше сил у номінальних гостей не вистачило і Харченко встиг оформити дубль та зняти всі питання остаточно-4:1. Колектив «Перова-19» зумів завершити сезон двома перемогами і це гарний знак, а підопічні Сокурова знову програють.

«Dolomit UA» 3:4 «Магазин Круїзів»
«Круїзи» вирішили гучно про себе заявити в останньому матчі першого кола та шокували опонентів двома швидкими голами. В дебюті зустрічі Носовський відкрив рахунок, а вже на 6-й хвилині Геращенков подвоїв перевагу свого колективу-0:2. «Мінерали» явно не очікували такого стрімкого початку і потребували трохи часу, щоб повернутись до гри. Більше того, номінальні гості в атаці виглядали вкрай слабко, адже марнували чудові нагоди. Представники «Dolomit UA» з кількох метрів пробивали над воротами, а наприкінці тайму команди змогли обмінятись результативними ударами. Номінальні господарі оформили гол зусиллями Одинця, але перед свистком на перерву прогавили Геращенкова, котрий встановив остаточний рахунок першої половини зустріч-1:3. Після відпочинку «Мінерали» великими силами пішли в атаку, але навіть впритул ніяк не могли пробити Волицького. Страж воріт «Магазину Круїзів» діяв максимально надійно і це дало свої плоди. Оскільки в середині другої половини матчу номінальні гості провели контратаку, котру без проблем реалізував той самий Носовський-1:4. Підопічні Миколюка були дуже близькими до перемоги, але справа в тому, що «Мінерали» не здались і змогли скоротити відставання в рахунку завдяки дублю Кахаберів, проте, на більше часу не вистачило-3:4. Вітаємо «Круїзів», а команда «Dolomit UA» може звинувачувати лише себе, адже продемонструвала не кращу реалізацію.