Збірна туру

28/11/2019

Ярослав Костенко «Апогей»

Голкіпер команди «Апогей» знову відзначився з кращої сторони. Ярослав зумів зіграти на нуль в матчі зі «Штурмом» та допоміг підопічним Колбасюка здобути три залікові бали. Костенко здійснив далеко не один сейв і продемонстрував чудеса реакції. Вітаємо у збірній та бажаємо продовжувати в тому ж дусі!

 

Владислав Труський «Олімпік-Ставище»

Труський зумів відзначитись чотирма результативними пострілами і став найрезультативнішим гравцем туру. Форвард «Олімпійців» впорався зі своєю задачею просто відмінно та зіграв на своєму звичному рівні. Владислав заслуговує на відзнаку  і заслужено опиняється  у збірній туру. Вітаємо!

 

Сергій Живий «Wings»

Граючий тренер «Wings» блискуче зіграв в матчі з «Теремком». Сергій встиг оформити гол, віддати результативну передачу, а також в центрі поля виконав колосальний об’єм роботи. Живий продемонстрував свій справжній рівень, тому не дивно, що опиняється в ТОП-8. Сергій спокійно міг би грати за лідерів, але вірить в свою команду і радує своєю грою. Вітаємо!

 

Олег Ставничий «Олімпік-Ставище»

Ставничий не втомлюється феєрити, тому знову вистрілив хет-триком і віддав стільки ж результативних передач. Хавбек «Олімпійців» став справжнім відкриттям туру, тому не дивно, що знову змушує про себе говорити. Олег зумів всіх здивувати і зміг стати одним з провідних гравців прем’єр ліги ФАС за доволі короткий проміжок час. Вітаємо та сподіваємось бачити аналогічну гру в наступних матчах!

 

Олександр Уланов «Перова-19»

Хавбек «Перова-19» став запорукою успіх в матчі з «Магазином Круїзів». По-перше Олександр оформив гол, по-друге грав практично без замін, по-третє був найпомітнішим гравцем на полі. Уланов виконав, як завжди колосальний об’єм роботи, а зараз ще вдалось здобути першу перемогу в сезоні. Браво!

 

Андрій Дюжов «SimStore-Fiskars»

Дюжов щотуру робить чимало для успіх свого колективу, але в грі з «Бандою» зумів не тільки відмінно відіграти, а ще й встиг оформити результативну передачу. Андрій продемонстрував свій високий рівень і довів, що не дарма вже два роки виступає в одній з найсильніших команд чемпіонату. Так тримати!

 

Бахронов Азімджон «Зміна»

Бахронов більш відомий, як «Алік», зміг стати героєм «Зелено-Білих» у грі з «Dolomit Ua». Азімджон окрім двох результативних ударів встиг ще стільки ж віддати результативних передач. Хавбек «Зміни», як завжди був найпомітнішим на футбольному полі, тому опиняється у збірній кращих гравців туру. Вітаннячко, Алік!

 

Сергій Ростовцев «Зміна»

Ростовцев завжди у прекрасній формі, не дивлячись на нестабільність виступів. На цей раз хавбек «Зміни» нагадав про себе двома результативними ударами та допоміг здобути вольову перемогу. Сергія зіграв максимально класно у всіх аспектах, тому заслуговує на визнання. Так тримати!